informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


PicoPix 3410 – 100 lumenów w kieszeni

PicoPix 3410 – 100 lumenów w kieszeni [08.10.2013] PicoPix 3410 wyposażony jest w lampę LED o mocy 100 lumenów, ma niewielkie rozmiary i obsługuje wszystkie popularne formaty plików multimedialnych oraz biurowych... (info)


Własne smaki lata z najlepszej półki. elfa – wszystko można zorganizować!

Własne smaki lata z najlepszej półki. elfa – wszystko można zorganizować! [08.10.2013] Dla łasuchów powidła śliwkowe z orzechami. Dla smakoszy wytrawnych smaków – pesto z pietruszki. Ulubione przetwory zatrzymają smak lata w Twoim domu, a w ich przechowywaniu pomaga elfa... (info)


Superpłaskie odpływy Advantix: prysznic bez brodzika w łazience remontowanej

Superpłaskie odpływy Advantix: prysznic bez brodzika w łazience remontowanej [08.10.2013] Prysznice z odpływem na poziomie posadzki cieszą się coraz większą popularnością. Specjalne odpływy z serii Advantix mają niewielką wysokość montażową, co pozwala bez problemu instalować je również przy remontach... (info)


Sposób na energooszczędność

Sposób na energooszczędność [08.10.2013] Nowe standardy, wyznaczone przez przepisy unijne, powodują wprowadzenie rozwiązań o wysokich parametrach termicznych. Jednym ze sposobów na osiągnięcie energooszczędności w naszym domu jest wykorzystanie nowoczesnych wyrobów stolarki otworowej... (info)


TOP 5 gadżetów dla każdego studenta

TOP 5 gadżetów dla każdego studenta [08.10.2013] Wakacje już dawno za pasem, za oknem zaczyna się robić kolorowo, a na polskich uczelniach już za moment zrobi się gwarno. Choć wielu wydaje się, że życie studenta wcale łatwe nie jest, podajemy listę 5 gadżetów, które mogą je zdecydowanie poprawić... (info)

„Zbieramy makulaturę - oszczędzamy lasy” – Stena Recycling na konkurs. [08.10.2013] Nowy rok szkolny to nowe eko-wyzwania! Dlatego już we wrześniu ruszyła kolejna edycja konkursu ogólnopolskiego pod hasłem „Zbieramy makulaturę - oszczędzamy lasy”, organizowana przez Stena Recycling... (info)

Najwybitniejsi fotograficy w Galerii Sfera [08.10.2013] Od 11 do 27 października Bielsko-Biała stanie się miejscem spotkań największych artystów fotografików z całego świata. W Galerii Sfera odbędzie się dwudniowy Maraton Autorski, najważniejsza część V Foto Art Festiwal... (info)


Chroń taras systemowo

Chroń taras systemowo [08.10.2013] Zabezpieczenie wykończenia tarasu zazwyczaj wykonuje się z obróbki blacharskiej kojarzonej z tanią i mało estetyczną ocynkowaną blachą. Tymczasem na rynku dostępne są alternatywne metody, które całkowicie zmieniają podejście do zabezpieczenia tarasu... (info)

Czy Rekomendacja S to zagrożenie dla rynku nieruchomości? [08.10.2013] Od nowego roku wejdzie w życie wydana w czerwcu przez Komisję Nadzoru Finansowego nowa Rekomendacja S... (info)

Wynajem studentom coraz bardziej zyskowny [08.10.2013] Ponad 72 tysiące złotych wyda student na wynajem kawalerki w mieście akademickim podczas swoich pięcioletnich studiów. W związku z tym wielu studentów i ich rodziców decyduje się na kupno mieszkania. Ta forma inwestycji może być bardzo zyskowna... (info)

W co zainwestuje Kowalski? [08.10.2013] Nisko oprocentowane lokaty bankowe mogą nie chronić przed inflacją. Dlatego wiele osób szuka niestandardowych form inwestowania. Należą do nich inwestycje alternatywne w wino czy whisky, które przynoszą kilkukrotnie ..... (info)

Nowe profile konsumenckie od Acxiom dostępne do realizacji kampanii na Facebook’u [08.10.2013] Acxiom® (Nasdaq: ACXM), w odpowiedzi na potrzebę precyzyjnego dotarcia do konsumentów online, przygotował listę gotowych grup konsumenckich, do których można dotrzeć za pomocą kampanii na Facebook’u oraz emailem... (info)


Benjamin Moore - W rytmie koloru

Benjamin Moore - W rytmie koloru [08.10.2013] Jak ważny jest dobór odpowiednich kolorów we wnętrzu? Najważniejszy. Nawet duże, przestronne pomieszczenie może zupełnie stracić swój urok, jeśli nie zadbamy o jego kolorystykę... (info)


Estetyczne obramowania, czyli jak wykonać obrzeża rabat czy trawników

Estetyczne obramowania, czyli jak wykonać obrzeża rabat czy trawników [08.10.2013] Przy projektowaniu ogrodu największą uwagę skupia się na wyborze nawierzchni oraz rozmieszczeniu trawników, krzewów czy kwiatowych rabat... (info)


