informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Powiew wiosny w AB [09.05.2007] Kwietniowa oferta AB S.A., wrocławskiego dystrybutora nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych i elektroniki użytkowej, zachęcała do zakupów. Klienci mogli wybierać spośród licznych nowości takich firm jak Canon, Logitech, Asus, Nokia czy Olympus... (info)

Wola Info dla Wyborowa S.A. [09.05.2007] Wola Info S.A., warszawski integrator systemów informatycznych, wdrożyła w firmie Wyborowa S.A. rozwiązanie umożliwiające monitorowanie procesu produkcyjnego. Projekt wykonano przy zastosowaniu narzędzi klasy Business Intelligence... (info)

Steczkowska nie chce być królową [09.05.2007] Kiedy śpiewała w "Szansie na sukces", wystąpiła w starym stroju gimnastycznym w którym porobiła dziury. Przyznaje, że wtedy wyglądała fatalnie. Jednak w piątek Justyna Steczkowska będzie prawdziwą gwiazdą. Cały dzień spędzi ze słuchaczami Polskiego Radia Wrocław... (info)

PKO TFI wprowadza produkty dla niedoświadczonych inwestorów [09.05.2007] 8 maja 2007 r. - PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych rozpoczęło sprzedaż jednostek uczestnictwa nowego produktu - funduszu PKO/CS Strategicznej Alokacji – sfio, przeznaczonego dla mniej doświadczonych inwestorów... (info)

AB utrzymuje bardzo wysoką dynamikę wzrostu [09.05.2007] Niemal 30-procentowy wzrost przychodów w porównaniu do roku ubiegłego oraz zdecydowaną poprawę wyniku netto zanotowała firma AB w I kwartale 2007 roku... (info)

Jarexs wdrożył TETA CRM [09.05.2007] Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. zakończyło wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami TETA CRM... (info)

Stabilny wzrost wyników [09.05.2007] Prawie 50 proc. wzrost przychodów i zysk netto większy o 36 proc. zanotowała wrocławska spółka informatyczna TETA w pierwszym kwartale 2007 r... (info)

Investor FIZ: już 144%* zysku i ponad 480 milionów złotych aktywów [09.05.2007] Coraz szybciej rośnie fundusz Investor FIZ zarządzany przez Investors TFI. Na koniec kwietnia zysk funduszu zwiększył się do 144%*, a wartość aktywów netto funduszu wzrosła do ponad 480 milionów złotych... (info)


Nowa strona HR Active jest już dostępna w sieci

Nowa strona HR Active jest już dostępna w sieci [09.05.2007] W związku z rozwojem firmy, zarząd postanowił zmienić i unowocześnić stronę internetową.Jest już dostępna w sieci... (info)

Zmiany dla odważnych [09.05.2007] Korzystny wizerunek i umiejętność odpowiedniego zachowania się zwiększa wiarygodność, co jest nieocenione w kontaktach biznesowych. Kiedy na spotkaniu prezes bądź menadżer pojawia się odpowiednio ubrany, a jego zachowanie świadczy o klasie i wysokich kompetencjach komunikacyjnych wspomagających wiedzę merytoryczną- jego sukces jest gwarantowany... (info)


Gminna Impreza Ekologiczna - Żyj w zgodzie z przyrodą

Gminna Impreza Ekologiczna - Żyj w zgodzie z przyrodą [09.05.2007] Okres przedszkolny jest bardzo ważnym i odpowiednim etapem, kiedy można wyrobić w dzieciach trwałe i pożądane postawy wobec przyrody... (info)


Sondaż Wirtualnej Polska: PiS dogania Platformę

Sondaż Wirtualnej Polska: PiS dogania Platformę [09.05.2007] Wyniki najnowszego sondażu realizowanego na zlecenie Wirtualnej Polski przez firmę badawczą Gemius S.A... (info)

Kibicuj Kubicy z IPFON [09.05.2007] Dzwoń i wspieraj wraz z IPFON Roberta Kubicę w jego zmaganiach na torach Formuły 1. Do państw, gdzie odbywają się wyścigi Formuły 1 i w których wystąpi nasz polski kierowca, użytkownicy IPFON będą dzwonić za 1 grosz... (info)

Nowa Fabia już na czele... [09.05.2007] Tegoroczne rankingi Top Ten mojeauto.pl należą zdecydowanie do nowości. Kolejnym modelem, który nie tylko pojawił się w czołowej dziesiątce, ale wręcz awansował na pierwszą pozycję rankingu jest Skoda Fabia, której druga generacja właśnie pojawiła się w sprzedaży... (info)


JAS-FBG S.A. rozszerza sieć połączeń drobnicowych o Rumunię

JAS-FBG S.A. rozszerza sieć połączeń drobnicowych o Rumunię [09.05.2007] W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów JAS-FBG S.A.(www.jasfbg.com.pl) uruchomił nowe, regularne połączenie drobnicowe między Polską a Rumunią... (info)


Maciej Mitoraj prezesem Peppermint, zmiany w zarządzie spółki

Maciej Mitoraj prezesem Peppermint, zmiany w zarządzie spółki [09.05.2007] Maciej Mitoraj od maja objął stanowisko prezesa zarządu agencji marketing services Peppermint. Mitoraj związany jest z agencją od 2005 roku początkowo jako Business Development Director. .. (info)


Grilluj po Novemu

Grilluj po Novemu [09.05.2007] Zakłady Mięsne NOVE oficjalnie ogłaszając sezon grillowy za otwarty, przygotowały propozycję 14 różnych przysmaków na ruszt... (info)


Mitex SA wybuduje budynek wielorodzinny „Wola Tower”

Mitex SA wybuduje budynek wielorodzinny „Wola Tower” [09.05.2007] Firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę obiektu wielorodzinnego przy ul. Radziwie w Warszawie... (info)

Newitech integruje procesy biznesowe w polskim oddziale firmy Tetra Pak [09.05.2007] Warszawska spółka informatyczna Newitech prowadzi prace wdrożeniowe systemu wspomagającego zarządzanie procesami biznesowymi w firmie Tetra Pak... (info)


Comes autoryzował partnerów

Comes autoryzował partnerów [09.05.2007] 75 osób otrzymało certyfikaty Autoryzowanych Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży notebooków ARISTO i ASUS oraz urządzeń do nawigacji satelitarnej MIO, podczas dwudniowego spotkania autoryzacyjnego firmy Comes... (info)

Pokaz nowych technologii z firmą ORAVA [09.05.2007] 23 maja 2007 roku o godzinie 11.00, po raz pierwszy firma ORAVA będzie miała okazję zaprezentować swoją ofertę skierowaną do najbardziej wymagających odbiorców... (info)

Wielofunkcyjna frytkownica firmy ORAVA [09.05.2007] Frytkownica kojarzy nam się w większości przypadków tylko z jedną czynnością – smażeniem frytek w głębokim tłuszczu. Nic bardziej mylnego! Marka ORAVA przekonuje nas, że frytkownica zasługuje na miano urządzenia uniwersalnego o wielofunkcyjnych możliwościach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...