informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

Infovide-Matrix wspiera Plus w procesie obsługi klientów [09.07.2008] Spółka Infovide-Matrix zakończyła implementację kompleksowego systemu klasy CRM w Polkomtel S.A. Wdrożenie składające się z kilkunastu projektów zaowocowało uruchomieniem rozbudowanego systemu obsługi lojalnościowej klientów Plusa... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 09.07.2008 [09.07.2008] Środowa sesja na GPW rozpoczęła się bardzo udanie. Indeks WIG20 na otwarciu wzrósł o 1%, wspomagany zachowaniem innych europejskich parkietów. Sesja zakończyła się wzrostem indeksu WIG20 o 1,51%, indeksy mWIG40 i sWIG80 zyskały 1,62% i 0,58%... (info)


Samochód trafił do Zwycięzcy

Samochód trafił do Zwycięzcy [09.07.2008] Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagrody głównej w pierwszym losowaniu Radosnej Loterii Pascala. Kluczyki do czerwonej Skody Fabii z rąk prezesa wydawnictwa, Marka Stefaniaka otrzymał pan Jacek Kosiewski z Puław, który kupił przewodnik Pascala... (info)


Lian Li PC-B25B – niebieski pierścień by rządzić wszystkimi

Lian Li PC-B25B – niebieski pierścień by rządzić wszystkimi [09.07.2008] W salonach Reactor, wyłącznego dystrybutora marki Lian Li, pojawił się nowy model obudowy oznaczony symbolem PC-B25B Blue Ring. Produkt wyróżnia się podświetlanym niebieskim okręgiem na przednim panelu oraz specjalną aluminiową konstrukcją... (info)


Oprawa RUMBA z serii Music Line – nowy rytm światła

Oprawa RUMBA z serii Music Line – nowy rytm światła [09.07.2008] Bogata kolekcja nowoczesnych systemów oświetleniowych firmy SKOFF została poszerzona o nową pozycję – oprawę RUMBA z serii Music Line. Wykorzystanie innowacyjnej technologii LED oraz możliwość łatwego montażu..... (info)


Koniunktura sukcesu trwa. TimoCom kroczy nadal ścieżką sukcesu!

Koniunktura sukcesu trwa. TimoCom kroczy nadal ścieżką sukcesu! [09.07.2008] Düsseldorf, 18.06.2008 – Stały rozwój firmy TimoCom Soft- und Hardware GmbH odbija się w świetnych wynikach. Zarówno w roku 2007, jak i w bieżącym roku we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwo osiągnęło wyraźny wzrost... (info)

Interactive Intelligence w rankingu magazynu BusinessWeek [09.07.2008] Firma Interactive Intelligence, międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, znalazła się w rankingu 50 najszybciej rozwijających się firm 2008 roku w Stanach Zjednoczonych, przygotowanym przez magazyn BusinessWeek... (info)


Papa wierzchniego krycia

Papa wierzchniego krycia [09.07.2008] Papa asfaltowa zgrzewalna wierzchniego JARBIT PLUS WZ/210/3000 to jedna z lepszych pap zgrzewalnych oksydowanych dostępnych na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu osnowy z tkaniny szklanej papa ta charakteryzuje się znacznie wyższą odpornością na rozerwanie... (info)

Oracle: Numer 1 w obszarze oprogramowania warstwy pośredniej [09.07.2008] Prezes Oracle Charles Phillips przedstawia rolę produktów BEA w strategii Oracle dotyczącej rozwoju oprogramowania warstwy pośredniej nowej generacji... (info)


Dla każdego coś dobrego.

Dla każdego coś dobrego. [09.07.2008] Rodzina wafelków Grześki powiększyła się o dwa nowe produkty. Na rynku są teraz dostępne MEGA Grześki kakaowe oraz Grześki o smaku malinowym w mlecznej czekoladzie... (info)


Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008 dla przyprawy Appetyczna

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008 dla przyprawy Appetyczna [09.07.2008] Przyprawa warzywna Appetyczna marki Appetita została uhonorowana wyróżnieniem „Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2008”. Plebiscyt organizowany jest od 2004 roku przez Grupę Media Partner oraz redakcję Przeglądu Gospodarczego... (info)

SGI Baltis na rzecz bezpieczeństwa pracy na budowach [09.07.2008] 9 lipca na terenie Starej Cegielni – jednej z inwestycji firmy SGI Baltis – odbyła się konferencja prasowa Okręgowego Inspektora Pracy w Szczecinie. Spotkanie poświęcone było przestrzeganiu standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na budowach... (info)


MAG LCD z grubością 24 mm

MAG LCD z grubością 24 mm [09.07.2008] Tylko 24 mm, tyle wynosi grubość panelu nowego 19-calowego LCD MAGa o oznaczeniu MD1-19AW. Monitor dostępny jest już u wyłącznego dystrybutora - Veracomp - w sugerowanej cenie detalicznej 670 zł brutto... (info)


ESPRIMO P5925 – mega wydajność przyjazna dla środowiska

ESPRIMO P5925 – mega wydajność przyjazna dla środowiska [09.07.2008] Komputer Fujitsu Siemens ESPRIMO P5925 EPA to najnowsza konstrukcja adresowana dla klienta biznesowego. Dzięki nowoczesnej technologii jest przyjazna dla środowiska i zapewnia niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności... (info)

