informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Ytong - jakość zbudowana [08.10.2007] Budując dom podejmujemy decyzje, które długimi latami będą wpływać na nasze życie. Zastanawiamy się nad lokalizacją i projektem architektonicznym naszego przyszłego domostwa. Czy świadomie podejmujemy decyzję o wyborze materiałów budowlanych?.. (info)


Polska premiera ciężarówek TGX i TGS

Polska premiera ciężarówek TGX i TGS [08.10.2007] W piątek firma MAN-STAR TRUCKS zaprezentowała swoim klientom nowe ciężarówki. Na ten dzień montownia samochodów MAN w Niepołomicach stała się miejscem spotkania klientów branży transportowej z najnowszą generacją pojazdów spółki MAN Nutzfahrzeuge... (info)


Konkurs - Poczuj się piękna!

Konkurs - Poczuj się piękna! [08.10.2007] Portal ByćKobietą.pl - partner akcji "Uwolnij się od toksyn" oraz firma Laboratoires Ortis zapraszają do udziału w konkursie "Poczuj się piękna!". Wygraj zestaw konkursowy, oczyść swój organizm, poczuj się zdrowa i piękna!.. (info)


Na dwa dźwięki!!!

Na dwa dźwięki!!! [08.10.2007] Dobre tony to podstawa:) Każdy z nas ma swój ulubiony film i pewnie każdy z nas lubi obejrzeć go w zaciszu własnego domu i w miłym towarzystwie. Marka Tracer umożliwia nam to, dając rozwiązanie w głośnikach 5.1 TRACER CAPELLA.. (info)


Finał regat Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu zakończony!

Finał regat Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu zakończony! [08.10.2007] 7 października br. Gdynia, baza regat, Akwarium Gdyńskie na Skwerze Kościuszki. Finał pierwszych w historii żeglarstwa w Polsce regat Alfa Romeo I Mistrzostwa Polski w Match Racingu zakończony... (info)


Kołki rozporowe UNO – Uniwersalne, Niepowtarzalne, Optymalne

Kołki rozporowe UNO – Uniwersalne, Niepowtarzalne, Optymalne [08.10.2007] Dostępne od września na polskim rynku kołki rozporowe Rawlplug UNO firmy KOELNER to idealny partner do wszelkich napraw domowych. Sekret kołka UNO ukryty jest w jego budowie... (info)


Uwolnij usta, czyli precz z opryszczką!

Uwolnij usta, czyli precz z opryszczką! [08.10.2007] Kłucie, pieczenie, swędzenie, bolesne pęcherzyki, stan podgorączkowy osłabienie oraz paskudny wygląd – tak objawia się na ustach opryszczka. Czy można jej zapobiec i czym ją leczyć?.. (info)

Rusza Coca-Cola League [08.10.2007] Coca-Cola we współpracy z ESL Polska oraz Poznań Game Arena, przygotowała dla Was nową, wspaniałą zabawę, Coca-Cola League! W CCL będziesz walczył o zwycięstwo i nagrody, a przed wszystkim wyśmienicie się bawił w towarzystwie graczy z całej Polski... (info)

Xpertis 2008 – premiera nowej wersji [08.10.2007] Firma Macrologic SA wprowadziła nową wersję flagowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Xpertis 2008 pozwala m.in. zarządzać zakupami, budować portale korporacyjne, prowadzić zaawansowane analizy sprzedaży czy kadrowo-płacowe... (info)

Nowa twarz portalu BudujemyDom.pl [08.10.2007] Lider wydawnictw poświęconych budownictwie w Polsce, firma AVT wprowadza nową odsłonę portalu branżowego BudujemyDom.pl. Portal w nowym wydaniu obfituje w nowoczesne interaktywne formy komunikacji z użytkownikami... (info)

Konkurs 'Home sweet home' [08.10.2007] Firma AVT Sp. z o. o., wydawca miesięcznika oraz portalu Budujemy Dom organizuje konkurs fotograficzny pt. „Home sweet home”. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników budownictwa jednorodzinnego, którzy uchwycą na zdjęciach klimat wybranego domu... (info)

HR i szkolenia – co będzie ważne [08.10.2007] Eksperci z firmy szkoleniowo-doradczej House of Skills komentują najnowsze trendy w szkoleniach wskazane przez American Society for Training & Development (ASTD).. (info)

Silna marka House of Skills [08.10.2007] Po raz pierwszy w Polsce zostały przyznane tytuły „Business Superbrands”. Firma House of Skills została wybrana jedną z najsilniejszych marek sektora B2B... (info)

Concept Publishing Polska dla klientów marki IVECO [08.10.2007] Firma Concept Publishing Polska na zlecenie Iveco Poland przygotowała koncepcję cyklicznej publikacji której celem jest wzmocnienie więzi z klientami i partnerami biznesowymi oraz chęć szerszego zaprezentowania marki... (info)

Bartosz Wacławski liderem nowego zespołu w Dziale Usług Outsourcingowych BCC [08.10.2007] W strukturach BCC został wyodrębniony nowy zespół, zajmujący się wsparciem użytkowników SAP po stronie Klientów. Obszar kompetencji nowego zespołu to gospodarka materiałowa i magazynowa (SAP MM i WM). Liderem zespołu został Bartosz Wacławski... (info)

Należąca do Oracle firma Hyperion uznana za lidera na rynku pakietów CPM [08.10.2007] Firma Oracle poinformowała, że należąca do niej firma Hyperion została uznana przez firmę Gartner za największego dostawcę pakietów do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (Corporate Performance Management — CPM) w roku 2006... (info)


Cherrissimo Juniorem Eksportu Produktów Żywnościowych 2007

Cherrissimo Juniorem Eksportu Produktów Żywnościowych 2007 [08.10.2007] Cherrissimo – czekoladki Mieszko zawierające wiśnie w likierze z dodatkiem soku, uzyskały prestiżowy tytuł Juniora Eksportu Produktów Żywnościowych 2007, w organizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki konkursie promującym polskie produkty za granicą... (info)


4 Żywioły Mieszko

4 Żywioły Mieszko [08.10.2007] Nowe cukierki firmy Mieszko to energia i witalność, równowaga ciała i umysłu, relaks i dobre samopoczucie a także orzeźwiający aromat herbat. To 4 ŻYWIOŁY, które zawładną konsumentami tej jesieni... (info)


Serwery plików - teraz pełne bezpieczeństwo i nowe funkcje bazodanowe

Serwery plików - teraz pełne bezpieczeństwo i nowe funkcje bazodanowe [08.10.2007] Firma QNAP ogłosiła, że wszystkie serwery z serii NAS posiadają obsługę phpMyAdmin i MySQL/SQLite dla Web serwera. Specjalnie dedykowane dla entuzjastów sieci, małych i średnich firm... (info)

Nails Professional - paznokciowe szaleństwo 2007 [08.10.2007] Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „International Nail Art Championship” ponownie zawitają do Warszawy! Konkurs będzie ozdobą i atrakcją jednego z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce:.. (info)

Jak osiągnąć zawodowy i osobisty sukces? seminarium dr D. Golemana [08.10.2007] 28 września 2007 w Hotelu Marriott w Warszawie odbyło się XXIII seminarium z cyklu „Autorytety” pod hasłem „Inteligencja emocjonalna i inteligencja społeczna – jak osiągnąć zawodowy i osobisty sukces”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...