informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Nowe Media PR opracowały magazyn - Technology 4 Business News [09.04.2006] Nowe Media PR przygotowały i wydały firmowy magazyn dla Grupy T4B. Grupa T4B to jedno z najprężniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw sektora nowych technologii i systemów teleinformatycznych... (info)

Prestigio prezentuje nowy notebook o przekątnej ekranu 12,1 cala [09.04.2006] Firma Prestigio wprowadza na rynek polski lekki notebook Prestigio Visconte 1200 z ekranem o przekątnej 12,1 cala... (info)

Każdy może zarobić w internecie. Easy Money - Sieć ...i zarabiaj! [09.04.2006] Teraz każdy może zarabiać w internecie. I to całkiem spore pieniądze. Wystarczy mieć stronę www. W sieci pojawił się nowy program partnerski portalu finansowego Money.pl - „Easy Money”... (info)

Czy Bluetooth jest bezpieczny? [09.04.2006] Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, opublikował nowy raport: „Bluetooth i problemy z bezpieczeństwem” poruszający temat zagrożeń związanych z technologią Bluetooth... (info)

Wygraj praktyki w BRE Banku! [09.04.2006] BRE Bank przygotował atrakcyjny program praktyk dla studentów. Wystarczy wziąć udział w konkursie, aby wygrać kilkumiesięczne praktyki w międzynarodowej, nowoczesnej instytucji finansowej oraz możliwość rozwoju w wybranej przez uczestnika dziedzinie... (info)

VIA wprowadza chipset VIA PT890 dla komputerów z procesorami Intel i systemem Windows Vista [09.04.2006] Chipset VIA PT890 współpracujący z kartami graficznymi serii S3 Graphics Chrome zapewniają integratorom systemów i kontrahentom OEM idealne rozwiązanie, w pełni realizujące zaawansowane funkcje nadchodzącego systemu operacyjnego... (info)

Najczęściej wykrywane wirusy marca [09.04.2006] Firma Panda Software opublikowała marcowy ranking dziesięciu najczęściej pojawiających się wirusów... (info)

BUSKA MASKA SIARCZKOWA do ciała KURACJA SIARCZKOWA [09.04.2006] BUSKA MASKA SIARCZKOWA to doskonała kuracja wygładzająca, antycellulitowa i relaksująca dla ciała... (info)

EMO-ŻEL S jak... skuteczna ochrona stóp [09.04.2006] Nowością kosmetyczną na rynku jest preparat do pielęgnacji stóp EMO-ŻEL S firmy Emo-Farm... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...