informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


Bajeczne cappuccino

Bajeczne cappuccino [09.06.2008] Prawdziwi nałogowcy i miłośnicy kawy cappuccino mają powody do radości. Mogą delektować się smakiem iście włoskiego cappuccino wyciągając je sobie z…kieszeni! Niemożliwe??? Pewnie, że możliwe, ale tylko z Cioccafe O’Ccaffe... (info)


Chcę być szczuplejsza do lata!!! Ale jak to zrobić???

Chcę być szczuplejsza do lata!!! Ale jak to zrobić??? [09.06.2008] Lato tuż tuż! Jeżeli dopiero teraz zabierasz się za odchudzanie wiedz, że z nowym Cidrexem Plus i odrobiną samozaparcia masz szansę na pozbycie się paru kilogramów przed wyjazdem na wakacje... (info)


Promocja: Wybierz RHEINZINK® i skorzystaj z PASLODE®

Promocja: Wybierz RHEINZINK® i skorzystaj z PASLODE® [09.06.2008] Teraz przebijanie haftr do podłoża nie musi być takie pracochłonne! Jeśli pracujesz w technologii RHEINZINK i zależy ci na przyśpieszeniu pracy, to skorzystaj z tej ciekawej promocji!.. (info)

Młodzi wirtuozi będą walczyć o zwycięstwo [09.06.2008] Blisko setka dzieci z około 40 szkół z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności gry na instrumentach klawiszowych podczas VIII Festiwalu Szkół Muzycznych CASIO. Na najlepszych czekają profesjonalne instrumenty klawiszowe firmy CASIO... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 09.06.2008 [09.06.2008] Znaczne spadki na GPW. Tydzień na warszawskim parkiecie rozpoczął się od znacznych spadków, które były podyktowane poranną przeceną na rynkach azjatyckich... (info)


Plastry z alarmem

Plastry z alarmem [09.06.2008] Podczas wakacji nasze dzieci częściej są narażone na skaleczenia oraz drobne urazy. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestawy plastrów 3M Viscoplast, które nie tylko niosą pierwszą pomoc, ale także uczą naszych milusińskich bezpieczeństwa... (info)


Aqua Team – blisko Ciebie, bliżej natury

Aqua Team – blisko Ciebie, bliżej natury [09.06.2008] W Zachodniopomorskiem powstała profesjonalna firma tworzona przez grupę specjalistów. W erze postępującego ocieplania się klimatu i wyczerpywania surowców naturalnych, oni inwestują w źródło energii, którego moc będzie rosnąć wraz z upływem lat... (info)

Infovide-Matrix wśród liderów polskiego rynku IT [09.06.2008] Zgodnie z raportem Computerworld TOP 200 Infovide-Matrix zajmuje pierwsze miejsce wśród firm świadczących usługi doradcze na polskim rynku IT i jednocześnie drugie wśród dostawców oprogramowania na zamówienie... (info)

Grupa Infovide-Matrix rozpoczyna współpracę z WSPiZ im. L. Koźmińskiego [09.06.2008] Od października 2008 roku studenci Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego będą mogli uczestniczyć w zajęciach opracowanych przez ekspertów Infovide-Matrix... (info)

Infovide-Matrix wspiera PLL LOT w zarządzaniu projektami [09.06.2008] Spółka Infovide-Matrix wdrożyła w Polskich Liniach Lotniczych LOT S.A. system IBM Rational Portfolio Manager 7.1. Rozwiązanie będzie wspomagało polskiego przewoźnika w zarządzaniu portfelem projektów... (info)


Kompleksowa oferta dla profesjonalistów

Kompleksowa oferta dla profesjonalistów [09.06.2008] Bogaty asortyment produktów przeznaczonych dla profesjonalistów zapewniają marki Dekoral Professional, Sigma Coatings i Dekoral Gold, czyli szeroki wybór farb wewnętrznych, zewnętrznych, tynków, produktów do tworzenia efektów dekoracyjnych oraz narzędzi... (info)


Jak dobrać krzesło biurowe? – komfort i estetyka „24h at work”

