informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 15

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 09.01.2008 [09.01.2008] Rzeź małych i średnich spółek. Wczorajsza gwałtowna wyprzedaż na Wall Street oraz obawy o dalsze losy amerykańskiej gospodarki wpłynęły na przebieg dzisiejszej sesji na GPW... (info)

Mio przedstawiło na targach CES 2008 technologię GPS InstantFixII firmy SiRF [09.01.2008] Urządzenia mobilnej nawigacji mogą zaczynać pracę nawet w ciągu 5 sekund bez konieczności podłączenia do sieci dzięki nowej technologii zaprezentowanej na targach CES... (info)

Mio Technology łączy się z Firmą Navman [09.01.2008] W ramach umowy połączone zostaną wiedza i doświadczenie sprzętowe Mio Technology z oprogramowaniem oraz zasobami Navman. Na targach CES Mio Technology Corporation ogłosiło połączenie marek. Obie firmy należą obecnie do MiTAC International Corporation... (info)

Ile zarabiają Polacy? [09.01.2008] Większość internautów biorących udział w sondażu serwisu praca.wp.pl (34%) zadeklarowało miesięczne wynagrodzenie w przedziale 2,2 tys. zł – 5,3 tys. zł brutto... (info)


Nowe Centrum Kompetencyjno - Szkoleniowe SOLIDEX w Warszawie

Nowe Centrum Kompetencyjno - Szkoleniowe SOLIDEX w Warszawie [09.01.2008] W związku z dynamicznym rozwojem Firmy dnia 7 stycznia bieżącego roku SOLIDEX SA Oddział Warszawa przeniósł się do nowej siedziby na IV piętrze budynku Lumen w Złotych Tarasach... (info)


Ekstremalna kolekcja

Ekstremalna kolekcja [09.01.2008] Firma TelForceOne wprowadziła na rynek nowoczesną kolekcję pokrowców - FOOF Extreme Collection. Kolekcja została stworzona z myślą o miłośnikach sportów ekstremalnych i zimowych... (info)

Czas na klamki w eCommerce. Wystartował Salon-klamek.pl [09.01.2008] Najprężniej rozwijającą się ostatnio dziedziną handlu internetowego są sklepy poświęcone budownictwu, w tym, przede wszystkim, wyposażeniu wnętrz... (info)

Oszczędzanie dla dziecka: ubezpieczenie czy inwestycja? [09.01.2008] Na przestrzeni ostatnich kilku lat mogliśmy zaobserwować narodziny nowego trendu. Wzrost gospodarczy, a co za tym idzie podwyższenie poziomu życia Polaków, skutkowało coraz większą troską o przyszłość naszych najbliższych... (info)

Oracle Fusion Middleware na sprzęcie HP ustanawia rekordowy wskaźnik [09.01.2008] Oracle Application Server z bazą danych Oracle i modułem Oracle Real Application Clusters uzyskał lepszy wskaźnik SPECjAppServer2004 niż produkty firm IBM i BEA... (info)


PCArena.pl i Asmax nagradzają

PCArena.pl i Asmax nagradzają [09.01.2008] Asmax, producent urządzeń bezprzewodowego i szerokopasmowego dostępu do Internetu, oraz jeden z najpopularniejszych polskich wortali poświęconych branży IT - PCArena.pl - ogłosiły wyniki konkursu „Ośmiesz i pognęb swój modem”... (info)


Nowy Dulux® Diamond Matt – farba trwała jak diament

Nowy Dulux® Diamond Matt – farba trwała jak diament [09.01.2008] Od stycznia 2008 r. w systemie Dulux® Mieszalnik dostępna jest baza, w której zastosowano innowacyjną formułę Diamond Technology™. Producent farb Dulux® wprowadza na rynek odmienioną emulsję do ścian i sufitów Dulux® Diamond Matt... (info)

S4 Ukraine z hipermarketami Fresh [09.01.2008] S4 Ukraine, kijowski oddział Agencji Reklamowej S4, rozpoczął współpracę z firmą Evrotek, która otwiera na Ukrainie sieć hipermarketów Fresh.Planem firmy jest nie tylko zaistnienie jako marka na rynku, ale również walka o pozycję lidera w segmencie... (info)

GE Money Bank sponsorem Stadionu Eurofun2012.com [09.01.2008] GE Money Bank został oficjalnym sposorem wirtualnego Stadionu na EURO 2012, budowanego przez agencję FFCreation. Projekt uzyskał także poparcie władz stołecznych – przyznano mu Honorowy Patronat Prezydenta m.st. Warszawy, Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz... (info)


Zabawa stylami – premiera głównego katalogu Quelle

Zabawa stylami – premiera głównego katalogu Quelle [09.01.2008] Eklektyczne, nieoczekiwane zestawienia, przenikanie się wpływów i form oraz letnia zabawa stylami – takie myśli nasuwają się przy oglądaniu premierowego głównego katalogu Quelle... (info)

Kaspersky Lab o blokowaniu sieci zainfekowanych komputerów rozsyłających spam [09.01.2008] Firma Kaspersky Lab opublikowała artykuł dotyczący identyfikowania botnetów rozsyłających spam. Tekst przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych technicznym podejściem do wykrywania i blokowania sieci zainfekowanych komputerów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...