informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.05.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Microsoft Najlepszym Pracodawcą 2005 [09.05.2006] Microsoft zdobył pierwsze miejsce oraz tytuł „Najlepszy Pracodawca 2005” w pierwszej edycji Badania Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2005... (info)

Chusteczki do demakijażu Cleanic - komfort i pielęgnacja [09.05.2006] Na wiosenno-letni sezon urlopowy 2006 firma Harper Hygienics poleca wygodne w użyciu chusteczki do demakijażu Cleanic... (info)

Majówka w Inca Play [09.05.2006] Park zabaw dla dzieci Inca Play wraz ze strefą gier jest dla młodzieży największym i najnowocześniejszym centrum rozrywki w Polsce... (info)

PRzezwyciężyć kryzys [09.05.2006] Już w najbliższą środę 10 maja o godzinie 12 rozpocznie się ogólnopolska konferencja Po Pierwsze PR... (info)

Kaspersky Anti-Virus uznany za najlepsze rozwiązanie chroniące przed spyware i robakami [09.05.2006] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o otrzymaniu kolejnego wyróżnienia... (info)

Comarch wdroży system billingowy w Polkomtelu [09.05.2006] Comarch podpisał kontrakt z firmą Polkomtel SA, operatorem sieci telefonii komórkowych Plus i Sami Swoi, na wdrożenie systemu rozliczeń międzyoperatorskich i partnerskich Comarch InterPartner Billing... (info)

V Jubileuszowy Konkurs - Ciekawie o antenach [09.05.2006] Anteny stanowią fragment naszego krajobrazu. Panorama miast i wsi znacznie zmieniła się, wraz z ich powszechnym zastosowaniem... (info)

Warszawski lodowy bar nielegalnie używa nazwy Ice bar [09.05.2006] Icehotel AB partner V&S Absolut Spirits, który prowadzi na świecie sieć barów ABSOLUT ICEBAR®, wezwał właściciela warszawskiego lodowego baru – Ice Bar Sp. z o.o. do zaprzestania używania nazwy ICEBAR, która narusza zastrzeżony znak towarowy należący wyłącznie do Icehotel AB... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...