Jak dobrać krzesło biurowe? – komfort i estetyka „24h at work” [09.06.2008] By komfort i estetyka wzajemnie się nie wykluczały, dobierając krzesło do biura warto wybrać firmę, której produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Firma Dziedzic proponuje nam nowe modele w kolekcji „24h at work”... (info)


Z olejami przez świat. Pod banderą IMR advertising by PR

Z olejami przez świat. Pod banderą IMR advertising by PR [09.06.2008] Tradycyjnie boso i w niebieskiej koszuli w wielkie kolorowe kwiaty, wypuszczonej na spodnie, Wojciech Cejrowski kapitanował warszawskiej restauracji „Galeon”... (info)


Młot udarowo-obrotowy WU330 – moc w twoich rękach

Młot udarowo-obrotowy WU330 – moc w twoich rękach [09.06.2008] Wysiłek amerykańskich inżynierów sprawi, że twoja praca przebiegać będzie bez wysiłku. Opatentowane rozwiązania zastosowane w młocie marki WORX pozwolą na efektywna pracę bez dużego natężenia... (info)


Myszka BenQ P300 – styl, ergonomia, funkcjonalność dla prawo- i leworęcznych

Myszka BenQ P300 – styl, ergonomia, funkcjonalność dla prawo- i leworęcznych [09.06.2008] Firma BenQ wprowadził w na polski rynek przewodową mysz optyczną P300 — zaawansowaną technologicznie myszkę komputerową z ergonomiczną, opływową obudową, wygodnym obszarem chwytu oraz funkcją 4D Scroll Tilt Wheel.. (info)

FAKRO - najlepsza firma Małopolski [09.06.2008] Najlepszą firmą Małopolski w rankingu miesięcznika Forbes zostało przedsiębiorstwo FAKRO, jeden z czołowych producentów okien dachowych na świecie. Podczas uroczystej gali w Krakowie wyróżnienie odebrał dyrektor Janusz Komurkiewicz... (info)


Tikkurila już 10 lat w Polsce

Tikkurila już 10 lat w Polsce [09.06.2008] Fiński koncern Tikkurila obchodzi w czerwcu 10 lecie marki w Polsce. Produkty z logo Tikkurila wyróżnia ponad 140-letnia historia firmy mającej swój wkład w tworzenie kolorystycznych upodobań współczesnych Europejczyków... (info)

Interactive Intelligence w sektorze non-profit [09.06.2008] Firma Interactive Intelligence udostępniła nieodpłatnie Fundacji „Zdążyć z Pomocą” rozwiązanie Customer Interaction Center, umożliwiające samodzielne sprawdzanie sald rachunków rodzicom dzieci, którymi opiekuje się fundacja... (info)


Jeśli mieszkanie na rynku wtórnym, to jakie?

Jeśli mieszkanie na rynku wtórnym, to jakie? [09.06.2008] Kupując mieszkanie w uroczej, zielonej okolicy nie zapominajmy, że może ono za kilka lat sąsiadować z nowo wybudowaną arterią miasta lub obwodnicą, a widok na parkowe drzewa mogą nam przesłonić okna sąsiadów z nieistniejącego jeszcze dziś bloku... (info)

Komentarz Expandera: Droga ropa mocno szkodzi (09.06.2008) [09.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Obecny giełdowy tydzień może stać pod znakiem piętna, jakie na obrazie rynków wywarła piątkowa sesja. Nieoczekiwanie jej głównym bohaterem nie stał się raport z rynku pracy, choć i on poruszył inwestorów... (info)

Expander: Tani kredyt z Japonii [09.06.2008] Expander dotarł do klientów, którzy już od 2000 roku spłacają w Polsce kredyty w japońskich jenach. Dzięki umocnieniu złotówki płacą dziś raty o połowę niższe niż 8 lat temu. Być może już niedługo kredyty w jenach się upowszechnią... (info)

Profi-Lingua Teacher Training Day [09.06.2008] Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua organizuje pierwsze otwarte warsztaty metodyczne dla nauczycieli języków obcych. Spotkanie odbędzie się 14. czerwca w filii szkoły we Wrocławiu... (info)

