informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 12


Koncert Spełnionych Marzeń w Rawie Mazowieckiej 11 maja

Koncert Spełnionych Marzeń w Rawie Mazowieckiej 11 maja [08.05.2007] Całkowity dochód z organizacji koncertu zostanie przeznaczony na zakup wózka do maratonu dla Pana Krzysztofa Jarzębskiego, niepełnosprawnego sportowca, który chciałby wystartować na paraolimpiadzie w Pekinie... (info)


Blisko 25 tysięcy dzieci zagra w tegorocznym XII Pucharze TP!

Blisko 25 tysięcy dzieci zagra w tegorocznym XII Pucharze TP! [08.05.2007] W tym roku w rozgrywkach XII Pucharu TP w Piłce Nożnej dla Dzieci im. Marka Wielgusa weźmie udział prawie 25 tysięcy dziewcząt i chłopców z blisko 2300 drużyn z całej Polski. To kolejny rekord frekwencji, w porównaniu do ubiegłych lat... (info)

Ubezpieczenie upraw rolnych i zwierząt gospodarskich z dopłatami w roku 2007 i 2008 [08.05.2007] Po miesiącach konsultacji, wielu działaniach podjętych przez grupę roboczą Polskiej Izby Ubezpieczeń, pouczających doświadczeniach z roku 2006r, w kwietniu tego roku weszła w życie nowelizacja ustawy o dopłatach do ubezpieczeń upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Przepisy zostały uregulowane w dokumencie, któremu nadano nową nazwę „ustawa o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich”... (info)

Grupa Fresh laureatem Mocni Wizerunkiem 2007 [08.05.2007] Agencja reklamowa Fresh została laureatem ogólnopolskiego konkursu Mocni Wizerunkiem 2007. Przyznanie nagród odbyło się 26 kwietnia w czasie VI Kongresu PR w Rzeszowie... (info)


Magazyn Wysokiego Składowania w systemach Gardens

Magazyn Wysokiego Składowania w systemach Gardens [08.05.2007] Firma IT.integro na prośby swoich klientów postanowiła wzbogacić istniejące systemy Gardens o moduł Magazynu Wysokiego Składowania (WMS)... (info)


iriver Clix2 – marzenia, które stały się realne

iriver Clix2 – marzenia, które stały się realne [08.05.2007] MIP, WARSZAWA, 8 maja 2007 – Druga generacja odtwarzacza „Clix” już na dniach trafi do sprzedaży. Nowy grajek udawania, że iriver nie spoczywa na laurach nawet przy ogromnych sukcesach... (info)

Arctic Paper nietypowo na Targach Książki [08.05.2007] W dniach 17-20 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się 52-gie Międzynarodowe Targi Książki. Arctic Paper z pomocą agencji brandingowej ? Bakalie, przygotował na imprezę wyjątkowo nietypowe stoisko... (info)

Cztery filary gwarancją dobrych widoków na przyszłość [08.05.2007] Firma Sharp odgrywa ważną rolę na rynkach specjalistycznych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych, a od pewnego czasu również na rynku produktów o wysokiej wydajności. Seria kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych serii MX była w 2006 roku hitem, a obecnie, w 2007, firma Sharp wkracza na nowy rynek ze swoimi maszynami o wysokiej prędkości wydruku... (info)

Gotówka szybciej krąży z Fild.NET [08.05.2007] Fild.NET zaoferował kolejny SmartWork – rozwiązanie usprawniające obieg informacji w firmie - tym razem przeznaczone dla działu finansowego... (info)


DKV Card najbezpieczniejszą kartą paliwową roku

DKV Card najbezpieczniejszą kartą paliwową roku [08.05.2007] Firma DKV Euro Service, emitent karty paliwowo-serwisowej, wygrała plebiscyt Fleet Awards Polska 2007 w kategorii Bezpieczna Flota Roku 2007... (info)


JAS-FBG S.A sponsorem III Rozpoczęcia Sezonu Rowerowego w Dąbrowie Górniczej

JAS-FBG S.A sponsorem III Rozpoczęcia Sezonu Rowerowego w Dąbrowie Górniczej [08.05.2007] 27 kwietnia 2007 odbyło się III Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego w Dąbrowie Górniczej organizowane przez Gimnazjum nr 9 im. Marii Skłodowskiej –Curie. .. (info)


Kwietny Bieg – 30.000 biegaczy obiegnie Polskę wzdłuż jej granic!

Kwietny Bieg – 30.000 biegaczy obiegnie Polskę wzdłuż jej granic! [08.05.2007] W czerwcu 2004 roku grupa krakowian, działających z inspiracji stowarzyszenia Obywatelska Polska, chcąc upamiętnić pierwszą Pielgrzymkę Jana Pawła II do Ojczyzny zainicjowała przeprowadzenie biegów w kilku małopolskich miastach pod nazwą Kwietny Bieg... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...