informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Weekend marzeń Miękosia

Weekend marzeń Miękosia [08.09.2008] Jak dotąd, był to zdecydowanie najbardziej udany dla Mariusza Miękoś weekend wyścigowy w całym tegorocznym sezonie. Zawodnik Fastline Advertising zarówno w sobotę, jak i niedzielę prezentował bardzo wysoką formę... (info)


Pierwsza w Polsce baza marsjańska

Pierwsza w Polsce baza marsjańska [08.09.2008] Stowarzyszenie Mars Society Polska rozpoczęło przygotowania do budowy pod Toruniem pierwszej w Polsce (a trzeciej na świecie) stałej bazy marsjańskiej... (info)


Pekin dla najlepszych

Pekin dla najlepszych [08.09.2008] W dobrych nastrojach, choć mocno zmęczeni podróżą, wrócili do Polski z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie najlepsi Partnerzy Handlowi Nice Polska. Półtoratygodniowy wyjazd na był nagrodą za zaangażowanie w programie motywacyjnym „Olimpijski Pięciobój Nice”... (info)


Zaprojektuj swoją „Klasę ze snów”

Zaprojektuj swoją „Klasę ze snów” [08.09.2008] Czarna tablica z nieodłącznym pudełkiem białej kredy, rzędy ławek i krzeseł stojące karnie w szeregu przed dostojnym biurkiem nauczyciela i udrapowane na ścianach gazetki ścienne. Tak wygląda zwykła szkolna klasa... (info)
"Księga Podróży" – cały świat w twoich dłoniach [08.09.2008] Niezwykle popularny album „Księga podróży” jest już dostępny w Polsce dzięki inicjatywie Wydawnictwa Pascal. Na świecie sprzedano już ponad 500 tysięcy egzemplarzy tego tytułu... (info)
"Kuchnia na Wspólnej" - 1000 odcinków i książka [08.09.2008] Po pięciu latach emisji i 1000 odcinków serial „Na Wspólnej” doczekał się własnej książki! Wydana przez Wydawnictwo Pascal „Kuchnia na Wspólnej” autorstwa Elżbiety Bogusławskiej-Przybysz pozwala „od kuchni” poznać ulubionych bohaterów... (info)

Prawie wszystkie polskie „naj”… [08.09.2008] Zakończyła się kolejna wielka podróż po Polsce. Specjalni wysłannicy Wirtualnej Polski – Ania i Piotr – przejechali ponad 7 tysięcy kilometrów, odwiedzili 30 miejscowości i uwiecznili polskie „naj” na ponad 7 tysiącach zdjęć... (info)

Polska Szkoła Coachingu Kontrakt [08.09.2008] Warszawa, wrzesień 2008. Kontrakt/OSH uruchamia Polska Szkołę Coachingu. Szkoła przeznaczona jest dla menadżerów, coachów, trenerów biznesu i szefów, którzy stosują lub zamierzają stosować coaching w swojej praktyce zawodowej... (info)


Garnitur i marynarka u Digla – autentyzm jest w modzie

Garnitur i marynarka u Digla – autentyzm jest w modzie [08.09.2008] Kolekcję garniturów marki Digel w sezonie jesień – zima 2008 zdominuje model z dwoma guzikami. Wszystkie fasony charakteryzują się dekoracyjną stębnówką lub fantazyjnymi naszywkami na wewnętrznej stronie... (info)


Strona internetowa według NetArch - www.netarch.com.pl

Strona internetowa według NetArch - www.netarch.com.pl [08.09.2008] Całkiem odmieniona strona firmowa Agencji Interaktywnej NetArch Internet Architecture for Business nadaje nowy wymiar interaktywności w projektowaniu stron internetowych... (info)

Dlaczego warto inwestować w energię atomową? [08.09.2008] Rosnący popyt na energię elektryczną na wszystkich kontynentach, przyspieszył rozwój energetyki atomowej. Na progu XXI wieku jej udział w globalnej produkcji energii sięgnął 17%... (info)

Konkurs na Najpopularniejszą Firmę Szkoleniową! [08.09.2008] Portal Medialine.pl zaprasza do wzięcia udziału w sondzie na Najpopularniejszą Firmę Szkoleniową!Już od 1 września czekamy na zgłoszenia od Użytkowników chcących zarekomendować innym szkolenie, w którym brali udział... (info)


Zestaw wypoczynkowy ATENY firmy Gawin – relaks godny bogów

Zestaw wypoczynkowy ATENY firmy Gawin – relaks godny bogów [08.09.2008] Nikt chyba nie znał się na smakowaniu życia w takim stopniu jak mieszkańcy starożytnej Grecji. Wyszukane potrawy, wyśmienite wino, zachwycające działa sztuki i uniesienia artystyczne najwyższego rodzaju – to rozkosze życia, których kosztowali na co dzień..... (info)