CHŁODZĄCA PIANKA DO NÓG PROPODIA

CHŁODZĄCA PIANKA DO NÓG PROPODIA [08.10.2013] Specjalistyczny preparat przygotowany w innowacyjnej formule pianki w sprayu, który przynosi ukojenie i chłodzi skórę nóg natychmiast po aplikacji, zapewnia przyjemne uczucie świeżości i komfortu... (info)

Codzienny spray ochronny do stóp Propodia [08.10.2013] Preparat jednocześnie likwiduje, a także zapobiega najczęstszym problemom skóry stóp. Wydzielanie potu zmniejsza zawarta w sprayu sól aluminium, która mechanicznie zwęża ujścia gruczołów potowych, skutecznie hamując rozwój drobnoustrojów... (info)

Toruńska katedra jak nowa [08.10.2013] Zakończył się największy w historii toruńskiej katedry śś. Janów Chrzciciela i Ewangelisty program renowacji... (info)


NAJLEPSZE METODY POSZUKIWANIA PRACY

NAJLEPSZE METODY POSZUKIWANIA PRACY [08.10.2013] Własna sieć kontaktów oraz współpraca z profesjonalnymi firmami rekrutacyjnymi to najbardziej efektywne sposoby poszukiwania pracy w sektorze finansowym w Polsce według respondentów badania Michael Page... (info)


Centrum Korona funduje zakupy!

Centrum Korona funduje zakupy! [08.10.2013] W Centrum Korona ruszyła kolejna edycja Jesiennej Loterii, w której nagrody otrzymujemy przy okazji codziennych zakupów. Pula nagród wynosi 60.000 zł! Zabawa potrwa do 27 października... (info)


Co to są kwasy omega-3 ?

Co to są kwasy omega-3 ? [08.10.2013] Suplementacja diety kwasami omega-3 nie jest najlepszym rozwiązaniem. O wiele korzystniej jest spożywać ryby morskie, które są cennym i niemal jedynym źródłem długołańcuchowych kwasów omega-3... (info)


JBcomm z nowymi klientami

JBcomm z nowymi klientami [08.10.2013] Aż czterech nowych klientów – DeClinic, Design Alive, FRoSTA oraz Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych – zaufało agencji komunikacji JBcomm... (info)


Dlaczego warto jeść ryby?

Dlaczego warto jeść ryby? [08.10.2013] Ryby stanowią dobre źródło pełnowartościowego białka, charakteryzującego się bardzo wysoką przyswajalnością, która wynosi aż 97%... (info)


472 tony jedzenia - wynik Ogólnopolskiej Zbiorki Żywności

472 tony jedzenia - wynik Ogólnopolskiej Zbiorki Żywności [08.10.2013] 35 000 wolontariuszy Banków Żywności zebrało 472 tony jedzenia podczas tegorocznej Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Podziel się Posiłkiem, która odbyła się 4 i 5 października br. w ponad 2 500 sklepach na terenie całej Polski... (info)


wernisaż Piotra Saula

wernisaż Piotra Saula [08.10.2013] piątek, 11 października 2013, godzina 19:00, Galeria DNA (Sky Tower I piętro) ul. Powstańców Śląskich 95.. (info)


Czym jest okno anaboliczne?

Czym jest okno anaboliczne? [08.10.2013] Niejednokrotnie słyszeliście, że to co zjecie zaraz po treningu ma niebagatelny wpływ na procesy związane z regeneracją oraz budową muskułów... (info)


Nowoczesne systemy parkingowe

Nowoczesne systemy parkingowe [08.10.2013] Producenci systemów parkingowych stale podnoszą jakość swoich produktów, prześcigając się w stosowaniu nowoczesnych technologii. Sprawdziliśmy jakie cechy są ważne dla użytkowników takich systemów... (info)


W dobrym tonie, czyli sztućce Julianna od firmy Gerpol

W dobrym tonie, czyli sztućce Julianna od firmy Gerpol [08.10.2013] Przygotowanie doskonałych potraw wymaga kunsztu oraz fantazji. Smakowite dania to jednak nie wszystko na co zwraca się uwagę podczas posiłku. Estetyczne cechy sztućców mogą stanowić dodatkowe atuty, które docenią nie tylko znawcy sztuki kulinarnej... (info)

Nowa Era z UNIT4 TETA [08.10.2013] Znane wydawnictwo wdraża system informatyczny TETA Personel wraz dostępem do wybranych funkcji przez platformę webową TETA Galactica... (info)


