informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Miękoś z tytułem Wicemistrza Polski

Miękoś z tytułem Wicemistrza Polski [08.10.2008] Podczas finałowej eliminacji Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz V rundy Długodystansowych Samochodowych Mistrzostw Polski Mariusz Miękoś dwukrotnie stawał na podium... (info)


Prestiżowe podłogi dębowe

Prestiżowe podłogi dębowe [08.10.2008] Bez wątpienia dąb jest najbardziej znanym i cenionym gatunkiem drewna europejskiego. Nie dość, że jest wyjątkowo twardy, wytrzymały i odporny na ścieranie, to jeszcze piękny. I takie są podłogi dębowe, także panelowe. Trwałe, szlachetnei prestiżowe... (info)


Złoto kontra inflacja

Złoto kontra inflacja [08.10.2008] O unikalnej wartości złota pozwalającej zabezpieczyć się przed skutkami kryzysów wiedzieli już Starożytni. Jak się okazuje, również dziś takie rozumowanie nie straciło na znaczeniu... (info)


Jak wybrać dostawcę Car Fleet Management? – część III

Jak wybrać dostawcę Car Fleet Management? – część III [08.10.2008] Trzecia część poradnika ma na celu przybliżenie kwestii, na które musi zwrócić uwagę klient podczas analizowania warunków dokonywania napraw i przeglądów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.10.2008 [08.10.2008] Zmasowana akcja banków centralnych. Środowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem ogromnej zmienności i dużych wahań indeksów, które utrzymywały się przez cały dzień... (info)


Arkadius dla Wool Star

Arkadius dla Wool Star [08.10.2008] Światowej sławy projektant mody – Arkadius, zaprojektował specjalnie dla firmy WOOL STAR zjawiskową pościel wełnianą, inspirowaną jedną z jego ekstrawaganckich kolekcji „Urban Orchid”... (info)


Naturalne wzmacnianie organizmu

Naturalne wzmacnianie organizmu [08.10.2008] Sok z Aloesu firmy Laboratoria Natury jest szczególnie polecany,w okresach jesienno zimowych, dla osób z osłabioną odpornością. Uzyskany dzięki certyfikowanej technologii, jest w 100% naturalny, dzięki czemu zachowuje wszystkie właściwości aloesu... (info)

Globus rozwija współpracę z sieciami [08.10.2008] Brytyjska sieć Tesco dołączyła do grona partnerów handlowych producenta mrożonek - firmy Globus Polska Sp. z o.o. We wrześniu 2008 roku firma Globus Polska sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z siecią Tesco... (info)


Zasilacz iBOX SUPERFAN - kontroluje temperaturę

Zasilacz iBOX SUPERFAN - kontroluje temperaturę [08.10.2008] Zasilacz iBOX Superfan w pełni zasługuje na swoją nazwę. Łączy standard ATX 12V Ver.2.2 z wentylatorem o średnicy 12 cm i efektywną kontrolą temperatury co zapewnia wydajne i bardzo ciche chłodzenie... (info)

Próbna Matura z OPERONEM i Gazetą Wyborczą rusza po raz drugi! [08.10.2008] Już po raz drugi maturzyści z całej Polski będą mogli uczestniczyć w próbnej maturze przygotowanej przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON i Gazetę Wyborczą... (info)


Kampania internetowa Finamo

Kampania internetowa Finamo [08.10.2008] Finamo, najdynamiczniej rozwijająca się firma doradztwa finansowego w Polsce, w ramach trwającej kampanii wizerunkowej, rozpoczyna działania reklamowe w internecie... (info)


Luksusowa jesień z Dekoria.pl

Luksusowa jesień z Dekoria.pl [08.10.2008] Każdy z nas potrzebuje odrobiny luksusu. Wymarzone buty od ulubionego projektanta, letni domek na wsi, weekend w SPA – duże i małe przyjemności, które dla innych mogą nic nie znaczyć, nam sprawiają radość i pomagają naładować akumulatory..... (info)


Dary ogrodu w mydłach ORGANIQUE

Dary ogrodu w mydłach ORGANIQUE [08.10.2008] Choć tegoroczne lato dobiegło już końca, wciąż możemy korzystać z mocy natury, jaką nas obdarzyło w postaci pełnych zdrowia owoców naszych sadów i grodów. Nie ograniczajmy się jednak wyłącznie do kulinariów..... (info)


801 333 803 – pomocny numer. Uruchomiono nowe call center firmy Brother.

