informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Już ponad 300 uczestników w „Nowych metodach na Nowe czasy” [09.07.2007] W ramach projektu szkoleniowego „Nowe metody na Nowe czasy” przeszkolono już ponad 300 osób z 83 firm, co stanowi ponad 60 % założonego planu realizacji... (info)

TETA edukuje na Politechnice Opolskiej [09.07.2007] TETA nawiązała naukową współpracę z Politechniką Opolską. W jej ramach przeprowadzi warsztaty naukowo-dydaktyczne, które zakończą się otrzymaniem specjalnego certyfikatu potwierdzającego poznanie podstawowych rozwiązań informatycznych TETY... (info)


Nakłady na bezpieczeństwo pracy = inwestycja w przyszłość firmy

Nakłady na bezpieczeństwo pracy = inwestycja w przyszłość firmy [09.07.2007] Stare porzekadło mówi iż "mądry Polak po szkodzie", niestety powiedzenie to nadal nie traci na swej aktualności, zaś statystyki Państwowej Inspekcji Pracy alarmują wysokimi wskaźnikami wypadkowości... (info)


Brother zachowuje kolorowe wspomnienia z wakacji

Brother zachowuje kolorowe wspomnienia z wakacji [09.07.2007] Z początkiem lipca rozpocznie się wakacyjna promocja Brother „Kolorowe wspomnienia z wakacji”. W lipcu i sierpniu do atramentowych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych DCP 330C i DCP 540CN dołączany będzie wysokiej jakości papier fotograficzny... (info)

Tytan Kit do paneli – podłoga bez szczelin [09.07.2007] Chcesz pozbyć się nieestetycznych szczelin w okolicach progów, narożników, rur i innych nieregularnych miejsc? Sięgnij po nowy produkt firmy Selena - Kit do paneli Tytan Professional. Jest on niezbędny przy kładzeniu paneli podłogowych... (info)

Avayo dla Start People [09.07.2007] Od 1 lipca 2007r. międzynarodowa firma z branży HR zmienia nazwę z Creyf’s na Start People.Za stronę wizualną rebrandingu odpowiada Agencja Reklamowa AVAYO... (info)

Wonderware przyspiesza rozwój systemów MES po przejęciu firmy Cimnet [09.07.2007] ASTOR, polski dystrybutor systemów klasy MES firmy Wonderware, poinformował, że koncern Invensys, właściciel firmy Wonderware zakończył proces przejęcia firmy Cimnet, amerykańskiego dostawcy systemów klasy MES (Manufacturing Execution System)... (info)


WonderWorld 2007 - Światowe Forum dla biznesu i produkcji.

WonderWorld 2007 - Światowe Forum dla biznesu i produkcji. [09.07.2007] Ożywienie gospodarcze, ciągle zmieniająca się rzeczywistość biznesowa skłania do stosowania innowacyjnych rozwiązań. Osiągnięcie sukcesu wymaga umiejętności sprawnej reorganizacji działań biznesowych i produkcyjnych... (info)

Wola Info wyróżniona przez EMC w Polsce [09.07.2007] Wola Info otrzymała od EMC Poland wyróżnienie za największą sprzedaż i wysoki poziom techniczny w roku 2006. Wyróżnienie przyznano za wyjątkowe kompetencje w dziedzinie oferowania rozwiązań z zastosowaniem szerokiej palety produktów EMC... (info)

Printgroove - nowe rozwiązanie firmy Konica Minolta [09.07.2007] Konica Minolta wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie Printgroove do zarządzania organizacją pracy w drukarni. Oprogramowanie docenili już analitycy BERTL, przyznając mu nagrodę za innowacyjność... (info)


Nowa siedziba firmy Dipol we Wrocławiu

Nowa siedziba firmy Dipol we Wrocławiu [09.07.2007] Od 2 kwietnia 2007 roku, firma Dipol została poszerzona o dodatkowy oddział we Wrocłwiu. Do tej pory sklep mieścił się na ul. Kazimierza Wielkiego 29a, od 2 lipca zapraszamy na ul. Robotniczą 1 A, magazyn nr 4... (info)