„Silni razem”. Kolejna aktywność Innowacyjnej Łodzi

„Silni razem”. Kolejna aktywność Innowacyjnej Łodzi [08.10.2013] Stowarzyszenie "Mocni w Duchu" działa w Łodzi od 1992 roku. Znajduje się przy parafii Najświętszego Imienia Jezus O.O. Jezuitów przy ul. Sienkiewicza 60 w Łodzi... (info)


październik w Inca Play

październik w Inca Play [08.10.2013] Potrzebną chwilę na odpoczynek i twórczą zabawę w gronie rówieśników nowo upieczeni uczniowie znajdą w Inca Play. W tym miesiącu Plac Zabaw przygotował coś dla miłośników kreskówek, nie zabraknie też wesołej imprezy z okazji Halloween... (info)


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych [08.10.2013] Kolejna odsłona Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych, z jesiennymi skarbami produkowanymi w małych przedsiębiorstwach, odbędzie się w weekend 11-13 października w CH Blue City... (info)

Weź udział w bezpłatnym Forum Business Intelligence [08.10.2013] Zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki analizie danych, najważniejsze trendy w biznesowym wykorzystaniu danych oraz metody skutecznego zarządzania rosnącą ilością informacji to tematyka Forum Business Intelligence „Zarabiaj na swoich danych”... (info)

Zmiany w dofinansowaniach solarnych korzystniejsze dla kolektorów płaskich [08.10.2013] 1 października br. weszły w życie zmiany przepisów regulujących dopłaty do kredytów na systemy solarne. Teraz środki wyliczane są na podstawie powierzchni czynnej kolektora, a nie jak to było dotychczas powierzchni całkowitej (brutto)... (info)


Sodexo – zmiana nazwy i nowy wizerunek

Sodexo – zmiana nazwy i nowy wizerunek [08.10.2013] Grupa Sodexo, międzynarodowy ekspert w obszarze usług poprawiających Jakość Życia, zmienia swój wizerunek. Jedną z kluczowych zmian są nowe nazwy działających w ramach Grupy spółek... (info)


Opony zimowe YOKOHAMA do samochodów ciężarowych

Opony zimowe YOKOHAMA do samochodów ciężarowych [08.10.2013] Opony to element pojazdu, który w samochodach ciężarowych oprócz układów hamulcowych ma największy wpływ na bezpieczeństwo... (info)


ZIELONA SZNURÓWKA na Biegnij Warszawo

ZIELONA SZNURÓWKA na Biegnij Warszawo [08.10.2013] 6 października br. Reni Jusis ambasadorka akcji „ZIELONA SZNURÓWKA” wraz z grupą wolontariuszy wzięli udział w imprezie sportowej „Biegnij Warszawo”... (info)


Bieluch na sąsiedzkim widelcu

Bieluch na sąsiedzkim widelcu [08.10.2013] Desery wyczarowane z serka naturalnego Bieluch zawładnęły podniebieniami jurorów piątego odcinka nowego kulinarnego programu w TVP 1 zatytułowanego „Sąsiad na widelcu”... (info)


65% firm wykorzystuje wewnętrzne zasoby w celu przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpieczeństwa IT

65% firm wykorzystuje wewnętrzne zasoby w celu przeprowadzania szkoleń w zakresie bezpieczeństwa IT [08.10.2013] Z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab oraz B2B International wynika, że większość firm tworzy własne działy techniczne w celu prowadzenia szkoleń swoich pracowników w zakresie bezpieczeństwa IT, zamiast korzystać z usług zewnętrznych... (info)


Ile za nowe mieszkanie w Warszawie

Ile za nowe mieszkanie w Warszawie [08.10.2013] Za metr mieszkania od dewelopera w Warszawie musisz wyłożyć ponad 7 tys. zł. Dzisiejsza oferta deweloperów różni się od tej sprzed kilku lat. Większość mieszkań, które można kupić na stołecznym rynku pierwotnym jest już gotowych... (info)


Agora Bytom czyta dzieciom

Agora Bytom czyta dzieciom [08.10.2013] Galeria Agora Bytom w dniach 12 i 13 października zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w akcji ”Czytaj dzieciom, bo warto”. Impreza ta za pomocą wielu kolorowych i bajkowych atrakcji promuje czytanie książek maluchom... (info)


Niezwykły wrocławski artysta w Magnolia Park

Niezwykły wrocławski artysta w Magnolia Park [08.10.2013] W Magnolia Park powstanie artystyczna instalacja – „Huby” – praca wrocławskiego artysty, którą wcześniej mogli oglądać mieszkańcy Londynu, Moskwy czy Bordeaux. Wernisaż w czwartek, 10 października, o godz. 18.00.. (info)

Ciepłe połączenie balkonu z wieńcem za pomocą łącznika Schöck Isokorb XT w Domu GREEN POWER [08.10.2013] W budynku GREEN POWER zaprojektowane zostały 2 balkony, których połączenie z wieńcem może stanowić potencjalny mostek termiczny. Aby temu zapobiec zastosowane zostały innowacyjne łączniki termoizolacyjne Isokorb XT firmy Schöck... (info)

Stół otulony splotami – obrusy i bieżniki od firmy HAFT S.A. [08.10.2013] Dekoracja stołu to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza, zarówno podczas większych uroczystości, jak i przy spotkaniach na popołudniową kawę... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...