informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35


Cudze chwalicie - poznajcie też swoje

Cudze chwalicie - poznajcie też swoje [08.07.2008] Masz zaplanowany tylko dwutygodniowy wyjazd zagraniczny? A co w pozostałe dni wakacji? Serwis Polskie Szlaki pozwala z łatwością wyszukać propozycje krótkich i ciekawych wycieczek krajoznawczych, odkrywając nieznane dotychczas zakątki naszego kraju... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.07.2008 [08.07.2008] Po słabym początku byki przystąpiły do walki o obronę rynku, a determinacja popytu sprawiła, że indeks WIG20 powrócił w trakcie dnia powyżej 2500 punktów... (info)


Jotkel jak na EURO

Jotkel jak na EURO [08.07.2008] Nowy szybszy i wydajniejszy serwer i działający na nim system zarządzania przedsiębiorstwem zmienią na szybszą i lepszą pracę wszystkich działów w krotoszyńskim Jotkelu... (info)

Stoły warsztatowe z Jotkela [08.07.2008] Stoły warsztatowe z Jotkela to ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie. Znakomite i użyteczne w warsztacie, na linii montażowej, magazynie, czy stanowisku kontrolnym.. (info)


Osiedle FAJNY DOM - wygodne mieszkania w wygodnej lokalizacji

Osiedle FAJNY DOM - wygodne mieszkania w wygodnej lokalizacji [08.07.2008] W nowopowstającym osiedlu mieszkaniowym FAJNY DOM otwarto mieszkanie pokazowe. Inwestycja znajduje się w bardzo atrakcyjnej części krakowskich Czyżyn, przy ul. Sołtysowskiej... (info)


Gotowe dania Pudliszki - abyś mogła cieszyć się latem. Pulpety w sosie grzybowym

Gotowe dania Pudliszki - abyś mogła cieszyć się latem. Pulpety w sosie grzybowym [08.07.2008] W końcu nadchodzi upragnione lato! A z nim relaks i czas beztroskich wakacji.Każdy z nas wyczekuje słonecznych dni, które spędzi poza głośnym miastem, gdzieś na swojej działce, na wycieczce czy biwaku, gdzie będzie mógł bez reszty oddać się ulubionym zajęciom... (info)


Nowość! Przecinarka tarczowa WT431KE marki WORX – proste cięcie

Nowość! Przecinarka tarczowa WT431KE marki WORX – proste cięcie [08.07.2008] W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna przecinarka Tarczowa marki WORX WT431KE z systemem Revolver. Używając tego narzędzia nawet niedoświadczony monter ciąć będzie dokładnie i precyzyjnie... (info)


Jeszcze nigdy klejenie styropianu nie było tak proste!

Jeszcze nigdy klejenie styropianu nie było tak proste! [08.07.2008] Jednym z materiałów służących do ocieplania budynków jest styropian. Do tej pory używajało się zapraw w workach – metoda ta miała szereg wad i wymagała nie tylko ogromnych nakładów pracy, ale oznaczała także konieczność podłączenia się do wody i prądu... (info)

TestWiedzy i Pytamy na stronach Wirtualnej Polski [08.07.2008] Wirtualna Polska stawia na społeczności, edukację i rozrywkę. Do serwisów Wirtualni, Forum, Ulubieńcy, Studio, dołączyły dwa kolejne – TestWiedzy oraz Pytamy, włączając się w nurt edukacyjno-rozrywkowy coraz bardziej widoczny w Sieci... (info)

Przygotuj się do wakacji z Parkiem Handlowym Auchan Bielany [08.07.2008] Nareszcie nadszedł czas wypoczynku i wymarzonych wakacyjnych wyjazdów. Niezależnie od tego, czy celem naszych podróży są dalekie egzotyczne kraje, czy polskie morze lub góry, do upragnionego urlopu trzeba się starannie przygotować... (info)

Śnieżka - Ponownie Marką Wysokiej Reputacji [08.07.2008] Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. po raz drugi uhonorowana została tytułem Marki Wysokiej Reputacji. Podobnie, jak w roku poprzednim, Śnieżka znalazła się w kategorii „Dom i Biuro”, w której zdobyła cztery na pięć możliwych gwiazdek... (info)

