informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 16


Szpachla dekarska DEKABIT do izolacji i naprawy dachów.

Szpachla dekarska DEKABIT do izolacji i naprawy dachów. [08.08.2008] Szpachla dekarska DEKABIT to kolejny środek z jarocińskiej Izolacji do wykonywania profesjonalnych hydroizolacji. DEKABIT jest jednorodną masą koloru czarnego o konsystencji półpłynnej lub pastowatej do stosowania na zimno bez podgrzewania... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.08.2008 [08.08.2008] Spadki na koniec tygodnia. Piątkowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem dalszych spadków. Aktywność inwestorów w trakcie sesji była umiarkowana, ale nastroje, które uległy stopniowemu pogorszeniu w ciągu dnia doprowadziły do znacznego osunięcia indeksów... (info)


Śniadanie najważniejszym posiłkiem

Śniadanie najważniejszym posiłkiem [08.08.2008] Hamburgery, pizza, pączki, chipsy, batoniki, etc. Od tych produktów uginają się półki w szkolnych sklepikach. Zapracowanym rodzicom łatwiej jest dać dziecku pieniądze, niż przygotować pożywne drugie śniadanie... (info)

Positive Advisory: rejestracja akcji serii C [08.08.2008] Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego warszawskiej Spółki Positive Advisory w drodze emisji akcji serii C - w sumie 241 942 akcje... (info)

Positive Advisory informatyzuje usługi finansowe w InPost [08.08.2008] Spółka Positive Advisory wdraża w firmie InPost Finanse system informatyczny własnego autorstwa. Rozwiązanie umożliwi firmie InPost świadczenie usług finansowych na terenie całej Polski... (info)

Pentacomp zidentyfikuje osoby na podstawie nagrań głosu [08.08.2008] Spółka informatyczna Pentacomp nawiązała współpracę z firmą Agnitio. Poszerzyła swój asortyment o aplikacje biometryczne służące do rozpoznawania rozmówcy na podstawie próbek mowy – niezależnie od języka oraz treści wypowiedzi... (info)


Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX – dla fachowców

Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX – dla fachowców [08.08.2008] Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje... (info)

System CRM7 - Zarządzanie projektami w agencji Cztery Czwarte Sp. z o.o. [08.08.2008] Renomowana warszawska agencja reklamowa Cztery Czwarte Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie systemu CRM7 jako jedynej aplikacji w pełni korespondującej ze specyfiką jej funkcjonowania... (info)

Nieosiągalny cel inflacyjny [08.08.2008] Co się dzieje z krajową gospodarką – to pytanie z pewnością zadaje sobie wielu spośród nas. Wskaźniki szaleją, jest drogo i nieprzyjaźnie – inflacja podcina skrzydła przeciętnego Kowalskiego, jak również polskich przedsiębiorców... (info)

Kalendarium wydarzeń 11-15.08.2008 [08.08.2008] Początek przyszłego tygodnia z punktu widzenia publikacji makroekonomicznych wygląda bardzo skromnie. Wtorkowe dane o bilansie handlu zagranicznego USA będą miały ograniczony wpływ na rynki... (info)


Nice Polska na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie!

Nice Polska na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie! [08.08.2008] Dzisiaj o godz. 14.08 czasu polskiego w Pekinie odbędzie się 49. ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w ich nowożytnej historii. Ta uroczystość ma pokazać potęgę Państwa Środka i przyćmić wszystkie poprzednie... (info)


Stablilizacja rynku budowlanego - znów warto budować domy

Stablilizacja rynku budowlanego - znów warto budować domy [08.08.2008] Według informacji podanych przez GUS wakacyjna koniunktura w budownictwie oceniana jest coraz lepiej. Budowa domu jednorodzinnego ciągle pozostaje więc interesujacą alternatywą dla mieszkań w blokach... (info)

Nowa wersja aplikacji Oracle Audit Vault [08.08.2008] Oracle wprowadza możliwość audytów bazy danych Microsoft SQL Server oraz nowe funkcje tworzenia raportów i ostrzeżeń, co ułatwia przestrzeganie przepisów prawnych i ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi... (info)

Nowa promocja Euronetu i Plusa w sieci marketów Real [08.08.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o. kontynuuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych w sieci hipermarketów Real. Klienci, którzy zakupią telekartę Plus poprzez terminal Euronetu w kasie placówki, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6... (info)

Wysokie przychody Interactive Intelligence w drugim kwartale 2008 r. [08.08.2008] Interactive Intelligence Inc., międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, ogłosił kwartalne i półroczne wyniki spółki do dnia 30 czerwca 2008... (info)

Nowy Dział PR & Trade Marketingu i awanse w Stella Pack S.A. [08.08.2008] W Stella Pack S.A., spółce będącej wiodącym producentem worków na śmieci oraz liderem rynku produktów z mikrofibry, utworzono nowy Dział PR & Trade Marketingu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...