informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 09.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Ciąć na niby oraz naprawdę [09.01.2007] Mittal przyśpiesza z redukcją zatrudnienia. Nie w smak to jednak związkowcom. A Brukseli?.. (info)

Brudne 25 mln zł [09.01.2007] Także dzięki „PB” skarb państwa może odzyskać ponad 13 mln zł! Byłby to polski rekord w walce z praniem brudnych pieniędzy... (info)

Potrzebna własna rura [09.01.2007] Kurki z ropą zostały zakręcone. Czy wreszcie wyciągniemy wnioski z tej lekcji, czy znowu będziemy bezproduktywnie bić pianę?.. (info)


'Yes, yes, yes' najpopularniejszym sformułowaniem 2006 roku

'Yes, yes, yes' najpopularniejszym sformułowaniem 2006 roku [09.01.2007] Internauci WP wybrali wyrażenia roku 2006.. (info)

Regulator idzie na wojnę z telekomem [09.01.2007] Prośbą się nie dało, więc użyję groźby — twierdzi Anna Streżyńska. Zniecierpliwiła się arogancją telekomu — będzie nakładać karę za karą... (info)


Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków [09.01.2007] Na rynku ukazał się poradnik "Przydomowe oczyszczalnie ścieków". Porusza on problematyczne, a zarazem niezwykle aktualne zagadnienie, jakim jest technologia odprowadzania ścieków z terenu małych inwestycji, pozbawionych kanalizacji. Publikacja przekrojowo i zrozumiale ukazuje możliwe rozwiązania oraz wyjaśnia dotyczące ich problemy i wątpliwości... (info)


Bezprzewodowy 4-portowy Router Link Link Wapr-411

Bezprzewodowy 4-portowy Router Link Link Wapr-411 [09.01.2007] AJM Electronics wprowadza do oferty bezprzewodowy 4-portowy router LinkLink oznaczony symbolem WAPR-411... (info)

Premiera portalu www.Mieszkania.net [09.01.2007] Nowy portal udostępnia swoim użytkownikom narzędzia do łatwiejszego wyszukiwania ofert nieruchomości, w szczególności e-mailowy powiadamiacz o nowych propozycjach. Ponadto internauci odwiedzający witrynę mieszkania.net mogą skorzystać z kalkulatora kredytowego, znaleźć rzeczoznawców, architektów oraz projektantów, a także przeczytać artykuły prasowe dotyczące rynku nieruchomości... (info)

Konkurs - Smak Ameryki Południowej! [09.01.2007] Portal ByćKobietą.pl oraz kanał Zone Romantica zapraszają na przygodę z Ameryką Łacińską. Lubisz eksperymentować w kuchni i poznawać nowe smaki? Marzysz o podróży do Ameryki Południowej i poznaniu jej kultury? Weź udział w konkursie i wygraj „Podróże ze smakiem”!.. (info)


Okna prawidłowo uszczelnione

Okna prawidłowo uszczelnione [09.01.2007] Wymiana okien na nowe, to jeden z pierwszych kroków podczas przeprowadzania termomodernizacji. W nowych obiektach coraz częściej już w standardzie montuje się energooszczędną stolarkę. To wszystko jednak na nic, jeśli okno nie będzie w prawidłowy sposób osadzone w ścianie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...