informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

PMT z wystawą BZ WBK Press Foto 2006 [09.06.2006] Firma PMT Marketing System zorganizuje cykl wystaw plenerowych, prezentujących prace laureatów konkursu BZ WBK Press Foto 2006... (info)

Creative sponsorem pierwszych polskich kwalifikacji turnieju Electronic Sports Word Cup [09.06.2006] Firma Creative (Nasdaq: CREAF), światowy lider w dziedzinie produktów do cyfrowej rozrywki w komputerach osobistych i Internecie została oficjalnym sponsorem pierwszych polskich kwalifikacji turnieju Electronic Sports Word Cup, które odbyły się 3 czerwca w Poznaniu... (info)

Mecze przełożone z powodu deszczu [09.06.2006] Deszcz pokrzyżował plany czwartego dnia zawodowego XII Orlen Polish Open w tenisie na wózkach (kategoria ITF 2, pula nagród 11 tys. dolarów)... (info)

112.000 euro na stypendia w WSKiZ! [09.06.2006] Po raz kolejny Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania otrzymała pieniądze na stypendia dla studentów biorących udział w programie staży Leonardo da Vinci... (info)

Biodiesel z LOTOSU [09.06.2006] LOTOS Biopaliwa, spółka należąca do LOTOS Czechowice, podpisała umowę z koncernem MAN Ferrostal na budowę nowoczesnej instalacji do produkcji estrów kwasów tłuszczowych... (info)

Najlepsza jest tylko jedna! [09.06.2006] Agencja Euro RSCG WARSAW przygotowała dla spółki CANAL+ Cyfrowy wizerunkową kampanię outdoorową CYFRA+ „Najlepsza jest tylko jedna”. Celem kampanii jest promocja bogatej oferty programowej CYFRY+... (info)

POEZJA i MUZYKA W OGRODZIE czerwiec-lipiec 2006 [09.06.2006] Oddajmy władzę poezji, uwierzmy w siłę wyobraźni… Wyjątkowy sposób na to jak w zimny, deszczowy wieczór, znaleźć się w samym środku rozkwitającego ogrodu, jak w feerii barw, zapachów, dźwięków, kształtów, wrażeń, odkryć na nowo własne korzenie należące do świata natury... (info)

Nocna kawa [09.06.2006] Po długim i męczącym dniu zasługujemy na kilka chwil przyjemności. Ich źródłem z pewnością będzie filiżanka aromatycznego espresso... (info)

Nowy fundusz w ofercie Arki [09.06.2006] Począwszy od dnia dzisiejszego, oferta funduszy inwestycyjnych Arka została wzbogacona o nowy fundusz - Arka BZ WBK Funduszy Akcji Zagranicznych FIO, który inwestuje w renomowane fundusze inwestycyjne działające na światowych rynkach akcji... (info)

Hazardowe Reality TV [09.06.2006] Od 3 czerwca w każdą sobotę miesiąca o godz. 11.30, powt. 17.00.. (info)

Magia zwierząt z Reality TV - od 8 czerwca w każdy czwartek o godz. 17.00 [09.06.2006] Reality TV przygotował specjalny cykl programów dla wszystkich miłośników zwierząt... (info)

Wieczory zbrodni - poniedziałki, godz. 17.00 [09.06.2006] Masz prawo zachować ciszę. Wszystko co powiesz może być wykorzystane przeciwko Tobie. Masz prawo skontaktować się ze swoim adwokatem... (info)

Wygodna i nowoczesna kuchnia [09.06.2006] 7 patentów ułatwiających pracę w kuchni – bo diabeł tkwi w szczególe... (info)

Akcesoria kominkowe BLOMUS i ZACK [09.06.2006] Kominek w stali? Tak jeśli całe wnętrze utrzymane jest w stylu niemieckiego minimalizmu... (info)

