informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 13

Stracona szansa [08.08.2005] 5. eliminacja Rajdowego Pucharu Peugeota - 14. Rajd Rzeszowski nie będzie imprezą mile wspominaną przez zespół rajdowy Łukasza Witasa... (info)

Koniunktura sprzyja zakładaniu PPE [08.08.2005] Utrzymująca się od pewnego czasu bardzo dobra sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstw stwarza optymalne warunki do zakładania pracowniczych programów emerytalnych (PPE)... (info)

MultiBank tropi gejzery [08.08.2005] Wyprawa do najbardziej tajemniczych zakątków Europy, na Islandię – to kolejna propozycja MultiBanku skierowana do członków Klubu Aquarius zrzeszającego ekskluzywnych Klientów banku... (info)

Dializa to nie wyrok [08.08.2005] W Polsce stałego dializowania wymaga ok. 12 tysięcy osób, a liczba ta wzrasta średnio o 7-10 procent rocznie. Tymczasem zaledwie 10 procent pacjentów prywatnej sieci stacji dializ INCP to osoby czynne zawodowo... (info)

Niespodziewany sukces [08.08.2005] Zwycięstwem trzecim z rzędu, a czwartym na pięć rozegranych eliminacji zakończył się dla zespołu NOVOL Rally Team 14. Rajd Rzeszowski... (info)

SEAT za 99zł miesięcznie! [08.08.2005] Miesiąc sierpień jest dla Klientów SEAT-a miesiącem wyjątkowym, ponieważ.... tylko SEAT-a można kupić już za 99zł miesięcznie!.. (info)

Tu jest Halm [08.08.2005] Przygotowania do premiery nowej pompy firmy Halm zbiegły się w czasie z poważną reorganizacją promocji i zasad współpracy z dystrybutorami i instalatorami... (info)

PTK Centertel zaniepokojony sytuacją w polskiej piłce nożnej [08.08.2005] PTK Centertel zwrócił się do Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej z apelem o pilne podjęcie zdecydowanych działań mających na celu uzdrowienie sytuacji w polskiej piłce... (info)

CampuS Explorers Madagskar 2005 [08.08.2005] Ubezpieczenie i poprowadzenie na Madagaskarze nowych dróg sportowych o możliwie największym stopniu trudności jest celem kolejnej wyprawy z cyklu CampuS Explorers... (info)

Alpinus Mackenzie Expedition - rzeka Niewolnicza przepłynięta! [08.08.2005] Marcin Gienieczko pokonał rzekę Niewolniczą, drugą co do wielkości w północnej Kanadzie. Drugi etap wyprawy przez system rzeczny Mackenzie już za nim... (info)

Opony Goodyear RunOnFlat to komfort i bezpieczeństwo [08.08.2005] Komfort jazdy, o którym z uznaniem mówią wielbiciele BMW i bezpieczeństwo, które chwalą zawodowi kierowcy testowi – to największe zalety opon wykonanych w technologii RunOnFlat... (info)

Czas dla szkół [08.08.2005] W okresie wakacyjnym w wielu szkołach trwają remonty. Z myślą o potrzebach młodych użytkowników budynku odnawia się i modernizuje (w ramach dostępnych budżetów) klasy i szkolne pomieszczenia... (info)

Okiennice, rolety, siatki [08.08.2005] Jedną z zalet okien z PVC, która najszybciej rzuca się w oczy, jest ich doskonały wygląd. Kiedy okna utrzymywane są w czystości, z upływem lat nie tracą na swoim świeżym wyglądzie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...