801 333 803 – pomocny numer. Uruchomiono nowe call center firmy Brother. [08.10.2008] Twoja drukarka odmawia posłuszeństwa? Nie jesteś pewien jak skonfigurować sieć? Na podobne oraz wiele innych pytań, odpowie nowe call center firmy Brother. Dzwoń po fachową pomoc na numer 801 333 803... (info)

Obalamy mity dotyczące użytkowania soczewek kontaktowych [08.10.2008] Mity związane z użytkowaniem i higieną soczewek kontaktowych obala ekspert - Tomasz Tokarzewski, Konsultant Techniczny, Optometrysta z firmy CIBA VISION..... (info)

Nasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem [08.10.2008] Nasza-Klasa.pl, najpopularniejszy polski portal społecznościowy oraz eSKY.pl, największy serwis oferujący bilety lotnicze przez internet, rozpoczynają współpracę... (info)


Chcę nosić soczewki kontaktowe

Chcę nosić soczewki kontaktowe [08.10.2008] – wyniki badania opinii na temat użytkowania soczewek kontaktowych przeprowadzone na zlecenie firmy CIBA VISION. Według najnowszych badań opinii przeprowadzonych na zlecenie lidera w produkcji soczewek kontaktowych, firmy CIBA VISION..... (info)


Zapraszamy na październikowe szkolenia otwarte organizowane przez AchieveGlobal.

Zapraszamy na październikowe szkolenia otwarte organizowane przez AchieveGlobal. [08.10.2008] Właśnie awansowałeś i chcesz wiedzieć jak właściwie delegować zadania, jak efektywniej prowadzić negocjacje handlowe, jak zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników?.. (info)

Nowe salony firmowe Villa Italia [08.10.2008] Ergo International, wyłączny dystrybutor porcelany, ceramiki i szkła marki Villa Italia w Polsce, rozszerza sieć salonów firmowych. We wrześniu zostały otwarte dwa nowe salony - w Krakowie i w Opolu... (info)


Eklektyzm klasyczny, czyli co ludzie lubią

Eklektyzm klasyczny, czyli co ludzie lubią [08.10.2008] „Eklektyzm klasyczny” to próba nazwania stylu, który wielu z nas najwyraźniej wysoko sobie ceni często nie zdając sobie z tego sprawy, a jeszcze częściej, nazywając to po prostu „tym, co mi się podoba”... (info)


Wciągające modele

Wciągające modele [08.10.2008] Wszyscy lubimy, gdy nasz dom lśni czystością. Ważne jest jednak to, by utrzymanie w nim porządku nie pochłaniało zbyt wiele czasu. Przyda się do tego pomocnik do zadań specjalnych – nowoczesny odkurzacz Gorenje... (info)

Na kawę do salonu [08.10.2008] Właśnie ruszyła akcja samplingowa Poznańskiej Palarni Kawy Astra prowadzona wspólnie z Kolporterem Promocja. 40 tysięcy próbek kawy Astra zostanie rozdanych w salonikach prasowych Kolportera... (info)

Komentarz Expandera: Loteria zamiast inwestowania (8.10.2008) [08.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Dziś nikt chyba nie ma wątpliwości, że na rynkach akcji jest fatalnie i nie widać przesłanek, by miało być lepiej... (info)


Nowy młodzieżowy portal internetowy www.etnoteam.pl

Nowy młodzieżowy portal internetowy www.etnoteam.pl [08.10.2008] Etnoteam.pl to nowy serwis internetowy uruchomiony przez Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie w ramach realizowanego od 2007 roku projektu edukacyjnego na rzecz promocji praw człowieka i tolerancji w Polsce: „Nasza Europa”... (info)