Datera przystąpiła do „ICT Pomerania” [09.07.2007] Zlokalizowana w Gdańsku firma Datera Sp. z o.o., świadcząca kompleksowe usługi doradcze oraz będąca twórcą platformy VoIP - FreecoNet, przystąpiła do pomorskiego Klastra Informatycznego „ICT Pomerania”... (info)


Wspinaczkowi sprinterzy jadą po punkty

Wspinaczkowi sprinterzy jadą po punkty [09.07.2007] W środę, 11 lipca, we francuskim Chamonix rozpoczną się najtrudniejsze w tym sezonie eliminacje wspinaczkowego Pucharu Świata. Polskę reprezentować będą Edyta Ropek (BERGSON Team, MKS Tarnovia) i Łukasz Świrk (Stowarzyszenie Miłośników Gór w Lubinie)... (info)

Przetrwaliśmy powódź tysiąclecia [09.07.2007] Worek do worka, ramię przy ramieniu w obronie swoich miast - dziesięć lat temu mieszkańcy Dolnego Śląska dokonali rzeczy wyjątkowych. Podczas powodzi tysiąclecia solidarnie walczyli z żywiołem. Polskie Radio Wrocław przedstawia kalendarium kataklizmu... (info)

Zabezpiecz się przed kleszczami [09.07.2007] W Polsce żyje około 20 gatunków kleszczy. Mogą one przenosić wiele rodzajów bakterii i wirusów niebezpiecznych dla człowieka i zwierząt. W tym roku z powodu ciepłej zimy kleszczy jest znacznie więcej i są zdecydowanie groźniejsze niż w latach ubiegłych... (info)


Kancelaria Prezydenta RP doceniła przełączniki Aten International.

Kancelaria Prezydenta RP doceniła przełączniki Aten International. [09.07.2007] Przełączniki KVM firmy Aten International zostały uznane przez najwyższą administrację państwową. Kancelaria Prezydenta RP wprowadziła je w swoim biurze... (info)

Przedstawiciele Gazprom Eksportu wezmą udział w posiedzeniu Gas Trading [09.07.2007] Dzisiaj, Gazprom Eksport ogłosił, że jego przedstawiciele wezmą udział w posiedzeniu Rady Nadzorczej i Zebraniu Akcjonariuszy spółki Gas Trading zaplanowanych na 11 lipca br... (info)


Intermoda sponsorem prestiżowych turniejów Pro-Am

Intermoda sponsorem prestiżowych turniejów Pro-Am [09.07.2007] Już po raz drugi Intermoda sponsoruje najpopularniejszy w Polsce turniej golfowy Pro-Am. Coroczny cykl 6 turniejów odbywa się na polach golfowych przy największych ośrodkach biznesu... (info)


Letnia wyprzedaż Intermody

Letnia wyprzedaż Intermody [09.07.2007] Od 15 czerwca 2007 trwa wielka, letnia wyprzedaż w salonach Intermody w całej Polsce. Obniżki dotyczą wiosenno-letniej kolekcji i dochodzą nawet do 40%... (info)


HTS: Higiena na światowym poziomie. Deska czyści się sama.

HTS: Higiena na światowym poziomie. Deska czyści się sama. [09.07.2007] Czy o desce sedesowej można powiedzieć, że była przebojem? Owszem, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze: deska jest produktem firmy HTS. Po drugie: pokazano ją na targach w Warszawie, gdzie stała się hitem tej imprezy... (info)


WatchScript.pl monitoruje polskie strony www

WatchScript.pl monitoruje polskie strony www [09.07.2007] WatchScript to nowa aplikacja przeznaczona do monitorowania dostępności stron www, serwerów oraz aplikacji internetowych, wprowadzona na polski rynek przez firmę Idego z Gdyni... (info)


TRENDnet® ogłasza nową rodzinę wielofunkcyjnych print serwerów do zastosowań SOHO

TRENDnet® ogłasza nową rodzinę wielofunkcyjnych print serwerów do zastosowań SOHO [09.07.2007] Trzy nowe wielofunkcyjne serwery wydruku marki TRENDnet pozwalają użytkownikom podłączyć wielofunkcyjne drukarki do swojej sieci domowej lub biurowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...