informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.01.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Drużynowe Mistrzostw Świata World Cup of Poker rozstrzygnięte.

Drużynowe Mistrzostw Świata World Cup of Poker rozstrzygnięte. [09.01.2009] W środę, 7 stycznia 2009 r., zakończył się finał drużynowych zawodów pokera sportowego - World Cup of Poker (WCOP). Po wielogodzinnej rywalizacji, zwyciężyła drużyna z Niemiec. Polska reprezentacja zajęła 6-te miejsce... (info)


Klonowa Aleja i Szafirowa Aleja dostępna w ramach programu „Rodzina na swoim”

Klonowa Aleja i Szafirowa Aleja dostępna w ramach programu „Rodzina na swoim” [09.01.2009] Dzięki podniesieniu limitów cenowych na zakup mieszkania w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”, ORCO oferuje swoim klientom blisko 20 mieszkań na osiedlu Klonowa Aleja oraz Szafirowa Aleja w Warszawie spełniających warunki tego programu... (info)


Numer 118 118 dzwoni dla WOŚP

Numer 118 118 dzwoni dla WOŚP [09.01.2009] W tym roku firma Eniro Polska udostępniła numer 118 118 – dobrze poinformowany numer. Każdy, kto w dniu finału zadzwoni, wesprze fundację Jurka Owsiaka.W pf.pl zostanie uruchomiony serwis, w którym będzie można skorzystać ze specjalnej mapy wosp.pf.pl... (info)

Nowa strona Trendz.pl [09.01.2009] Portal prezentuje odświeżoną i poszerzoną tematycznie zawartość portalu. Trendz.pl to pierwsza w Polsce platforma internetowa, która oferuje tak szeroki zakres informacji dotyczących trendów, inspiracji oraz nowinek ze świata mody i kultury... (info)


Nowe modele oprawek od Belutti

Nowe modele oprawek od Belutti [09.01.2009] Znana i ceniona na rynku marka Belutti przedstawia nowe modele oprawek dla kobiet i mężczyzna z kolekcji Belutti 2009. Kolekcje charakteryzuję idealne połączenie stylów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 09.01.2009 [09.01.2009] Tydzień straconych nadziei. Jak pokazał pierwszy tydzień stycznia, inwestorzy w tym roku nie będą mogli narzekać na brak emocji związanych z rynkiem kapitałowym... (info)


Jordan STEP 1, SZCZOTECZKA Z GRYZAKIEM - pierwszy krok do zdrowych zębów !

Jordan STEP 1, SZCZOTECZKA Z GRYZAKIEM - pierwszy krok do zdrowych zębów ! [09.01.2009] W Polsce ponad 50 % dzieci między drugim a trzecim rokiem życia dotkniętych jest próchnicą. Dla porównania, 90 % procent trzylatków w Szwajcarii czy Finlandii ma zdrowe zęby. Skąd taka różnica? Tajemnica tkwi w profilaktyce!.. (info)

Kalendarium wydarzeń 12 – 16 stycznia 2009 [09.01.2009] Kalendarium w przyszłym tygodniu jest dosyć ubogie. Wydarzenia, które mogą tak naprawdę wpłynąć na zachowanie rynków, będą miały miejsce w drugiej części tygodnia. Wszystko zacznie się w środę,.. (info)


Dekalog dla rodziców i opiekunów młodzieży z chorobami serca

Dekalog dla rodziców i opiekunów młodzieży z chorobami serca [09.01.2009] Ponad 70% Polaków uważa, że choroba serca utrudnia młodym osobom wejście w dorosłe życie – pokazał raport przygotowany w ramach programu „Nadzieja dla serc” organizowanego przez polską firmę farmaceutyczną Adamed oraz Fundację Marka Kamińskiego*... (info)


Warsztaty

Warsztaty "Ndzieja dla Serc" dla młodych osób z chorobami serca [09.01.2009] W dniach 16 - 17 stycznia 2009 r. w ramach II edycji programu „Nadzieja dla serc”, odbędą się warsztaty dla młodzieży z chorobami serca z Katowic i okolic. Organizatorem przedsięwzięcia jest polska firma farmaceutyczna Adamed wraz z Fundacją Marka Kamińskiego... (info)


Potęga dźwięku ukryta w niewielkim głośniku

Potęga dźwięku ukryta w niewielkim głośniku [09.01.2009] Amerykańska firma Altec Lansing zaprezentowała nowe zestawy głośników stereo VS2421 i VS2420 zadziwiające niezwykłą jakością dźwięku przy swojej kompaktowej budowie... (info)


Betlejemskie Światełko Pokoju w Kuźni Raciborskiej

Betlejemskie Światełko Pokoju w Kuźni Raciborskiej [09.01.2009] „Nieśmy płomień braterstwa” - tak brzmi przesłanie tegorocznego Betlejemskiego Światła Pokoju, które po raz osiemnasty dotarło do Polski.Jak co roku płomień, zapalony w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem trafił także na raciborszczyznę... (info)


