informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Komórki - Stacjonarne, 2:1 [09.09.2005] Pod koniec czerwca 2005 roku liczba aktywnych kart SIM w Polsce przekroczyła 25,3 mln, zaś tzw. linii dzwoniących w sieciach stacjonarnych 12,65 mln... (info)

Dobry występ Pawła Szkopka w pierwszej sesji kwalifikacyjnej w Niemczech [09.09.2005] Po pierwszej sesji kwalifikacyjnej Paweł Szkopek plasuje się na 21-szym miejscu w gronie 29-ciu motocyklistów, startujących w klasie World Supersport... (info)

Każdy wiek rządzi się swoimi kolorami [09.09.2005] Pokój dziecięcy spełnia wiele funkcji. Jest miejscem zabaw, spotkań z rówieśnikami, sypialnią, a z czasem także pracownią. Jego wygląd zmienia się wraz z wiekiem dziecka... (info)

Bezpieczny grzejnik [09.09.2005] Grzejnik to ostatnie "ogniwo" instalacji centralnego ogrzewania w domu. Trwałość i bezawaryjna praca tego urządzenia zależy więc nie tylko od jego jakości, ale także od tego, czy jest podłączony do instalacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo... (info)

Raiffeisen najprzyjaźniejszym bankiem [09.09.2005] Raiffeisen Bank Polska S.A. został liderem tegorocznego rankingu „Przyjazny bank Newsweeka”. W rankingu wzięło udział 17 największych banków w Polsce... (info)

Firmy Kaspersky Lab oraz ZyXEL łączą siły [09.09.2005] Firmy rozpoczynają współpracę w celu stworzenia rozwiązań antywirusowych dla bram internetowych... (info)

ODJAZDOWA SMS-owa Promocja Parówkowa Indykpolu z musztardą Kamis [09.09.2005] Od 1 września do 20 października firma Indykpol S.A. organizuje akcje animacyjno-degustacyjne, które stanowią cześć niedawno rozpoczętej „Odjazdowej” SMS-owej Promocji Parówkowej... (info)

Płyta główna VIA EPIA podstawą zaawansowanego systemu rozrywki domowej [09.09.2005] Rozbudowane centrum mediów cyfrowych, PVR i urządzenie typu set-top połączone w jeden łatwy w obsłudze, kompleksowy system rozrywki domowej... (info)

6 milionów odwiedzających w Wakacje.pl !!! [09.09.2005] Co 6-ty, statystyczny Polak odwiedził już strony internetowe portalu turystycznego Wakacje.pl... (info)

Ericsson podpisał kontrakt na usługi z zakresu managed services z portugalskim Sonaecom [09.09.2005] Ericsson i portugalska grupa telekomunikacyjna Sonaecom podpisały pięcioletni kontrakt na usługi z zakresu managed services, który obejmuje sieci komórkową i stacjonarną grupy Sonaecom - Optimus i Novis... (info)

Ericsson wdrożył System Testów Aktywnych w firmie Polkomtel S.A. [09.09.2005] Dzięki zastosowaniu systemu ATS sprawdzanie jakości usług sieci Plus GSM firmy Polkomtel S.A. będzie odbywało się na poziomie użytkownika końcowego... (info)

Prezentacja polskiego przekładu KOMPEDIUM [09.09.2005] Polski przekład Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego opublikowało kieleckie wydawnictwo „Jedność”; prezentacja książki miała miejsce w siedzibie Episkopatu Polski... (info)

Więcej możliwości dzięki technologii [09.09.2005] Inicjatywa VIA pc-1 Empowered Connectivity Initiative ułatwi milionom ludzi na świecie dostęp do informacji i nowych technologii... (info)

Nowe inwestycje Samsung Electronics [09.09.2005] Koncern Samsung Electronics zainwestuje 1,72 mld USD w nową (drugą) linię do produkcji ekranów ciekłokrystalicznych LCD w zakładzie w Tangjeong, położonym na południowy wschód od Seulu... (info)

MultiFax - bezpieczny faks [09.09.2005] Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych niedawno prowadził na rynek usługę MultiFax... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...