Nowoczesne centrum logistyczne już na ukończeniu [08.07.2008] Complex S.A. kończy prace związane z uruchomieniem centrum logistycznego w Strykowie koło Łodzi. Otwarcie obiektu, planowane na początek sierpnia bieżącego roku, jest jednym z celów emisyjnych Spółki notowanej na GPW... (info)

Vegeta i Podravka na antenie telewizyjnej [08.07.2008] Zakończyła się wiosenno – letnia kampania telewizyjna dwóch marek premium z portfolio chorwackiej firmy. Obok przypraw Vegety reklamowano produkty pomidorowe Podravki, które po raz pierwszy otrzymały wsparcie promocyjne w polskiej TV... (info)


Oszczędzaj porównując ceny w Internecie

Oszczędzaj porównując ceny w Internecie [08.07.2008] Robiąc przedurlopowe zakupy można zaoszczędzić... na niektórych produktach nawet do 70%... Wystarczy porównać wcześniej ceny w Internecie. Gra warta świeczki... (info)


Pysznie owocowe wakacje z Haribo

Pysznie owocowe wakacje z Haribo [08.07.2008] Wreszcie nadeszły długo oczekiwane wakacje. Szykując się do wypraw nad morze, w góry i nad jeziora warto pamiętać o zapakowaniu nowych, uśmiechniętych żelko-pianek Haribo „Smiling Balla” i wyśmienitych żelków „Beerentraum”... (info)


Nie(d)ocenione przestrzenie

Nie(d)ocenione przestrzenie [08.07.2008] Nasze biuro to nie tylko stanowiska pracy, sale konferencyjne czy pokoje zarządu. W każdym przedsiębiorstwie czy instytucji równie potrzebne są tzw. pomieszczenia socjalne, których wyposażenie pozostawia się zwykle na koniec i traktuje po macoszemu….. (info)


Wygodna konferencja

Wygodna konferencja [08.07.2008] Praca biurowa współcześnie nabiera zupełnie nowego charakteru. Większość firm pracuje w pomieszczeniach typu open space, posiada także własne pokoje szkoleniowe i sale konferencyjne. A sama konferencja, jako forma spotkania, rozmowy i prezentacji..... (info)


Warsztaty designu z mistrzem

Warsztaty designu z mistrzem [08.07.2008] Tegoroczny zwycięzca konkursu POOLSPA SPA-ART 2008, oprócz nagrody pieniężnej 15 000 zł, będzie miał możliwość wzięcia udziału w ekskluzywnych warsztatach design prowadzonych przez Ramona Benedito, który przybędzie do Polski na zaproszenie koncernu ROCA.. (info)


lokalizacja.info POLECA

lokalizacja.info POLECA [08.07.2008] W serwisie internetowym www.lokalizacja.info został uruchomiony nowy dział - lokalizacja.info POLECA. Pierwszym wyróżnionym urządzeniem został lokalizator fotoradarów RadarStop... (info)


Słona woda wysusza

Słona woda wysusza [08.07.2008] Nawet jeśli przed wakacjami rzadko dbasz o stopy to bądź pewny, że natura ci pomoże. Jest jednak jedno ale…Słona woda wysusza i powoduje, że zaniedbane przez cały rok mikropęknięcia na skórze stóp jeszcze bardziej się powiększą... (info)

Menedżer do talentów [08.07.2008] Jak menedżer może wykorzystać talenty swoich podwładnych? Wykwalifikowani i efektywni pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy, co oznacza, że trzeba szczególnie o nich zabiegać... (info)


Rower jest ok!

Rower jest ok! [08.07.2008] Pascal zaprasza do wakacyjnego konkursu „Rower jest ok!” wszystkich użytkowników rowerów bez względu na model! Każdy kto odwiedzi stronę internetową www.pascal.pl i opisze swoją rowerową przygodę ma szansę na wygranie wspaniałych nagród... (info)


Kyman z Windows Mobile 6 już w Polsce

Kyman z Windows Mobile 6 już w Polsce [08.07.2008] Kyman™ - najbardziej wytrzymały komputer przenośny Datalogic Mobile, został wyposażony w wersję systemu operacyjnego Windows Mobile® 6.0. Dzięki temu stał się doskonałym rozwiązaniem na coraz bardziej wymagającym rynku produktów..... (info)


„Wyspa Dzieci” czyli… rodzice wreszcie odpoczywają na urlopie!

