informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Custom Publishing po nowemu! [09.04.2008] We wtorek, punktualnie o północy uruchomiona została nowa platforma internetowa Novimedia Custom Publishing. To pierwszy etap ofensywy tej renomowanej agencji wydawniczej w sieci... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 09.04.2008 [09.04.2008] Niewielkie wzrosty na GPW. Środową sesję indeksy rozpoczęły nieznacznie poniżej wczorajszego zamknięcia. Przed południem sytuacja nie uległa zmianie, na GPW panował marazm, a inwestorzy nie przejawiali zbytniej ochoty do handlu.. (info)


Prysznic to za mało

Prysznic to za mało [09.04.2008] Prysznic już od dawne króluje w polskich łazienkach. Teraz, gdy mamy większe łazienki, możemy sobie pozwolić na więcej luksusu. Na rynku właśnie pojawiły się luksusowe zestawy prysznicowe Techno M3 marki Cifial, które zaskoczą najbardziej wymagających... (info)


Vegeta Mix do grillowania z fantazją

Vegeta Mix do grillowania z fantazją [09.04.2008] Amatorom posiłków spożywanych na świeżym powietrzu firma Podravka poleca Vegetę Mix do grilla. Dzięki niej tegoroczne wiosenno-letnie biesiady upłyną pod znakiem soczystych mięsiw oraz rozpływających się w ustach dodatków do grillowanych ryb i warzyw... (info)

ROCA inspiruje [09.04.2008] Agencja Reklamowa S4 przygotowała nową komunikację wizerunkową marki ROCA, przedstawiającą style, w których utrzymany jest design produktów tej marki... (info)

Infolinia PFRON słucham? – TAI wygrała kolejny przetarg na obsługę [09.04.2008] TAI Sp. z o.o. po raz drugi wygrała przetarg na obsługę infolinii Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i będzie ją prowadzić przez kolejne 15 miesięcy... (info)


Drzwi dwuskrzydłowe MALAGA – podwójna satysfakcja

Drzwi dwuskrzydłowe MALAGA – podwójna satysfakcja [09.04.2008] W bogatej ofercie drzwi wewnętrznych marki Classen odnaleźć można nie tylko tradycyjne drzwi jednoskrzydłowe, ale również oryginalne dwuskrzydłowe modele... (info)


Sześć produktów BenQ otrzymało nagrodę red dot Design Awards 2008

Sześć produktów BenQ otrzymało nagrodę red dot Design Awards 2008 [09.04.2008] BenQ poinformował, że 6. urządzeń elektroniki użytkowej zostało uhonorowanych prestiżowym wyróżnieniem „2008 red dot award: produkt design” przyznany przez Design Centrum Nordrhein Westfalek w Essen... (info)


CRM wspiera branżę IT

CRM wspiera branżę IT [09.04.2008] 7milowy zakończył w marcu implementację systemu CRM u kolejnego Klienta. Nabywcą usług wdrożeniowych jest firma KC Consulting zajmująca się dostarczaniem rozwiązań zarządzania drukiem oraz szeroko rozumianą integracją systemów informatycznych... (info)


Makor -Tix® – walka z rdzą

Makor -Tix® – walka z rdzą [09.04.2008] Rdza jest największym wrogiem wszelkich powierzchni metalowych. Makor-Tix®, marki Polifarb Dębica, to poliwinylowo-akrylowa gruntoemalia o wysokich właściwościach antykorozyjnych... (info)


VEDIA S.A. na rynku New Connect

VEDIA S.A. na rynku New Connect [09.04.2008] Wczoraj o godzinie 10:30 spółka VEDIA S.A. zadebiutowała na alternatywnym rynku giełdowym - New Connect. VEDIA jest pierwszą marką specjalizującą się w mobilnej elektronice która debiutuje na giełdzie... (info)


Kaspersky Lab gotowy na plagę szkodliwego oprogramowania

Kaspersky Lab gotowy na plagę szkodliwego oprogramowania [09.04.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań antywirusowych służących do ochrony danych, przewiduje 10-krotny wzrost liczby nowych szkodliwych programów do końca 2008 r... (info)


Młot udarowy DHM - 1100C marki Ferm pracuje za dwóch

Młot udarowy DHM - 1100C marki Ferm pracuje za dwóch [09.04.2008] Nowość w ofercie Proma Polska, młot udarowy DHM 1100C marki Ferm, stanowi klasę samą dla siebie pod względem wydajności usuwania urobku. Urządzenie gwarantuje świetne osiągi przy dłutowaniu w betonie, cegle i innych materiałach budowlanych... (info)


Starostwo w Pszczynie z technologią tanich PC

Starostwo w Pszczynie z technologią tanich PC [09.04.2008] Pracownicy Starostwa Powiatowego w Pszczynie, po raz pierwszy w Polsce, wzięli udział w szkoleniu na terminalach NComputing, które udostępniają pełnię możliwości jednego komputera dla wielu użytkowników... (info)


Wentylator Visconti Sol –Afryka na wyciągnięcie ręki

Wentylator Visconti Sol –Afryka na wyciągnięcie ręki [09.04.2008] Połączenie skutecznej wentylacji z niebanalną estetyką to zalety nowego wentylatora Visconti Sol. Oryginalne propozycje dekorów nawiązują do ciepłej kompozycji barw, którą zachodzące słońce roztacza nad afrykańską równiną... (info)


Paweł Kowalewski wybrany Vice President IAA Global of Strategy

Paweł Kowalewski wybrany Vice President IAA Global of Strategy [09.04.2008] W czasie 41 Światowego Kongresu Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA „What’s coming next?” w Waszyngtonie zapadły znaczące decyzje dotyczące stanowisk w globalnych strukturach Stowarzyszenia –.. (info)

Wyspecjalizowana piana do PCV, nie tylko dla specjalistów [09.04.2008] Współczesne technologie budowlane wymagają zastosowania produktów, które będą ze sobą współdziałać w niezawodny sposób. Takim produktem jest piana TYTAN PROFESSIONAL do PCV, która zawiera składniki zwiększające jej przyczepność do tworzyw sztucznych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...