informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 10


Coccodrillo na ciepłe dni

Coccodrillo na ciepłe dni [08.06.2007] Kolekcja wiosna-lato marki Coccodrillo prezentuje najnowsze trendy w modzie dziecięcej i młodzieżowej do lat 14. Wszystkie ubrania charakteryzują się ciekawym wzornictwem i atrakcyjnym krojem. Wygoda i uniwersalność to cechy wyróżniające ubranka Coccodrillo... (info)

Blue Planet Run startuje z Nowego Jorku [08.06.2007] Hilary Swank i Dow Chwmical Company wspierają pierwszy w historii bieg dookoła Ziemi, by zwiększyć fundusze i ludzką świadomość dotyczącąochrony wody pitne na świecie... (info)

Concordia podpisała umowę z MBR S.A. [08.06.2007] Grupa Concordia podpisała umowę o współpracy Mazowieckim Bankiem Regionalnym S.A. Porozumienie dotyczy ubezpieczenia kredytów hipotecznych w tym mieszkaniowych, konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych zabezpieczonych hipoteką... (info)


Onet.pl strategicznym partnerem Opery w Polsce

Onet.pl strategicznym partnerem Opery w Polsce [08.06.2007] Grupa Onet.pl i Opera Software nawiązały współpracę, która zaowocowała nową ofertą skierowaną do specjalnie do polskich użytkowników. Współpraca obu spółek inauguruje oficjalne wejście Opery na polski rynek... (info)


Wielka-wies.pl - nowoczesna i funkcjonalna

Wielka-wies.pl - nowoczesna i funkcjonalna [08.06.2007] Minęły już prawie 3 miesiące od kiedy ruszyła nowa strona internetowa podkrakowskiej Gminy Wielka Wieś. Aktualizacja serwisu internetowego www.wielka-wies.pl miała na celu unowocześnienie witryny i poprawę jej przejrzystości..... (info)

Kwietny Bieg - sukces sztafety Dipola. [08.06.2007] W sobotę 26.05.2007 r. o godzinie 17.00 wystartował w Słubicach Kwietny Bieg. Zasadniczym celem Kwietnego Biegu jest przypominanie roli Karola Wojtyły we wzmacnianiu wspólnoty Polaków... (info)

Gwarancja dobrej pracy w Holandii z Active Plus [08.06.2007] W związku z otwarciem holenderskiego rynku pracy oraz ogromnym zainteresowaniem, jakie budzi on wśród Polaków, agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego Active Plus przygotowała specjalne oferty dla wszystkich poszukujących zatrudnienia w Holandii... (info)

Komfort akustyczny w hotelach a postawa akustyczna gości [08.06.2007] Usługi hotelowe stwarzają coraz większe wyzwanie dla osób prowadzących hotele. Budynki hotelowe to nie tylko sypialnia, lecz również wiele dodatkowych usług. Zróżnicowanie potrzeb gości hotelowych skłania do oceny ich zachowań pod kątem akustycznym... (info)


MITEX SA wybuduje słoniarnię w Poznaniu

MITEX SA wybuduje słoniarnię w Poznaniu [08.06.2007] Firma Mitex SA podpisała kontrakt na budowę słoniarni w nowym ZOO w Poznaniu przy ulicy Browarnej 25. Przedmiotem inwestycji jest trzykondygnacyjny budynek wraz z wybiegiem zewnętrznym, na którym znajdować się będzie m.in. sztuczna rzeka i basen... (info)


Spotkanie zabytkowych ciężarówek

Spotkanie zabytkowych ciężarówek [08.06.2007] Zloty pojazdów ciężarowych, zwłaszcza tuningowanych, to już nie żadkość nawet w Polsce. Zlot ciężarówek oldtimerów - to nielada rarytas. Właściciele tych wiekowych aut przeznaczają ogromne sumy pieniędzy na ich restaurację... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...