informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Bezpłatny Pakiet Rozmowy 10 w Jednej Idei [09.06.2005] Specjalna promocja dla użytkowników Kapitału Złotówek.. (info)

Zmiany w Płatnościach Allegro [09.06.2005] Allegro najpopularniejsza platforma handlowa w polskim Internecie wraz z PayU (operator Płatności Allegro) wprowadzają zmiany dla użytkowników korzystających z Płatności Allegro - narzędzia ułatwiającego regulowanie należności między użytkownikami serwisu jak i wobec niego... (info)

Muzyka… nie tylko dla uszu! [09.06.2005] Serwis muzyczny Wirtualnej Polski całkowicie zmienił oblicze! Nowy layout, przejrzyste działy tematyczne, dynamiczne kalendarium wydarzeń bieżących, zakładki przenoszące do głównych części serwisu oraz aktywne boksy informacyjne maksymalnie ułatwiają Internautom dostęp do bogatych zasobów muzyka.wp.pl. .. (info)

CZERWONA ZIEMIA. Fotografie Douglassa Kneedlera [09.06.2005] 16 czerwca o godz. 15.00 Muzeum Śląskie zaprasza Państwa na spotkanie z artystą fotografikiem Douglassem Kneedlerem... (info)

Trzy nowe modele radionawigacji Blaupunkt [09.06.2005] W czerwcu Blaupunkt wprowadza na rynek trzy nowe modele radionawigacji - TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3... (info)

Grupa Freixenet poszerza portfolio [09.06.2005] Grupa Freixenet poszerzyła swoje hiszpańskie portfolio o dwa nowe wina. .. (info)

Tanie i pojemne nośniki holograficzne [09.06.2005] Firma Optware, będąca twórcą systemu holograficznego przechowywania danych, zapowiedziała na koniec 2006 roku rynkową premierę nośników Holographic Versatile Card (HVC)... (info)

Cienkie Casio [09.06.2005] Casio Exilim EX-S500 to aparat cyfrowy, który w najwęższym punkcie obudowy ma grubość zaledwie 13,7 mm. Na rynki europejskie trafi w lipcu... (info)

Aktorzy dogadali się z producentami gier [09.06.2005] Pomimo majowego impasu w negocjacjach, związki zawodowe hollywoodzkich aktorów prawdopodobnie już wkrótce podpiszą porozumienie z wydawcami gier wideo... (info)

Pojemny maluch Seagate [09.06.2005] Firma Seagate zaprezentowała pierwszy na świecie 1-calowy dysk twardy o pojemności 8GB. Urządzenie współpracuje ze slotami na karty CompactFlash... (info)

Beckers bezpieczny dla dzieci i alergików [09.06.2005] Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dla farb Beckers. Wysokiej jakości farby budowlane marki Beckers obecne są na polskim rynku już od 13 lat. Są to farby przeznaczone do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków... (info)

Dyski HD DVD już w przyszłym roku [09.06.2005] Firmy Hitachi Maxell oraz Mitsubishi Kagaku Media zapowiedziały, że w przyszłym roku wprowadzą na rynek dyski HD DVD jednokrotnego zapisu... (info)

70 lat za UFO? [09.06.2005] Zatrzymano Gary’ego McKinnona, bezrobotnego administratora sieci oskarżanego o największe w historii włamanie do sieci wojskowych... (info)

Na rajd i na przejażdżkę [09.06.2005] Miejskie ścieżki rowerowe, nizinne drogi i trudne górskie trasy powoli się zapełniają. I my odkurzmy więc nieużywane przez zimę rowery i... w drogę... (info)

Zrób to sam - drobne prace hydrauliczne [09.06.2005] O ile czas znających się na wszystkim "złotych rączek" bezpowrotnie minął to są urządzenia domowe, o które warto samemu dbać i na bieżąco je serwisować... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...