informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Erotyczne zdjęcia gwiazd z pułapkami [08.04.2008] Laboratorium PandaLabs wykryło kolejny przypadek wykorzystania sław do rozsyłania wiadomości z niebezpieczną zawartością. Tym razem oszuści jako wabik wykorzystali zdjęcia takich celebrities jak Rihanna, Shakira, Scarlett Johansson czy Angelina Jolie... (info)

Adware i trojany infekowały najczęściej [08.04.2008] Z danych PandaLabs wynika, że w pierwszym kwartale 2008 roku oprogramowanie adware było najczęściej wykrywanym typem złośliwego kodu. PandaLabs wskazuje również, że coraz więcej zagrożeń czyha na użytkowników urządzeń mobilnych... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.04.2008 [08.04.2008] Pogorszenie nastrojów w całej Europie. Wtorkowa sesja na GPW rozpoczęła się od spadków, które pogłębiały się w trakcie dnia. Inwestorzy w całej Europie od rana realizowali zyski. Podobnie sytuacja wyglądała na warszawskim parkiecie... (info)


FOOFball – limitowana kolekcja na EURO 2008

FOOFball – limitowana kolekcja na EURO 2008 [08.04.2008] Jesteś kibicem i z uwagą śledzisz poczynania naszej reprezentacji? Należysz do entuzjastów piłki nożnej? EURO 2008 to wielka sportowa impreza, święto piłki nożnej, które gromadzi fanów sportu bez względu na drużynowe podziały... (info)


Automoda dla szyb wiosna-lato 2008

Automoda dla szyb wiosna-lato 2008 [08.04.2008] Na sezon wiosenno-letni firma Warsfoll przygotowała najnowsze serie autofolii Chrome i Raycer+ w systemie Armorlite®. Oba typy folii posiadają wszystkie niezbędne atesty i pozwolenia, zapewniając bezpieczną i komfortową eksploatację samochodu... (info)


Nowa wersja 'Księgi kodów kreskowych' Datalogic

Nowa wersja 'Księgi kodów kreskowych' Datalogic [08.04.2008] Nowe wydanie "Księgi kodów kreskowych" firmy Datalogic daje szybki przegląd wszelkich technologii kodów kreskowych. Na 94 stronach tego kompendium czytelnik uzyska wszelkie informacje z tej dziedziny..... (info)

YoYoPartner.pl - prosty sposób na zarabianie w sieci [08.04.2008] Firma YoYo Sp. z o.o. udostępniła innowacyjny program partnerski YoYoPartner.pl adresowany do wszystkich osób, posiadających własny serwis internetowy i chcących za jego pośrednictwem pozyskiwać dodatkowe środki finansowe... (info)

Aladdin eToken – pakiet startowy dla małych i średnich firm [08.04.2008] Pod koniec marca 2008 r. firma Aladdin wzięła udział w dorocznej konferencji IT Security Roadshow organizowanej przez IDC i skierowanej do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informatyczne... (info)


ALANTAN - leczy i pielęgnuje skórę

ALANTAN - leczy i pielęgnuje skórę [08.04.2008] PREZENTACJA RODZINY PREPARATÓW ALANTAN BEZPIECZNE, SKUTECZNE I HYPOALERGICZNE Alantan to jedna z najbardziej znanych serii preparatów leczniczych i kosmetycznych w Polsce... (info)

BAKISTA zaprasza na targi Polyacht 2008 [08.04.2008] Podczas imprezy będzie można otrzymać bezpłatnie nowy katalog domu wysyłkowego Bakista 2008, wziąć udział w licznych konferencjach na temat bezpieczeństwa na wodzie i rozwoju infrastruktury żeglarskiej w polskich marinach oraz obejrzeć premiery nowych jachtów... (info)


(Nie)Bezpieczne związki

(Nie)Bezpieczne związki [08.04.2008] RAFAKO S.A. wkrótce rozpocznie prace nad pierwszym w Polsce projektem oczyszczania spalin z niebezpiecznych związków azotu. W marcu firma podpisała kontrakt o wartości 195 mln zł na realizację przedsięwzięcia... (info)

Więcej nowych technologii w PR Solutions [08.04.2008] PR Solutions od początku kwietnia br. pracuje dla Konsorcjum FEN – dystrybutora urządzeń z branży nowych technologii. Wśród dystrybuowanych przez FEN marek są producenci sprzętu sieciowego, urządzeń peryferyjnych do komputerów i sprzętu do monitoringu IP... (info)

Biegiem do lata z NIKE. [08.04.2008] Agencja FFCreation przygotowała najnowszą wersję strony www.sciezkibiegowe.pl dla firmy NIKE. FFCreation odpowiada za projekt trzeci rok z rzędu.W powietrzu czuć już wiosnę, czas więc rozpocząć kolejny sezon biegowy... (info)


Freszlab dla Jacobs Krönung 3in1

Freszlab dla Jacobs Krönung 3in1 [08.04.2008] W ramach współpracy agencja odpowiedzialna była za przygotowanie komunikacji dla kaw Jacobs Krönung 3in1 oraz Jacobs Cronat Gold 3in1 – nowości producenta kawy (firmy Kraft) w segmencie miksów kawowych premium... (info)


AKUSTYKA BIUR tegorocznym hasłem Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem

AKUSTYKA BIUR tegorocznym hasłem Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem [08.04.2008] W tym roku już po raz 9 są organizowane działania edukacyjne związane z promocją świadomości hałasu w środowisku życia człowieka. Akcję edukacyjną FABRYKI CISZY wspierają wydawnictwa oraz portale internetowe związane z branżą budowlaną, inwestycyjną i biurową... (info)


Premiera nowego katalogu BAKISTA 2008

Premiera nowego katalogu BAKISTA 2008 [08.04.2008] Na niedawno zakończonych 20 Targach Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" w Warszawie odbyła się premiera najnowszego katalogu domu wysyłkowego Bakista... (info)


Tak, jak w kinie - nowy Blu-Ray Panasonic

Tak, jak w kinie - nowy Blu-Ray Panasonic [08.04.2008] Panasonic wprowadza na rynek polski odtwarzacz płyt Blu-ray DMP-BD30. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w DMP-BD30 pozwalają na uzyskanie doskonałego obrazu i dźwięku o jakości kinowej... (info)


Koksownia Przyjaźń optymalizuje koszty druku dzięki rozwiązaniu Konica Minolta

Koksownia Przyjaźń optymalizuje koszty druku dzięki rozwiązaniu Konica Minolta [08.04.2008] Firma Konica Minolta zakończyła implementację autorskiego rozwiązania iDOC w Koksowni Przyjaźń: 5 zaawansowanych systemów biurowych Konica Minolta zastąpiło ponad 60 urządzeń do druku i kopiowania dokumentów... (info)

Zinformatyzowany „Rolnik” [08.04.2008] Dobiega końca wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP, Impuls w spółce Rolnik. Przedsiębiorstwo z Mikołowa jest jednym z największych w kraju producentów przetworów warzywno-owocowych... (info)

Dystrybutor ciepła wybrał Wolę Info [08.04.2008] Wola Info rozbuduje infrastrukturę informatyczną w Gdańskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, firmie zajmującej się produkcją i dystrybucją energii cieplnej w Gdańsku i Sopocie. Wartość umowy wynosi 575 tys. zł... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...