informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Play wchodzi do gry w Moich Doładowaniach.

Play wchodzi do gry w Moich Doładowaniach. [09.08.2007] Moje Doładowania firmy Billbird S.A. poszerzają ofertę. Od 1 sierpnia operator telefonii komórkowej Play dostępny jest w 4000 punktów Moich Doładowań – m.in. w sieciach Społem, Lewiatan, Stokrotka, Plus Discount, Kaufland, Empik czy na stacjach paliw Lotos... (info)

Szkolenie kosmetyczne Chantarelle 09.09.2007 Warszawa [09.08.2007] Prof.Cosmetica-Chantarelle ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie kosmetyczne, które odbędzie się w dniu 09.września (niedziela) 2007 w siedzibie Firmy przy ul.Kaleńskiej 5 w Warszawie.. (info)


… i rozstąpiło się niebo nad Sopotem…

… i rozstąpiło się niebo nad Sopotem… [09.08.2007] Mimo deszczu, wiatru i chłodu, w Sopocie odbyły się drugie w tym roku rozgrywki Niezależnej Ligi Barmańskiej. Trzydziestu ośmiu zawodników stanęło do rywalizacji o chwałę, nagrody, a przede wszystkim o wejście do grudniowego finału... (info)


Rodzinna pasja zamknięta w karafce

Rodzinna pasja zamknięta w karafce [09.08.2007] Poltrex, spółka specjalizująca się w produkcji polskich tradycyjnych wyrobów alkoholowych klasy premium, wprowadza na rynek nalewkę „Z. Kozuba i Synowie” – o oryginalnym smaku bakalii... (info)

CRM dla doradców HR [09.08.2007] Fild.NET Sp. z o.o. zakończył wdrożenie systemu CRM w firmie Extended Disc Polska, która zajmuje się doradztwem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi... (info)


Letnie orzeźwienie

Letnie orzeźwienie [09.08.2007] Gdy letnie temperatury nie pozwalają nam normalnie funkcjonować myślimy tylko o jednym...o prawdziwym orzeźwieniu!!!Prawdziwie orzeźwiające napoje proponuje nam Bio-Active i woda mineralna Perła Sudetów.. (info)

Nowy artykuł Kaspersky Lab: cyberwojna, iPhone i kryzys wśród twórców wirusów [09.08.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował swój najnowszy raport kwartalny na temat zagrożeń bezpieczeństwa IT, zatytułowany "Ewolucja szkodliwego oprogramowania: kwiecień - czerwiec 2007"... (info)


Nagroda dla Bio-Active w konkursie Art Of Packaging.

Nagroda dla Bio-Active w konkursie Art Of Packaging. [09.08.2007] Firma Bio-Active została laureatem nagrody w konkursie ART OF PACKAGING 2006. Sukces przyniosło opakowanie herbaty La Karnita Slim-innowacji na rynku preparatów odchudzajacych.. (info)


Pu-erh Earl Grey Bio-Active Klasyczna herbata czerwona o smaku earl grey.

Pu-erh Earl Grey Bio-Active Klasyczna herbata czerwona o smaku earl grey. [09.08.2007] "Na biwaku jak na cesarskim dworze" - Lato to czas wyjazdów, wczasów i biwaków. Wybieramy różne formy wypoczynku w zależności od czasu, jakim dysponujemy i środków finansowych, jakie możemy przeznaczyć na wakacje... (info)


Pandino Bio-Active – herbata biała.Luksus i arystokracja wśród herbat.

Pandino Bio-Active – herbata biała.Luksus i arystokracja wśród herbat. [09.08.2007] Jak często pozwalamy sobie na luksus? Chociaż na jego odrobinę? Rzadko? Prawie nigdy? Dlaczego tak się dzieje? Każdy chciałby chociaż raz na jakiś czas kosztować luksusu..... (info)


Nowy pomysł na teak

Nowy pomysł na teak [09.08.2007] Nowe meble TEAK holenderskiej firmy Sealskin spodobają się zarówno tradycjonalistom, jak i miłośnikom stylu nowoczesnego. Lekkie konstrukcje wykonane z litego drewna teakowego ujmują delikatnością i prawdziwością materiału... (info)


Jak pozyskać i zatrzymać pracownika?

Jak pozyskać i zatrzymać pracownika? [09.08.2007] W kraju zaczyna być odczuwalny niedobór rąk do pracy. W tej chwili brakuje już nie tylko specjalistów-inżynierów lecz także pracowników biurowych. Zaniepokojone tym faktem firmy szukają nowych metod na pozyskanie i zatrzymanie wartościowych ludzi... (info)

Caldetrin na mocne kości [09.08.2007] Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważny dla organizmu człowieka jest wapń. Reguluje on np. równowagę elektrolitową, stanowi ważny składnik tkanki kostnej oraz zapewnia właściwe działanie mięśni... (info)

Neostrada tp dostępna w portalu Wirtualna Polska [09.08.2007] Wirtualna Polska rozpoczęła sprzedaż neostrady tp – najpopularniejszej usługi dostępu do Internetu w Polsce. Osoby, które zamówią neostradę tp w portalu Wirtualna Polska, za darmo dostaną pakiet dodatkowych usług WP... (info)


Polscy stolarze rekomendują produkty do drewna Bondex

Polscy stolarze rekomendują produkty do drewna Bondex [09.08.2007] Centrum Produkcji Lakierów DYRUP w Łodzi od lat regularnie proponuje klientom nowe produkty. Wytwarzane według najnowocześniejszych technologii, wyjątkowo wydajne i skuteczne, znajdują uznanie u coraz to nowych klientów... (info)


Reprezentacyjna Jatobe

Reprezentacyjna Jatobe [09.08.2007] Myśląc o podłodze w salonie wyobrażamy sobie pokrycie dekoracyjne i prestiżowe, ale także odporne na różne warunki eksploatacji. Wymogi te doskonale spełnia deska barlinecka jatobe... (info)

Nowoczesne zarządzanie IT w telewizji n [09.08.2007] Wola Info zakończyła kolejny projekt w ITI Neovision wdrażając kompleksowe rozwiązanie optymalizujące proces zarządzania infrastrukturą informatyczną i aplikacjami... (info)

„Czas na Las” z TravelOne [09.08.2007] Grupa portali turystycznych TravelOne.pl została strategicznym partnerem projektu „Czas na Las” fundacji Aeris Futuro. Od 1 sierpnia za każdą dokonaną rezerwację, firma posadzi drzewo... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...