informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.08.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Tajemnice Peenemunde [08.08.2006] Mało kto wie co kryją w sobie lasy otaczające dawną, niemiecką fabrykę w Peenemunde, w której podczas II wojny światowej produkowano między innymi bomby powietrzne Fi 103 oraz rakiety V1, V2 i A4... (info)

Patent na tanie państwo [08.08.2006] Opozycja krytykuje władzę, że zamiast realizować deklaracje przedwyborcze o odchudzaniu administracji, mnoży stanowiska... (info)

Prześwietleni [08.08.2006] Według nieoficjalnych jeszcze wieści, pośrednio jedynie potwierdzanych, szykuje się nam w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji projekt rozebrania każdego obywatela RP na czynniki pierwsze... (info)

System ociepleń Tytan Professional EOS – Pełna gama ocieplania [08.08.2006] W sierpniu 2006 firma Selena wprowadza na rynek System Ociepleń EOS, który wzbogaci grupę produktową Tytana Professional... (info)

Dębowa elegancja i trwałość na lata – okna Urzędowski wykonane z drewna dębowego [08.08.2006] Atrakcyjna oferta cenowa: teraz dębowe okna Urzędowski w ofercie promocyjnej w cenie okien z drewna meranti... (info)

Zajęcia sportowe na Barkiecie Sport [08.08.2006] Barkiet Sport to podłoga sportowa , produkowana przez Barlinek S.A., spełniająca najsurowsze wymogi bezpieczeństwa i posiadająca najwyższą, certyfikowaną jakość... (info)

FORD FOCUS RS znów na trasie [08.08.2006] Po dwumiesięcznej letniej przerwie zespół BP-Ford World Rally Team powraca na trasy Rajdowych Mistrzostw Świata... (info)

Opony Dunlop Qualifier - najlepszy produkt 2006 roku [08.08.2006] Prestiżowy amerykański magazyn „Motorcyclist” wyróżnił opony Dunlop przeznaczone do motocykli typu supersport i hypersport.. (info)

Dunlop Team coraz bliżej Mistrzostwa Polski [08.08.2006] Zespół Dunlopa otarł się o kolejny rekord Polski w wyścigach na 1/4 mili.. (info)

Pijesz z puszki, jesteś trendy! [08.08.2006] Chcesz, aby Twoja Pepsi była świeża, orzeźwiająca i zawsze pod ręką? Rozwiązanie jest proste. Korzystaj z drinkpaki Pepsi... (info)

Wirtualne Konsultacje Sage Symfonii [08.08.2006] Nowe, świadczone przez Internet usługi Wirtualnych Konsultacji i Wirtualnych Sesji uzupełniają ofertę Sage Symfonii.. (info)

Wzrost sprzedaży Berge Automocion w Europie i na świecie [08.08.2006] W pierwszym półroczu 2006 Berge Automocion sprzedało o 23 % więcej samochodów w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, w tym o 70 % więcej samochodów marki Ssangyong... (info)

Sage Symfonia patronuje wyprawie alpinistycznej POLISH KARAKORUM EXPEDITION 2006 [08.08.2006] Oficjalna wyprawa alpinistyczna Polskiego Związku Alpinizmu w najdziksze góry świata.. (info)

Wakacje w Inca Play [08.08.2006] Na ostatnim piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Blue City znajduje się Park Zabaw dla Dzieci Inca Play, który został powołany do życia, aby spełniać dwie funkcje: bawić i uczyć... (info)

SYMFOpakiet plus - nowa, kompleksowa usługa Sage Symfonii [08.08.2006] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, wprowadza do swej oferty nową usługę abonamentową dla dotychczasowych i nowych klientów, pod nazwą SYMFOpakiet plus... (info)

Wakacyjna oferta Sage Symfonii przygotowana we współpracy z Hewlett-Packard [08.08.2006] Nawet do 20 procent rabatu na wybrane produkty, atrakcyjna oferta zakupu markowych komputerów oraz liczne szkolenia i seminaria tworzą letnia ofertę promocyjną SYMFONII(r)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...