informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 40

Narzędzie do marketingu treści w chmurze Oracle [08.11.2013] Oracle przejmuje Compendium, dostawcę opartego na chmurze rozwiązania do marketingu treści. Rozwiązanie to pozwala firmom planować, produkować i dostarczać atrakcyjne treści w wielu kanałach przez cały cykl współpracy z klientami... (info)


Miliony na rozwój. Promostal inwestuje i zatrudnia

Miliony na rozwój. Promostal inwestuje i zatrudnia [08.11.2013] Dwie nowe hale produkcyjne - malarnia i wydział konstrukcji ciężkich- to najnowsze inwestycje Promostalu z Czarnej Białostockiej. Dzięki rozbudowie infrastruktury spółka zwiększyła moce produkcyjne i zatrudniła nowych pracowników... (info)


KAN na Polskim Rynku Mieszkaniowym 2013

KAN na Polskim Rynku Mieszkaniowym 2013 [08.11.2013] Spółka KAN wzięła udział w siódmej edycji ogólnopolskiej konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy 2013. Było to największe i najbardziej prestiżowe tegoroczne spotkanie branży nieruchomości mieszkaniowych w Polsce... (info)


Przepis na świąteczną frajdę

Przepis na świąteczną frajdę [08.11.2013] Kiedy dni są coraz krótsze, a pogoda nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rodzinne życie często przenosi się do kuchni... (info)


Michel Moran - Ambasadorem Alei Smaków w Galerii Mokotów

Michel Moran - Ambasadorem Alei Smaków w Galerii Mokotów [08.11.2013] Michel Moran - wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany wszystkim jako juror programu MasterChef został Ambasadorem Alei Smaków, która po przebudowie funkcjonuje w nowej odsłonie w Galerii Mokotów... (info)


NEUTROGENA®- najlepszy prezent pod choinkę

NEUTROGENA®- najlepszy prezent pod choinkę [08.11.2013] Święta tuż,tuż! Zastanawiasz się jaki prezent sprawić najbliższym z tej okazji? Podaruj im poczucie komfortu podczas zimowych dni i wybierz zestaw prezentowy kosmetyków NEUTROGENA®,który ucieszy wszystkich dbających o zdrowy oraz piękny wygląd skóry... (info)


Wygraj atrakcyjny weekend w SPA w konkursie „Dekoratorium

Wygraj atrakcyjny weekend w SPA w konkursie „Dekoratorium"! [08.11.2013] Jeszcze tylko przez kilka dni, do 15 listopada 2013 roku, można nadsyłać zgłoszenia do najnowszego konkursu „Dekoratorium"... (info)

City Safety - to naprawdę działa! [08.11.2013] System, który wykrywa niebezpieczeństwo w postaci trudno zauważalnych pieszych, czy też rowerzystów bez oświetlenia poruszających się po poboczu drogi – niemożliwe do zrealizowania marzenie kierowców, czy całkiem realne urządzenie?.. (info)

Acxiom Aktualizuje Dane Statystyczne i Lifestyle [08.11.2013] Acxiom® (Nasdaq: ACXM), zakończył właśnie proces aktualizacji baz danych statystycznych oraz danych o zachowaniach konsumenckich w Polsce... (info)


Accor wydłuża ofertę City Break

Accor wydłuża ofertę City Break [08.11.2013] Grupa hotelowa Accor planuje przedłużyć ofertę krótkich wyjazdów City Break. Powodem jest duże zainteresowanie wśród zagranicznych turystów... (info)

Edukacja 24 godziny na dobę przez cały rok [08.11.2013] Scholaris to portal wiedzy dla nauczycieli, którego celem jest bezpłatne upowszechnianie materiałów edukacyjnych. Co miesiąc korzysta z niego ponad 150 tysięcy unikalnych użytkowników... (info)


Jak bezpiecznie bawić się z psem?

Jak bezpiecznie bawić się z psem? [08.11.2013] Jak bezpiecznie podejść do psa i co zrobić, gdy zwierzę nas zaatakuje – na te i wiele innych pytań odpowie spotkanie „Bezpieczny pies, bezpieczne dziecko”, które w niedzielę 17 listopada odbędzie się w CH Auchan Komorniki... (info)


O czym w Bielanach opowie dzieciom stary kredens?