Kaspersky Lab o zagrożeniach związanych z komunikatorami internetowymi [09.07.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, opublikował artykuł "Zagrożenia związane z komunikatorami internetowymi". Tekst zawiera analizę rozprzestrzeniania się szkodliwego oprogramowania za pośrednictwem komunikatorów internetowych... (info)


Hellena rozszerza ofertę produktową napojów niegazowanych

Hellena rozszerza ofertę produktową napojów niegazowanych [09.07.2008] Kolejna nowość Helleny już na rynku. Napój niegazowany o smaku Jabłko-Mięta rozszerzy linię Unikalny Smak, która dotychczas oferowała konsumentom takie smaki jak: jabłko, pomarańcza, wiśnia, winogron, grejpfrut , czarna porzeczka.. (info)

„Ogrodowe kompakty” Hozelock - gdy trzeba działać szybko. [09.07.2008] Gorący słoneczny dzień - żar leje się z nieba wprost do ogrodu. W takie dni każdy pasjonat zieleni, musi być przygotowany do natychmiastowego działania.Bębny kompaktowe Hozelock to obowiązkowa pozycja dla ogrodowych ratowników... (info)

Grupa Kolporter partnerem AGH [09.07.2008] Kolporter Holding i Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie podpisały porozumienie o współpracy w dziedzinie innowacyjnych przedsięwzięć technicznych, technologicznych, konferencyjnych i wystawienniczych... (info)


FSC Esprimo Q5030 – kieszonkowe centrum multimediów

FSC Esprimo Q5030 – kieszonkowe centrum multimediów [09.07.2008] Czarna, elegancka skrzyneczka ESPRIMO Q5030, o wymiarach niewielkiej książki to w rzeczywistości nowoczesny oraz bardzo wydajny komputer multimedialny... (info)


FibreCAT SX – pamięci masowe, na których możesz polegać

FibreCAT SX – pamięci masowe, na których możesz polegać [09.07.2008] Systemy przechowywania danych FibreCAT są zaprojektowane z myślą o jakości i dostępności. Technologia FibreCap chroni system w przypadku utraty zasilania oraz uwalnia użytkownika do kosztów obsługi elementów typu bateria/akumulator... (info)


Fasada, która akumuluje energię

Fasada, która akumuluje energię [09.07.2008] Nowe zintegrowane rozwiązania fotowoltaiczne Reynaers Aluminium. Firma Reynaers Aluminium wprowadza na rynek system ściany osłonowej, który umożliwia akumulację emitowanej na budynek energii słonecznej... (info)


Profesjonalna sala konferencyjna

Profesjonalna sala konferencyjna [09.07.2008] Szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe są nieodzownym elementem pracy wielu osób. Każda firma powinna zadbać by miejsce, w którym się odbywają było komfortowe i funkcjonalne. Kluczem jest profesjonalnie i wszechstronnie wyposażona sala konferencyjna... (info)


MapaMap: wakacyjna aktualizacja map do nawigacji

MapaMap: wakacyjna aktualizacja map do nawigacji [09.07.2008] Najnowszy pakiet map cyfrowych oraz nową wersję swojego oprogramowania nawigacyjnego MapaMap udostępniła na wakacje 2008 firma IMAGIS, producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS... (info)


Gorączka letnich promocji

Gorączka letnich promocji [09.07.2008] Tylko w lipcu letnia kolekcja ekskluzywnej bielizny Samanta za połowę ceny! Stroje kąpielowe, biustonosze, stringi, figi czy bokserki marki Samanta po promocyjnych cenach do nabycia w wybranych sklepach na terenie całej Polski lub na www.sklep.samanta.pl.. (info)

Tańsza ropa przyniesie ulgę... chwilową? (09.07.2008) [09.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W większości analiz pojawia się przekonanie, że do poprawy sytuacji na rynkach akcji potrzebny jest spadek cen ropy naftowej... (info)


Wirtualna Polska uruchomiła nowy lokalizator internetowy – docelu.pl

Wirtualna Polska uruchomiła nowy lokalizator internetowy – docelu.pl [09.07.2008] O przewadze docelu.pl nad innymi tego typu lokalizatorami mogą zdecydować dodatkowe funkcjonalności, jak m.in. obliczenie odległości pomiędzy punktami czy dodawanie przez użytkownika własnych lokalizacji na mapie... (info)


Na czele DKV Euro Service ponownie dwie osoby

Na czele DKV Euro Service ponownie dwie osoby [09.07.2008] Eckhard Köhn objął stanowisko zarządzającego firmą DKV Euro Service GmbH + Co. KG z siedzibą w Düsseldorfie. Wraz z Alexandrem Trautmannem wspólnie kierować będą strategicznymi poczynaniami DKV... (info)


Valtti Expert – dom pod ochroną

Valtti Expert – dom pod ochroną [09.07.2008] W krajobraz Finlandii drewniane domy wpisały się już wieki temu. Doskonale przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych, dają ciepło w mroźną zimę, a chłód w czasie upałów. Do codzienności należy tam dbałość o ich ochronę i konserwację... (info)

Szafki warsztatowe z Jotkela [09.07.2008] Szafki warsztatowe z Jotkela znane także jako szafki narzędziowe to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie. Znakomite i użyteczne w warsztacie, na linii montażowej, magazynie, czy stanowisku kontrolnym.. (info)

Wózki warsztatowe z Jotkela [09.07.2008] Wózki warsztatowe z Jotkela to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie. W warsztacie, na linii montażowej, magazynie, czy stanowiskach kontrolnych – wszędzie tam gdzie liczy się mobilność, szybki i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...