Ferie z eksperymentami dla dzieci w Krakowie

Ferie z eksperymentami dla dzieci w Krakowie [09.01.2009] Na zajęciach dzieci zbudują prawdziwy poduszkowiec, pod bacznym okiem instruktorów wykonają swoje pierwsze mikstury chemiczne i poznają wiele niesamowitych doświadczeń z fizyki i chemii. Takich rzeczy nie zobaczy Twoje dziecko w szkole.. (info)


Okno z charakterem

Okno z charakterem [09.01.2009] Są domy, które swoją urodą budzą podziw nawet wśród przypadkowych przechodniów. Często ważnym elementem ich urody są piękne okna. Jakie mamy obecnie możliwości i jakie są ceny okien z charakterem?.. (info)


Dzieci budują roboty - podczas ferii zimowych w Warszawie

Dzieci budują roboty - podczas ferii zimowych w Warszawie [09.01.2009] Wyjątkowe warsztaty dla dzieci w ferie zimowe na Bielanach – budowanie robotów z Lego Mindstorms NXT !!! W ferie zimowe w Warszawie odbędą się zajęcia na których dzieci w wieku od 8-12 lat.. (info)

Trzy nowe produkty VEDIA na targach CES [09.01.2009] VEDIA S.A., polski producent urządzeń multimedialnych, zaprezentował na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas trzy nowe modele autorskich produktów... (info)


Magiczne buty do spełniania marzeń

Magiczne buty do spełniania marzeń [09.01.2009] Można w nich spacerować po powierzchni wody, albo szybować w podniebnych przestworzach – takie są magiczne buty. Zakończył się konkurs plastyczny pod hasłem „Magiczne buty” zorganizowany w koszalińskich przedszkolach przez Geox – producenta oddychających butów... (info)

TETA HRC rośnie w siłe [09.01.2009] Trzykrotny wzrost przychodów i pozyskanie kilkudziesięciu nowych klientów to główne cele TETA HR Center na 2009 r. Spółka zależna giełdowej TETY zamierza również aktywnie edukować rynek w zakresie wiedzy o outsourcingu... (info)


XVII Finał WOŚP z Lublina On-line!!!

XVII Finał WOŚP z Lublina On-line!!! [09.01.2009] Dla tych, którzy będą poza zasięgiem TVP Lublin - transmisja XVII Finału WOŚP na żywo w monitorach komputerów i wyświetlaczach telefonów komórkowych. Przekaz wideo, czat i licznik zebranych pieniędzy to tylko niektóre z aktywnych już opcji... (info)


Alternatywa dla sprzedaży mieszkań

Alternatywa dla sprzedaży mieszkań [09.01.2009] Wobec malejącego popytu na mieszkania deweloperzy szukają innych rozwiązań na zagospodarowanie lokali, których nie udaje się sprzedać. Czy w 2009 roku najciekawszą okaże się propozycja najmu z możliwością wykupienia mieszkania, czy coś zupełnie innego?.. (info)


Nim zakwitną kasztany- Matura 2008

Nim zakwitną kasztany- Matura 2008 [09.01.2009] Jak co roku, ostatni semestr przed egzaminem to dla maturzystów okres wzmożonej nauki. Absolwenci zastanawiają się, jak skutecznie przygotować do matury z języka obcego i zdać go z jak najlepszym wynikiem... (info)

Komentarz Expandera: Brakuje jednakowych interpretacji zdarzeń (09.01.2009) [09.01.2009] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Niewiele nowego do obrazu rynków akcji wniosła czwartkowa sesja. Potwierdziła obserwację, że brakuje konsekwencji w interpretowaniu przez inwestorów napływających wiadomości... (info)


Lumena trzykrotnym liderem HP z rok 2008

Lumena trzykrotnym liderem HP z rok 2008 [09.01.2009] W Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się III Gala Liderów HP, na której wręczone zostały Statuetki dla najlepszych Partnerów biznesowych. Lumena została najbardziej nagrodzoną firmą Gali Liderów 2008, uzyskując tytuł Lidera HP w trzech kategoriach... (info)

II etap Olimpiady Logistycznej już za nami! [09.01.2009] Co zaliczamy do infrastruktury punktowej? Jaki rozstaw szyn mają tak zwane tory normalnotorowe? I jakie są charakterystyczne cechy transportu morskiego?.. (info)

FreecoNet wydzielony z Datera SA [09.01.2009] FreecoNet – usługodawca telefonii VoIP – został wydzielony ze struktur Datera SA i przekształcony w samodzielną spółkę. Główne zadania stojące przed spółką to m.in. dalsza rozbudowa i doskonalenie funkcjonalności platformy oraz ekspansja na rynki zagraniczne... (info)


Białe szaleństwo z FENomenalnym zespołem

Białe szaleństwo z FENomenalnym zespołem [09.01.2009] Przekształcenie pomysłu w sukces czyli 10 lat obecności Konsorcjum FEN na rynku rozwiązań IT to znakomity powód do świętowania, ale też motywacja do zdobycia jeszcze mocniejszej pozycji w branży... (info)

Noworoczne atrakcje w Intymna.pl [09.01.2009] Sklep Intymna.pl przygotował wiele niespodzianek. Do końca stycznia na stronie www.intymna.pl będzie można znaleźć wiele noworocznych atrakcji, promocje na poszczególne kolekcje sięgają nawet 60%... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...