O czym w Bielanach opowie dzieciom stary kredens? [08.11.2013] W niedzielę 17 listopada najmłodsi goście Parku Handlowego Auchan Bielany poznają historie o wielkim bogactwie i walce ze złem, podczas spektaklu "Opowieści starego kredensu"... (info)


Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę

Smok Wawelski pokaże dzieciom, jak dbać o przyrodę [08.11.2013] W najbliższą niedzielę w Porcie Rumia CH Auchan pojawi się zielony gość. Odbędzie się tam bowiem bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci, pt. „Smok Wawelski”... (info)

Monster rozwija działalność w Europie Wschodniej i krajach bałtyckich [08.11.2013] Rozszerzenie działalności poprzez joint-venture z Alma Media stwarza możliwość świadczenia najwyższej jakości usług zatrudnienia w regionie.. (info)


Czy ubierać psa na zimę?

Czy ubierać psa na zimę? [08.11.2013] Zima zbliża się szybkimi krokami! W takiej sytuacji wielu właścicieli zwierząt staje przed dylematem – czy ubierać psa na zimę, zwłaszcza gdy temperatura spada grubo poniżej zera?.. (info)


MeMO Pad 10 – nowy tablet ASUSa dostępny w Polsce w rewelacyjnej cenie

MeMO Pad 10 – nowy tablet ASUSa dostępny w Polsce w rewelacyjnej cenie [08.11.2013] MeMO Pad 10 to nowy tablet ASUSa. Urządzenie posiada 10-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280x800, czterordzeniowy procesor i wejście na kartę pamięci microSD. MeMO Pad 10 jest dostępny na polskim rynku w bardzo atrakcyjnej cenie – 999 zł... (info)


ASUS przedstawia słuchawki Bluetooth EB50N NearField

ASUS przedstawia słuchawki Bluetooth EB50N NearField [08.11.2013] ASUS prezentuje swój najnowszy produkt: EB50N NearField Stereo Headset – pierwsze na świecie słuchawki Bluetooth 4.0 z technologią Near Field Communication (NFC)... (info)

Comarch ERP i męska moda od Lancerto [08.11.2013] Lancerto, polska marka odzieżowa klasy premium dla mężczyzn, usprawnia procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP XL, jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP... (info)


ROZŚWIETLAJĄCE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE KOMÓRKI MACIERZYSTE, 24k ZŁOTO + PRODIZIA™

ROZŚWIETLAJĄCE SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE KOMÓRKI MACIERZYSTE, 24k ZŁOTO + PRODIZIA™ [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCY KREM POD OCZY KOMÓRKI MACIERZYSTE, CERAMIDE A2™ + 24k ZŁOTO

INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCY KREM POD OCZY KOMÓRKI MACIERZYSTE, CERAMIDE A2™ + 24k ZŁOTO [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


Cell Skin CareTM 65+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + 24k ZŁOTO

Cell Skin CareTM 65+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + 24k ZŁOTO [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


Cell Skin CareTM 55+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + PRODIZIA™

Cell Skin CareTM 55+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + PRODIZIA™ [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


Cell Skin CareTM 45+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + OLEJEK ARGANOWY

Cell Skin CareTM 45+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + OLEJEK ARGANOWY [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


Jak zaoszczędzić podczas budowy domu?

Jak zaoszczędzić podczas budowy domu? [08.11.2013] Budowę domu można zaplanować w sposób ekonomiczny i oszczędny, jeśli tylko zastosuje się kilka sprawdzonych rozwiązań. O tym, gdzie szukać oszczędności podczas procesu budowlanego opowiada architekt Miłosz Gajda z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG... (info)


Cell Skin CareTM 35+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + bioHYALURON COMPLEX™

Cell Skin CareTM 35+ PROFESSIONAL ODBUDOWA KOMÓRKOWA KOMÓRKI MACIERZYSTE + bioHYALURON COMPLEX™ [08.11.2013] CELL SKIN CARE™ ODBUDOWA KOMÓRKOWA to profesjonalny program odmładzający opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


VI Europejski Kongres Gospodarczy w dniach 7-9 maja 2014 r.