Branża meblarska w wersji 2.0

Branża meblarska w wersji 2.0 [08.10.2008] Laguna – działająca na polskim i międzynarodowym rynku firma, która specjalizuje się w dostarczaniu akcesoriów meblowych – uruchomiła odświeżoną wersję swojego serwisu internetowego... (info)


Drewniane pawilony dla kwiaciarek

Drewniane pawilony dla kwiaciarek [08.10.2008] Cztery prefabrykowane kioski na ostrowskim Placu 23 stycznia postawiła firma Wiązary Burkietowicz z Odolanowa. Inwestorem były miejskie Targowiska. Pawilony to kwiaciarnie i sklep z pamiątkami... (info)

Wielkie gotowanie z Kuchniasklepem [08.10.2008] Kto chciałby podpatrzeć, jak powstają prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej, powinien popołudniem 24 października pojawić się pod fontanną w Blue City. Na oczach widzów mistrzowie kuchni, zaproszeni na wspólne gotowanie przez Kuchniasklep, pokażą, co potrafią... (info)

Jarmark Sztuki [08.10.2008] Jarmark Sztuki, który w tym miesiącu zawita do Blue City 17, 18 i 19 października, to kolejna cykliczna impreza, ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem odwiedzających. Przez cały weekend w jednym miejscu można kupić prace twórców rękodzieła z całej Polski... (info)

Jarmark Produktów Regionalnych [08.10.2008] Jarmark Produktów Regionalnych w tym miesiącu już 10 października. Teren przy fontannie w Blue City znowu na cały weekend zamieni się w targowisko najlepszej i najzdrowszej tradycyjnej polskiej żywności... (info)


Unica - wyrafinowana funkcjonalność i forma

Unica - wyrafinowana funkcjonalność i forma [08.10.2008] Seria Unica to niezwykła kolekcja gniazd i włączników firmy Schneider Electric, która ma trafić w estetycznie wyrafinowany gust klientów urządzających swój dom... (info)


Nowa kadra menedżerska w SAS Institute Polska

Nowa kadra menedżerska w SAS Institute Polska [08.10.2008] SAS Institute Polska, wiodący dostawca oprogramowania, konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku Business Intelligence zatrudniając trzech wysoko wykwalifikowanych dyrektorów... (info)

Agencja 4people ponownie powierzyła swój software firmie more7 [08.10.2008] Firma more7 - twórca i dostawca systemu CRM7 – rozbuduje aplikację do zarządzania relacjami z klientami w agencji marketingowej 4people. Po zakończonym sukcesem wdrożeniu systemu CRM7, 4people postanowiło skorzystać ze wsparcia more7 po raz drugi... (info)


Porozumienie SG Equipment Leasing Polska i Datalogic Mobile

Porozumienie SG Equipment Leasing Polska i Datalogic Mobile [08.10.2008] Jedna z czołowych firm na polskim rynku leasingu SG Equipment Leasing Polska oraz jeden ze światowych liderów produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych do gromadzenia danych i systemów RFiD Datalogic Mobile zawarły porozumienie..... (info)


Współpraca CRM7 z centralką telefoniczną

Współpraca CRM7 z centralką telefoniczną [08.10.2008] Zaletą integracji systemu CRM7 z centralką telefoniczną jest niewątpliwie "świadomość kontaktu" - identyfikacja oraz dostęp do podstawowych informacji o kliencie oraz szybka reakcja pracowników call center... (info)

Dom za miastem, czy mieszkanie w centrum? [08.10.2008] Na polskim rynku nieruchomości przez ostatnie dwa, trzy lata zachodziły zmiany, w tempie niewyobrażalnym jeszcze kilka lat temu. W ciągu tak krótkiego okresu drastycznie zmieniły się ceny nieruchomości, kilkakrotnie preferencje kupujących.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...