informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.09.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Microsoft na Dzień Marzyciela [08.09.2006] Microsoft, z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Marzyciela, spełni 17 marzeń opublikowanych na Polskim Portalu Marzeń www.zlotarybka.pl... (info)

Gadu-Gadu wchodzi na GPW [08.09.2006] Właściciele Gadu-Gadu zdecydowali o wprowadzeniu firmy na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. 21 sierpnia firma podpisała umowę z Domem Maklerskim IDMSA, który będzie pełnił rolę oferującego akcje... (info)

Rynek CFM ciągle rośnie [08.09.2006] Rynek wynajmu długoterminowego wciąż się rozwija, zwiększa się liczba klientów, a także samochodów zarządzanych i finansowanych w ramach usługi car fleet management (CFM) – wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Analiz Rynku Flotowego FlotaMONITOR... (info)

II Targi systemów grzewczych i kominków CIEPŁY DOM [08.09.2006] Dla klientów zainteresowanych wyposażeniem domu lub mieszkania w systemy i urządzenia grzewcze w dniach 15-17 września 2006r. centrum wyposażenia wnętrz Home City w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City organizuje II Targi systemów grzewczych i kominków „CIEPŁY DOM”... (info)

Weekend z absurdem [08.09.2006] Weekend ze „Stowarzyszeniem Osób Mówiących Nie Na Temat” to prawdziwa gratka dla klientów centrum handlowo-rozrywkowego Blue City, którzy na spotkanie z aktorami teatru Bajka są zaproszeni 16 i 17 września 2006r... (info)

Chocholi taniec for ever [08.09.2006] Idą zawsze pod hasłami naprawy państwa, uczciwości i przejrzystości życia publicznego, rozbijania układów – spuścizny poprzedników... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...