VI Europejski Kongres Gospodarczy w dniach 7-9 maja 2014 r. [08.11.2013] 7-9 maja 2014 r. to data szóstej już edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC). Na ostatni dzień kongresowych debat przypada święto – 9 maja obchodzony jest Dzień Europy... (info)


Microsoft Dynamics zaprezentował nowości na Convergence 2013 EMEA

Microsoft Dynamics zaprezentował nowości na Convergence 2013 EMEA [08.11.2013] W dniach 4-6 listopada w Barcelonie odbyła się konferencja dedykowana aplikacjom biznesowym firmy Microsoft.. (info)

Nowy katalog rozwiązań firmy KRAUSE [08.11.2013] Firma KRAUSE od ponad 100 lat opracowuje systemy drabin, pomostów, schodów i aluminiowych konstrukcji niezbędnych w wielu zakładach produkcyjnych, czy też halach magazynowych... (info)


Certyfikaty Dobry Produkt – Wybór Ekspertów oraz Nagrody Rynku Spożywczego 2013 wręczone

Certyfikaty Dobry Produkt – Wybór Ekspertów oraz Nagrody Rynku Spożywczego 2013 wręczone [08.11.2013] Certyfikaty Dobry Produkt – Wybór Ekspertów, a także Nagrody Rynku Spożywczego 2013, prestiżowe wyróżnienia dla najlepszych produktów spożywczych oraz liderów branży i wydarzeń, przyznane... (info)


Guardian edukuje w zakresie nowych przepisów

Guardian edukuje w zakresie nowych przepisów [08.11.2013] W dniach 12.11.-21.11.2013 r. odbędą się szkolenia dla architektów w zakresie najnowszych wymagań prawnych dotyczących projektowania przegród przeźroczystych w budynkach energooszczędnych... (info)


VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu – podsumowanie i wnioski

VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu – podsumowanie i wnioski [08.11.2013] Branża handlu hurtowego będzie się nadal rozwijała, za pięć lat będziemy mieli do czynienia z większą konsolidacją rynku i większym wykorzystaniem wielu kanałów dystrybucji – mówili eksperci zgromadzeni na VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu... (info)

Stół świątecznie nakryty z obrusami firmy HAFT S.A. [08.11.2013] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który najchętniej spędzamy w gronie najbliższych. Kluczową rolę w tych dniach odgrywa świąteczny stół, który dzięki pomysłowej dekoracji buduje nastrój, współtworzy wyjątkową atmosferę, integruje rodzinę... (info)

Amadeus prezentuje raport na temat współczesnego pokolenia turystów [08.11.2013] Nowoczesne technologie umożliwią branży turystycznej obsługę młodych, zinformatyzowanych podróżnych... (info)


Nowa struktura handlu – 50 proc. Europa, 50 proc. reszta świata

Nowa struktura handlu – 50 proc. Europa, 50 proc. reszta świata [08.11.2013] Odpowiedzią na nacjonalizm w gospodarce jest dobrze pojęty patriotyzm gospodarczy, który nie polega wyłącznie na kupowaniu tego, co polskie, ale na odpowiedzialności za każdy z etapów łańcucha produkcji, w tym żywności... (info)


Francuska delikatność w duecie z kanadyjską solidnością - lampy QUEBECK marki Nowodvorski Lighting

Francuska delikatność w duecie z kanadyjską solidnością - lampy QUEBECK marki Nowodvorski Lighting [08.11.2013] Czy zastanawialiście się kiedyś jak by to było, gdyby połączyć delikatne, piękne kształty z trwałymi materiałami i solidnym wykonaniem?.. (info)


Szalone przebranie z Halloween w tle

Szalone przebranie z Halloween w tle [08.11.2013] Halloween już za nami, jednak w konkursie organizowanym przez tanio.co (http://www.tanio.co/) na najlepsze przebranie, jest jeszcze możliwość zostania zwycięzcą i bawienia się na koncercie zespołu De/Vision!.. (info)


Kaspersky Internet Security zdobywa najwyższe oceny w teście Dennis Technology Labs

Kaspersky Internet Security zdobywa najwyższe oceny w teście Dennis Technology Labs [08.11.2013] Kaspersky Internet Security, rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, uzyskało wyższe wyniki niż którykolwiek z pozostałych ośmiu produktów biorących udział w teście Home Anti-Virus Protection w III kwartale 2013 r... (info)


Tanio puści cię z Torbami Szopy

Tanio puści cię z Torbami Szopy [08.11.2013] Masz szansę zdobyć oryginalną torbę, której nie kupisz w żadnej sieciówce! Tanio.co (http://www.tanio.co/) organizuje konkurs na najciekawszy projekt nadruku. Weź udział, a być może to ty zgarniesz jedyny w swoim rodzaju egzemplarz... (info)


CEMEX Polska liderem bezpiecznej pracy

CEMEX Polska liderem bezpiecznej pracy [08.11.2013] Podczas uroczystości towarzyszącej XVI konferencji Liderów Bezpiecznej Pracy CEMEX Polska otrzymał dyplom potwierdzający przyjęcie do Forum jako firma prowadząca szczególnie aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...