Kwiat inwestycji w Xelion [09.06.2008] Doradcy Finansowi Xelion, w pierwszej w tym roku kampanii reklamowej, zachęcają Polaków do rozmowy o planowaniu finansowym. Obecnie można inwestować praktycznie we wszystko, tylko trzeba wiedzieć, kiedy zacząć, a kiedy powiedzieć dość... (info)


Przełącznik ATEN KVM CN8000 on the NET™ z Virtual Media oraz Remote Power Control

Przełącznik ATEN KVM CN8000 on the NET™ z Virtual Media oraz Remote Power Control [09.06.2008] ATEN International zaprezentował na targach Computex 2008 w Tajpej zaawansowany przełącznik KVM CN8000 on the NET™, model typu over-IP z podwójnym interfejsem PS/2 i USB 2.0 i wyjściami do serwera i konsoli... (info)

ECSA w ofercie Centrum Szkoleniowego ITL Polska [09.06.2008] ITL Polska wprowadza do swojej oferty szkoleń z zakresu bezpieczeństwa interaktywny, pięciodniowy kurs EC-Council Certified Security Analyst/Licensed Penetration Tester... (info)

Euronet instaluje sezonowe bankomaty [09.06.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów, zainstaluje sezonowe urządzenia w 10 miejscowościach Polski. Bankomaty będą działały w okresie od połowy czerwca do połowy września... (info)

Zmiany klimatyczne w Polsce [09.06.2008] Informacje o globalnych zmianach klimatycznych przytłaczają informacje o czekających nas dużych lokalnych zmianach klimatycznych. W najbliższych latach dosięgną nas szeroko rozumiane zmiany dot. klimatu warunków życia przeciętnego obywatela... (info)


Piękne ściany w kilka minut

Piękne ściany w kilka minut [09.06.2008] Masz ochotę zmienić coś w swoim domu? Nie masz czasu i pieniędzy na malowanie? Wykorzystaj efektowne dekoracje welurowe do ścian, które odmienią każde wnętrze: salon, pokój dziecięcy, kuchnię, sypialnię, a nawet łazienkę... (info)

Nowości TomTom już w Vobis [09.06.2008] Najnowsze systemy nawigacji samochodowej firmy TomTom – GO 730 Traffic i GO 930 Traffic są już dostępne w sieci sprzedaży sklepów Vobis.Cechuje je głównie prosta obsługa, najnowsze mapy oraz funkcja umożliwiająca wyznaczanie trasy.. (info)


Pasaż przy Parku w Pruszkowie - najnowsza pruszkowska inwestycja Hirny BD S.A.

Pasaż przy Parku w Pruszkowie - najnowsza pruszkowska inwestycja Hirny BD S.A. [09.06.2008] W Pruszkowie przy Al. Wojska Polskiego powstaje budynek Pasaż przy Parku realizowany przez warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Uwagę zwraca nowoczesny projekt architektoniczny i bardzo atrakcyjna lokalizacja. Wartość inwestycji szacuje się na 50 mln zł... (info)


Osiedle Apartamenty Karolewska w Łodzi w budowie

Osiedle Apartamenty Karolewska w Łodzi w budowie [09.06.2008] W Łodzi przy ulicy Karolewskiej powstaje nowoczesne osiedle czterech sześciopiętrowych budynków realizowane przez dewelopera Hirny BD S.A. Jest to jedna z największych inwestycji prowadzonych obecnie w centrum miasta. Całkowita wartość inwestycji to 81 mln zł... (info)


Malownicze Osiedle Villa Modra w Szczecinie

Malownicze Osiedle Villa Modra w Szczecinie [09.06.2008] W Szczecinie nieopodal Lasku Arkońskiego powstaje nowoczesny kompleks 26 domów w zabudowie bliźniaczej realizowany przez dewelopera Hirny BD S.A. Całkowita wartość inwestycji to ponad 20 mln zł... (info)

Polacy obejrzą Euro 2008 i Igrzyska w nowych telewizorach [09.06.2008] O 30% wzrosła sprzedaż telewizorów przed finałem piłkarskich Mistrzostw Europy w internetowym sklepie RTV/AGD Otomedia.pl. W tym roku kupujących było mniej niż przed Mundialem, kiedy polscy kibice masowo wymieniali telewizory kineskopowe na LCD i plazmowe... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...