informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Konsumenckie laury dla zaprawy klejącej maxit Flex Fix.

Konsumenckie laury dla zaprawy klejącej maxit Flex Fix. [08.08.2007] W tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumenta zaprawa klejąca maxit Flex Fix została uznana Odkryciem Roku 2007. Laur Konsumenta to program konsumencki organizowany przez Grupę Media Partner we współpracy z Instytutem Gallupa... (info)


Fastline partnerem Ekspedycji Śladami Benedykta Polaka

Fastline partnerem Ekspedycji Śladami Benedykta Polaka [08.08.2007] FASTLINE advertising jest partnerem Ekspedycji Śladami Benedykta Polaka, która 4 sierpnia wyruszyła z Warszawy. Fastline wspiera satelitarną komunikację medialną wyprawy, będzie również odpowiedzialna za organizację konferencji prasowej... (info)


Strategia Peppermint wzmocniona

Strategia Peppermint wzmocniona [08.08.2007] Dział strategii agencji marketing services Peppermint zyskał nowego pracownika. Do zespołu Peppermint na stanowisko Strategy Managera dołączył Łukasz Gujski. Ostatnio pracował w agencji Corporate Profiles Consulting należącej do grupy Corporate Profiles DDB... (info)

Odnowiony Senior.pl [08.08.2007] Senior.pl, pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach, znacząco zmienił design całego serwisu. Zmodernizowano układ graficzny serwisu, skorygowano nawigację i funkcjonalność portalu... (info)


Bezprzewodowy zestaw do transmisji audio/video

Bezprzewodowy zestaw do transmisji audio/video [08.08.2007] Jak przesyłać sygnał telewizyjny? Przykładowy schemat instalacji do rozwiązania tego problemu złożony jest z: demodulatora R87201 i transmitera audio-video R94115 lub R94121... (info)

Prelite dla Checkpoint Systems [08.08.2007] Agencja Prelite rozpoczęła współpracę z Checkpoint Systems – jednym z największych na świecie dostawców systemów i technologii zabezpieczeń. Prowadzone działania dotyczyć będą głównie media relations... (info)


Magazyn Mercedes Transport w Direct Publishing Group

Magazyn Mercedes Transport w Direct Publishing Group [08.08.2007] Sukces na polskim rynku i sprawdzona skuteczność Custom Publishing. Do portfolio klientów firmy Direct Publishing Group dołączył właśnie DaimlerChrysler Automotive Polska Sp. z o.o. z tytułem „Mercedes-Benz Transport”.. (info)

FreecoNet bogatszy o kolejne usługi dodane [08.08.2007] FreecoNet – platforma VoIP integrująca rozwiązania wielu operatorów i umożliwiająca rozmowy za darmo lub po najniższych stawkach – wzbogaciła się o kolejne usługi dodane: Call Transfer, połączenia konferencyjne oraz statusy błędów... (info)


Wspiąć się na podium

Wspiąć się na podium [08.08.2007] Najbardziej egzotyczne zawody tegorocznego Pucharu Świata we wspinaczce sportowej rozegrane zostaną w najbliższy weekend (11-12 sierpnia) w miejscowości Qinghai w samym sercu Chin. Polskę reprezentuje Edyta Ropek z BERGSON Team - Five Ten, MKS Tarnovia.. (info)


Maszynki tylko z supermarketu?

Maszynki tylko z supermarketu? [08.08.2007] 70% Europejczyków kupuje maszynki do golenia w supermarketach, ale zaledwie 13% decyduje się w nich na zakup ubrań – wynika z badań „European self – service shopping barometer on theft – sensitive goods” przeprowadzonych na zlecenie Checkpoint Systems przez Gfk... (info)

Forrester uznał Oracle za lidera w dziedzinie platform serwerów aplikacji [08.08.2007] Firma Oracle poinformowała, że w opublikowanym 11 lipca 2007 r. raporcie „The Forrester Wave: Application Server Platforms, Q3 2007” została uznana za lidera w dziedzinie platform serwerów aplikacji... (info)


Superszczelność pod kolor

Superszczelność pod kolor [08.08.2007] Łazienka i kuchnia są pomieszczeniami, w których bardzo dużo uwagi poświęcamy utrzymaniu czystości. Jest to jednak obszar szczególnie narażony na wilgoć. Czy istnieje sposób na uszczelnienie newralgicznych miejsc, bez utraty ich walorów estetycznych?.. (info)


NetWorld docenia Vigor

NetWorld docenia Vigor [08.08.2007] Najnowsze testy routera Vigor 2910VG, przeprowadzone przez magazyn NetWorld, wypadły bardzo pomyślnie dla jego producenta – firmy DrayTek. To kolejne potwierdzenie, że sprzęt sieciowy DrayTek to najlepsza propozycja dla naprawdę wymagających... (info)

Czasopisma prawnicze w tańszej wersji cyfrowej [08.08.2007] Cztery kwartalniki prawnicze Wydawnictwa MEDD trafiły na platformę cyfrową eGazet. Są to: Orzecznictwo w Sprawach Mieszkaniowych, Orzecznictwo w Sprawach Zamówień Publicznych, Orzecznictwo w Sprawach Pracowniczych i Orzecznictwo w Sprawach Służby Zdrowia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...