informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

O e-mail marketingu dla reklamodawców. [09.09.2008] Organizatorem spotkania z reklamodawcami, dla holenderskiej spółki Web Power, która w tym roku weszła na polski rynek i szwedzkiej grupy One Media jest agencja Flash PR... (info)


Marysia Góralczyk twarzą najnowszej kolekcji SAMANTY

Marysia Góralczyk twarzą najnowszej kolekcji SAMANTY [09.09.2008] Nowoczesna architektura i autentyczny duch miasta - zderzone z kontrastem świata roślinnego to inspiracje, które dały początek nowej kolekcji bielizny Samanta. W klimat Metropolis – miasta, które nigdy nie śpi – wpisała się Marysia Góralczyk... (info)


Pawilony – początek montażu

Pawilony – początek montażu [09.09.2008] Firma Wiązary Burkietowicz rozpoczęła montaż pawilonów dla kwiaciarek na Placu 23 Stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. Całość ma być gotowa do końca września 2008... (info)

System komunikacji wewnętrznej dla NFZ [09.09.2008] Dnia 14 sierpnia 2008 roku SOLIDEX podpisał umowę na dostawę systemu komunikacji wewnętrznej w ramach istniejącej infrastruktury sieciowej do Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia... (info)


Ontario - nowa łazienka marki Tiger

Ontario - nowa łazienka marki Tiger [09.09.2008] Ontario to nowa koncepcja kompleksowego wyposażenia łazienki proponowana przez markę Tiger. W kolekcji dostępne są: meble, umywalki, blaty podumywalkowe, lustra, baterie, akcesoria, brodziki oraz kabiny prysznicowe... (info)

Zaplecze IT dla Forum Ekonomicznego w Krynicy i rejestracja online [09.09.2008] Lumena SA, jeden z największych integratorów IT w Polsce, po raz piąty przygotowała kompleksowe zaplecze informatyczne dla uczestników Forum Ekonomicznego w Krynicy... (info)

W Olsztynie niechętnie kupują wielką płytę [09.09.2008] Potencjalni nabywcy mieszkań w Olsztynie coraz rzadziej wybierają mieszkania w blokach z tzw. wielkiej płyty. Niewielkie różnice cenowe sprawiają, że w poszukiwaniach wolą skupić się na budynkach zbudowanych w nowocześniejszej technologii... (info)


NComputing rozszerza działalność w Polsce

NComputing rozszerza działalność w Polsce [09.09.2008] Warszawa 08.09.2008 – NComputing, firma działająca na rynku wirtualizacji, rozszerzy swoją ofertę w Polsce. Firma planuje powiększyć sieć sprzedaży, oferując urządzenia oraz oprogramowanie umożliwiające wygodny i tani dostęp do komputera oraz Internetu... (info)


ELMA – „Liga Elitarnych Dystrybutorów Przesyłek”

ELMA – „Liga Elitarnych Dystrybutorów Przesyłek” [09.09.2008] Największe firmy na świecie, działające w obrębie jednej branży, jednoczą siły powołując do życia różnego rodzaju stowarzyszenia. Zrzeszone podmioty mają wówczas większe możliwości rozwoju i wymiany doświadczeń... (info)

System zmianowy - łatwiej i taniej z QuinTime [09.09.2008] Nowe rozwiązanie pod nazwą QuinTime to aplikacja internetowa do zarządzania pracownikami,dedykowana dla firm zatrudniających osoby w systemie zmianowym, przede wszystkim w sektorach usług gastronomicznych (restauracje, sieci fast-food) i sprzedaży detalicznej... (info)


Fortis Bank i Advertica stawiają na golf

Fortis Bank i Advertica stawiają na golf [09.09.2008] Golf to jedna z najbardziej prestiżowych dyscyplin sportowych na świecie. Pole golfowe to także miejsce, gdzie liczy się trafność decyzji i indywidualizm – są to także wartości Fortis Bank... (info)

Komentarz Expandera: W USA euforii nie było (09.09.2008) [09.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Już dawno jedno wydarzenie nie przykuło takiej uwagi i nie spowodowało takiej euforii, jak nacjonalizacja spółek Fannie Mae i Freddie Mac. Od poniedziałkowego poranka o niczym innym się nie mówiło... (info)


Datalogic Mobile udziela bezpłatnie pre-licencji na Wavelink

Datalogic Mobile udziela bezpłatnie pre-licencji na Wavelink [09.09.2008] Po raz pierwszy, lider w produkcji urządzeń przenośnych, Datalogic Mobile będzie dostarczał urządzenia ze wstępną licencją na rozwiązania służące zarządzaniu. Jest to możliwe dzięki rozpoczętej w lipcu br. współpracy z Wavelink Corporation... (info)

Inwestycja SGI Baltis w Gorzowie [09.09.2008] Firma budowlana SGI Baltis rozpoczyna budowę inwestycji zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim. Pomiędzy ulicami Niepodległości i Grabskiego powstanie nowoczesne, rodzinne osiedle, zaprojektowane przez znanego hiszpańskiego architekta – Inaki Molnar Vazqueza... (info)

On Board PR dla Clark University [09.09.2008] On Board PR partnerem międzynarodowej konferencji Multicultural Management organizowanej przez amerykański Clark University oraz Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi... (info)


Magda Piskorczyk i DZIEŃ BLUESA w Izabelinie 12 września

Magda Piskorczyk i DZIEŃ BLUESA w Izabelinie 12 września [09.09.2008] W piątek 12 września w Centrum Izabelin zakróluje muzyka bluesowa. Można będzie usłyszeć i zobaczyć różne jej odmiany i oblicza, ale też gatunki pokrewne, zwłaszcza jazz, gospel, funk... (info)

Spotkanie autorskie z Bogdanem Loeblem w Izabelinie 12 września [09.09.2008] Spotkanie z Bogdanem Loeblem otworzy Dzień Bluesa w Izabelinie koło Warszawy w piątek 12 września 2008 r. w Centrum Izabelin. Po nim nastąpi otwarcie wystawy fotografii Irka Graffa, pokaz archiwalnego teledysku z Tadeuszem Nalepą i koncert Magdy Piskorczyk.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...