Kolorowe nieowocowe [09.06.2006] McCann Erickson przygotował pierwszą w historii kampanię reklamową lodów Zapp „kolorowe nieowocowe”.. (info)

Stanowisko TP wobec projektów decyzji prezesa UKE dotyczących rynków właściwych [09.06.2006] Telekomunikacja Polska przekazała Urzędowi Komunikacji Elektronicznej stanowisko w ramach konsultacji projektów decyzji Prezesa UKE dotyczących dwóch rynków sieci stacjonarnych... (info)

Z AutoMapą do pracy [09.06.2006] AutoMapa nie tylko pomaga w pracy, ale pomaga ją również znaleźć. Jedną z grup zawodowych, która na co dzień intensywnie korzysta z map są taksówkarze... (info)

Internetowy Uśmiech - dostęp do Sieci dla małych pacjentów [09.06.2006] Internetowy Uśmiech to nowy, autorski program Fundacji Grupy TP. Dzięki niemu dzieci przebywające w szpitalach otrzymają mini–pracownie internetowe, a szkoły przyszpitalne darmowy sprzęt komputerowy oraz preferencyjne warunki korzystania z Internetu... (info)

Kolejne wody z przekroczoną normą baru [09.06.2006] W aktualnym teście wód gazowanych miesięcznika „Świat Konsumenta” akredytowane laboratorium w Niemczech wykryło zawartość toksycznego baru przekraczającą dopuszczalną normę aż w dwóch spośród ośmiu badanych wód... (info)

Deutsche Bank PBC obniża oprocentowanie limitów w kontach [09.06.2006] Deutsche Bank PBC zmienił zasady oprocentowania limitów w rachunkach bieżących wprowadzając odrębne stawki dla poszczególnych rodzajów kont... (info)

Bank BPH przedłużył promocję kredytów mieszkaniowych [09.06.2006] W ciągu 4 miesięcy tego roku Bank BPH udzielił już 11 tys. kredytów mieszkaniowych. Łączna kwota udzielonych kredytów wyniosła ponad 1,4 mld zł, czyli była wyższa o 14%, niż w porównywalnym okresie roku ubiegłego... (info)

NEC SpectraView® Reference 21 nagrodzony przez profesjonalistów [09.06.2006] NEC SpectraView® Reference 21 zdobył nagrodę Międzynarodowego stowarzyszenia prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)... (info)

Studia na gwarancji [09.06.2006] Nowatorski program kierowany do tegorocznych maturzystów uruchomiła oficjalnie 1 czerwca Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. „Studia na gwarancji” to inicjatywa, która już teraz, przed ogłoszeniem wyników egzaminacyjnych do publicznych szkół wyższych, pozwala młodym ludziom zagwarantować sobie miejsce na studiach w WSKiZ... (info)

Kamis-Przyprawy S.A. zmienia nazwę działu dedykowanego profesjonalnej gastronomii [09.06.2006] Z dniem 1 czerwca 2006 roku dział zajmujący się współpracą z profesjonalną gastronomią w firmie Kamis-Przyprawy S.A. zmieni nazwę z „Kamis Catering” na „Kamis Gastronomia”... (info)

Sesja heraldyczna w Muzeum Śląskim w Katowicach [09.06.2006] W czwartek 9 czerwca w Muzeum Śląskim w Katowicach odbędzie się sesja naukowa Elementy przemysłowe w heraldyce – symbole czy dziwolągi heraldyczne. Organizatorami spotkania są Polskie Towarzystwo Heraldyczne oraz Muzeum Śląskie w Katowicach... (info)

Vivaro i Movano: ulepszone, aby sprostać nowym wyzwaniom [09.06.2006] Premiera na Międzynarodowym Salonie Pojazdów Dostawczych w Hanowerze – zamówienia można będzie składać już latem.. (info)

Style Cobra [09.06.2006] Cifial wyznacza nowe trendy w światowym wzornictwie baterii łazienkowych.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...