Słyszysz mniej czyli więcej - nowe słuchawki Panasonic

Słyszysz mniej czyli więcej - nowe słuchawki Panasonic [08.09.2008] Panasonic, światowy lider w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych, zaprezentował nowe słuchawki z linii Noise Canceling – wyposażone w innowacyjne rozwiązanie redukujące do 92% (ok. 22 decybele) hałasu pochodzącego ze źródeł zewnętrznych... (info)


Trane i Hefal zacieśniają współpracę przed sezonem jesienno-zimowym

Trane i Hefal zacieśniają współpracę przed sezonem jesienno-zimowym [08.09.2008] Warszawa, 08.09.2008 - Nadchodzący sezon jesienno-zimowy zapowiada intensywny rozwój kooperacji pomiędzy firmą Trane, światowym liderem w dostawie zintegrowanych systemów HVAC a Hefal Serwis S.A. – czołowym producentem lodowisk w Polsce... (info)


TOŁPA® SPA BOROWINOWE – specjalistyczna odnowa organizmu

TOŁPA® SPA BOROWINOWE – specjalistyczna odnowa organizmu [08.09.2008] TOŁPA® SPA BOROWINOWE to ośrodek typu DAY SPA, specjalizujący się w kompleksowej odnowie organizmu z wykorzystaniem BOROWINY TOŁPA®. To miejsce, gdzie ciało i umysł mogą zatrzymać się na chwilę..... (info)

Nowy kontrakt Polman S.A. zawarty z Polfą Warszawa S.A. [08.09.2008] Polman S.A., notowany na rynku NewConnect, wykonał specjalistyczne prace hydrodynamiczne dotyczące czyszczenia zaplecza przemysłowego dla Polfy Warszawa S.A. Polman S.A. specjalizuje się w usługach czyszczenia wodą pod ultrawysokim ciśnieniem do 2500 bar... (info)

WSL partnerem w europejskim programie kształcenia logistyków [08.09.2008] Komisja Europejska zatwierdziła dofinansowanie dla projektu Delphi, w ramach programu Leonardo da Vinci. Wyższa Szkoła Logistyki jest jednym z partnerów projektu... (info)

Komentarz Expandera: Gustav nie taki straszny (02.09.2008) [08.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Giełdowy tydzień praktycznie rozpoczyna się dziś. Zgodnie z przypuszczeniami poniedziałkowe notowania nie miały praktycznie żadnego znaczenia... (info)

Panasonic Blu-ray™ z funkcją BD-Live – teraz możesz więcej! [08.09.2008] Odtwarzacze Blu-ray™ DMP-BD35 i DMP-BD55 zaprezentowane dzisiaj przez Panasonic zostały zadedykowane osobom, które cenią domową rozrywkę najwyższej jakości... (info)

Legenhit we współpracy ze Škoda Auto Polska S.A. [08.09.2008] W lipcu Škoda Auto Polska S.A., po roku stałej współpracy, ponownie podpisała umowę ze spółką Legenhit, ekspertem lead generation w Polsce. Jeden z największych europejskich producentów importerów samochodów wybrał przejście na nową usługę Legenhit – LGH 2.0... (info)

Czy na pewno bez szansy na porozumienie? Mediatorzy bezpłatnie Ci pomogą! [08.09.2008] Konflikt z sąsiadem spędza Ci sen z powiek? Chcesz zawiesić broń, ale nie wiesz jak? Nie ma nic prostszego. Do końca września możesz skorzystać z bezpłatnych mediacji w ramach projektu „Mediacja dla potrzebujących”... (info)


Geox oddycha – czarno na białym

Geox oddycha – czarno na białym [08.09.2008] Przejrzysty układ elementów, dominacja czerni i bieli, subtelne gry światłocieniowe – to najważniejsze cechy layoutów nowej, jesienno-zimowej kampanii reklamowej Geox. Kreacja konsekwentnie eksponuje hasło przewodnie marki - „Geox oddycha”... (info)

Expander: Pieniądze na koncie w kilka dni [08.09.2008] Banki stopniowo usprawniają proces udzielania kredytów: Uzyskanie kredytu hipotecznego trwa średnio około miesiąca. Banki wprowadzają innowacyjne rozwiązania pozwalające ten proces skrócić... (info)

Komentarz Expandera: Poprawa nastrojów może być chwilowa (08.09.2008) [08.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Nowy tydzień na giełdach zaczyna się zupełnie odmiennie niż kończył się poprzedni. Weekendowa decyzja o nacjonalizacji spółek Fannie Mae i Freddie Mac w USA poprawiła nastroje na całym świecie..... (info)


Maluchy bezpieczne w łazience

Maluchy bezpieczne w łazience [08.09.2008] Wedi Polska zakończył kolejne inwestycje: montaż kabin sanitarnych w przedszkolach w Chrzanowie i w Krakowie, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie najmłodszych... (info)

Wola Info zdobyła najwyższy status HP [08.09.2008] Wola Info, warszawska spółka informatyczna, uzyskała najwyższy serwisowy status partnerski Hewlett – Packard w zakresie rozwiązań biznesowych (HP Authorized Business Solution Partner)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...