informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 9

Rusza kampania promująca pożyczkę ekspresową [08.04.2006] Bank Pekao SA rozpoczął medialną kampanię promującą Pożyczkę Ekspresową – nowoczesny kredyt, którym można sfinansować dowolny cel... (info)

Nowość w Porównywarce cen Ceneo.pl - Forum Dyskusji o Produktach [08.04.2006] Największy w Polsce serwis porównujący ceny w sklepach internetowych Ceneo wprowadził nowatorską usługę - Forum Dyskusji o Produktach, gdzie każdy z ponad 250 tysięcy artykułów znajdujących się w serwisie będzie posiadał własną wielowątkową platformę wymiany informacji i opinii, budowaną przez Internautów na jego temat... (info)

Wielofunkcyjne urządzenia z serii MX – dużo możliwości i niskie koszty eksploatacji [08.04.2006] Firma Sharp zaprezentowała cztery nowe, kolorowe urządzenia cyfrowe z serii MX, które przeznaczone są do biur i oferują możliwość dowolnej konfiguracji modułów... (info)

Leczenie słowem [08.04.2006] Po raz pierwszy na polskim rynku został wydany kompleksowy podręcznik akademicki, dotyczący psychoterapii... (info)

Deep inaczej o stereotypach [08.04.2006] Z początkiem kwietnia ruszyła nowa kampania marketingowa marki odzieżowej Deep. Jej motywem przewodnim jest dyskusja o stereotypach... (info)

Marzec 2006 przyniósł najwięcej zachorowań w całym sezonie przeziębieniowym 2005/2006 [08.04.2006] Marzec 2006 przyniósł o blisko 50 tys. więcej zachorowań na grypę niż luty... (info)

Nowy standard monitorów Belinea [08.04.2006] MAXDATA wprowadzając nowe wyświetlacze w monitorach Belinea wyznacza standardy na rynku... (info)

Rośnie wartość przyznanych kredytów [08.04.2006] Tylko w marcu mBank wydał ponad 1,5 tysiąca pozytywnych decyzji kredytowych na kwotę przekraczającą 290 milionów złotych. Od początku roku miesięczna wartość przyznanych kredytów w ramach mPLANU hipotecznego rośnie o 100 milionów zł... (info)

Civic znów na szczycie. Spory awans Megane i Leona [08.04.2006] Choć ścisła czołówka rankingu Top Ten mojeauto.pl w marcu nie uległa poważnym zmianom, to już w końcówce pierwszej dziesiątki pojawiły się nowe modele. Największy skok rankingu uzyskały Seat Leon – o 46 pozycji oraz Renault Megane II – o 21... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...