„Wyspa Dzieci” czyli… rodzice wreszcie odpoczywają na urlopie! [08.07.2008] W lipcu w Sopocie rozpoczęto realizację unikalnego w skali kraju programu wakacyjnej opieki nad dziećmi: na sopockiej plaży zainaugurowało działalność mini przedszkole „Wyspa Dzieci”... (info)


StyLOVE grillowanie

StyLOVE grillowanie [08.07.2008] Gwiazda pikników, bohater garden party i dusza towarzystwa. Bez niego każde letnie spotkanie traci smak. Grill….. W kulinarnej klasyce sprawdza się doskonale. Pora, aby zaprezentowała się w stylowym repertuarze... (info)

Komentarz Expandera: WIG zmierza w stronę 36 tys. pkt. (08.07.2008) [08.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Na warszawskiej giełdzie wciąż bez przełomu. Akcje największych firm wykazują bardzo ścisłą korelację z indeksami zagranicznymi, a małe i średnie spółki podlegają bardzo wyraźnie lokalnym czynnikom..... (info)


Kolory off-white – krewniacy bieli

Kolory off-white – krewniacy bieli [08.07.2008] Biel rzadko bywa tylko „biała” i ma wiele odcieni, które pozwalają na precyzyjne sterowanie klimatem wnętrza. Kolor biały z kroplą żółtego, niebieskiego czy zielonego to tzw. barwy off-white − już nie białe, ale jeszcze nie kolorowe... (info)


Koniak Otard partnerem MercedesTrophy 2008

Koniak Otard partnerem MercedesTrophy 2008 [08.07.2008] W dniach 5-6 lipca 2008 roku na polu golfowym Rosa Private Golf Club odbył się turniej MercedesTrophy 2008. Były to pierwsze w tym roku rozgrywki, w które zaangażowała się marka Otard, od trzech lat obecna na najbardziej prestiżowych turniejach golfa... (info)


Whisky Dewar’s w Warsaw Polo Club

Whisky Dewar’s w Warsaw Polo Club [08.07.2008] Marka Dewar’s od trzech lat wiąże swoje działania z polo. Pierwszy tegoroczny turniej, w który zaangażowała się marka, odbył się w Warsaw Polo Club 29. czerwca w Jaroszowej Woli. Otwarcie ośrodka polo połączone było z degustacją whisky Dewar’s... (info)

Zakończone wdrożenie w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej [08.07.2008] Bonair SA w konsorcjum z firmami S&T Services Polska Sp. z o.o. oraz RSI Sp. z o.o. zakończył wdrożenie Krajowego Systemu Monitoringu Rynku Pracy, Centralnej Bazy Ofert Pracy oraz Portalu Informacyjnego Publicznych Służb Zatrudnienia... (info)


Shake It! na wiosnę razem z KAMIS Fit up!

Shake It! na wiosnę razem z KAMIS Fit up! [08.07.2008] Teraz każdego dnia, w każdym miejscu, o każdej porze, możesz przygotować sobie smaczną, zdrową sałatkę i wymieszać ją z sosem tuż przed spożyciem!Umożliwia to nowy, unikalny zestaw, który w limitowanej wersji wprowadza Kamis - KAMIS FIT UP! SHAKE IT!... (info)


Znamy już zwycięzcę Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2007/08

Znamy już zwycięzcę Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2007/08 [08.07.2008] Łukasz Pióro z Politechniki Krakowskiej został zwycięzcą polskiej edycji konkursu dla Projektantów Szkła Artystycznego Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2007/08. Nagrodzony projekt będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym finale... (info)


Czy wzrosną ceny projektów budowlanych?

Czy wzrosną ceny projektów budowlanych? [08.07.2008] Ministerstwo Infrastruktury zapowiada zmiany w przepisach budowlanych m.in. wprowadza obowiązek opracowania charakterystyki akustycznej budynku. Czy jej wprowadzenie jest rewolucyjne i czy ten obowiązek zwiększy koszty wykonania dokumentacji?.. (info)


Disprobit Tytan Professional – ochrona dachów i fundamentów

Disprobit Tytan Professional – ochrona dachów i fundamentów [08.07.2008] Disprobit Tytan Professional to masa asfaltowo-kauczukowa, należąca do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią... (info)

Terapia dla DDA już jesienią w Polanie [08.07.2008] Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej w Warszawie już we wrześniu uruchamia kolejną grupę terapeutyczną dla osób z syndromem DDA – Dorosłych Dzieci Alkoholików... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...