informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 29

Dynamiczny przyrost liczby pojazdów w branży CFM w Polsce [08.03.2007] Z danych CEPiK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców) opracowanych przez firmę badawczą JATO Dynamics - zajmującą się analizą rynku motoryzacyjnego - wynika, że branża CFM w Polsce wkracza w fazę bardzo dynamicznego rozwoju... (info)


NETGEAR ProSafe SSL312

NETGEAR ProSafe SSL312 [08.03.2007] Tolly Group uznała NETGEAR® PROSAFE SSL VPN Concentrator 25 za łatwe w obsłudze, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie dostępowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.. (info)

Nowa kampania reklamowa VTrip.pl [08.03.2007] "Wyjątkowa gorąca oferta" - pod takim hasłem portal turystyczny VTrip.pl przeprowadza kampanię promującą oferty na Lato 2007... (info)


Wielki come-back kultowej myszy Microsoftu - fani gier komputerowych pod wrażeniem

Wielki come-back kultowej myszy Microsoftu - fani gier komputerowych pod wrażeniem [08.03.2007] Firma Microsoft Corp. poinformowała, że w dobrych sklepach komputerowych w całej Polsce, dostępna jest już myszka Microsoft(r) IntelliMouse(r) Explorer 3.0. To urządzenie przygotowane specjalnie dla graczy komputerowych, w oparciu o ich konkretne wymagania. Jest ona wyposażona w układ optyczny o wysokiej czułości, dzięki czemu działa niezwykle precyzyjnie i zapewnia bezprecedensowy komfort użytkowania... (info)


Firma Baumit wprowadza na rynek innowacyjny produkt – tynk Baumit NanoporPutz.

Firma Baumit wprowadza na rynek innowacyjny produkt – tynk Baumit NanoporPutz. [08.03.2007] Tynk Baumit NanoporPutz jako pierwszy łączy w sobie właściwości jednorodnego tynku silikatowego – otwarte pory i dobrą dyfuzję pary wodnej – z najnowszymi odkryciami nanotechnologii... (info)


Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych 27-30 marca 2007

Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych 27-30 marca 2007 [08.03.2007] Już 27-30 marca 2007 w Poznaniu spotka się cała branża poligraficzna na targach POLIGRAFIA. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle obiecująco... (info)

1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego bez opłat [08.03.2007] Realizowane w Banku BPH przekazy pieniężne osób fizycznych, przeznaczających 1 proc. podatku na rzecz wybranych przez siebie organizacji pożytku publicznego, do 30 kwietnia br. są zwolnione z opłat i prowizji... (info)

System do profesjonalnej edycji dokumentacji technicznej w ofercie ATA-INT. Ltd i Tessel Poland [08.03.2007] ATA-INT. Ltd - wyłączny dystrybutor drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Gestetner w Polsce, we współpracy z Tessel Poland, zaprezentowała specjalną ofertę dla klientów z branży technicznej... (info)


IBM oraz Ricoh powołają spółkę joint venture w zakresie systemów drukujących

IBM oraz Ricoh powołają spółkę joint venture w zakresie systemów drukujących [08.03.2007] InfoPrint Solutions Company, będąca kontynuatorem działalności IBM Printing Systems Division, przekształci się w spółkę zależną Ricoh.. (info)


Nowe rozwiązanie Compuware do kontroli jakości

Nowe rozwiązanie Compuware do kontroli jakości [08.03.2007] Firma Compuware przedstawiła Compuware Quality Management, nowe rozwiązanie do kontroli jakości, które, poprzez narzędzia umożliwiające skuteczne wprowadzanie i monitorowanie procesów zarządzania jakością, pozwala tworzyć lepsze aplikacje... (info)


Pharmaceris X - dermopielęgnacja skóry po naświetlaniach

Pharmaceris X - dermopielęgnacja skóry po naświetlaniach [08.03.2007] Seria Pharmaceris X przeznaczona jest do pielęgnacji skóry po naświetlaniach promieniami X. Jest bardzo skuteczna dzięki zastosowaniu kwasu foliowego stymulującego podziały i regenerację zdrowych komórek skóry oraz chroniącego DNA komórek skóry przed promieniowaniem X i UV... (info)


TomTom odświeża swój korporacyjny wizerunek

TomTom odświeża swój korporacyjny wizerunek [08.03.2007] TomTom odświeża swój korporacyjny wizerunek, odzwierciedlając wzrastającą pozycję firmy i rosnące portfolio produktów.. (info)

Innowacyjne drukowanie w kolorze [08.03.2007] Hasło „Innowacyjne drukowanie w kolorze” będzie motywem przewodnim działań reklamowych firmy Konica Minolta mających na celu wzmocnienie wizerunku firmy jako dostawcy urządzeń do druku w kolorze... (info)

Rockowy eksperyment [08.03.2007] Większość biletów na imprezy Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu została już sprzedana. Wejściówki można jednak jeszcze zdobyć w Polskim Radiu Wrocław, które jest patronem medialnym najsłynniejszego w kraju festiwalu. Stacja, jako jedyna, zarejestruje też środowy koncert gwiazdy przeglądu, którą będzie zespół The Stranglers... (info)


Sterowniki S3 Graphics dla kart graficznych Chrome z certyfikatem Windows Vista

Sterowniki S3 Graphics dla kart graficznych Chrome z certyfikatem Windows Vista [08.03.2007] Firma S3 Graphics udostępniła sterowniki umożliwiające korzystanie z interfejsu Aero w Windows Vista Premium i akcelerację grafiki 3D.. (info)

Sondaż WP: Partia Kobiet w Sejmie [08.03.2007] Gdyby wybory odbyły się w marcu, Partia Kobiet znalazłaby się w Sejmie – wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Wirtualnej Polski przez firmę badawczą Gemius S.A... (info)


Polscy Seniorzy tworzą Web 2.0

Polscy Seniorzy tworzą Web 2.0 [08.03.2007] Senior.pl, pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach, przebudował i znacznie rozszerzył swój serwis społecznościowy. Klub Senior Cafe jest teraz w pełni zintegrowany z portalem i oferuje zarejestrowanym użytkownikom serwisu szerokie możliwości wypowiedzi i interakcji z innymi użytkownikami... (info)


Największe zmiany produktowe w 10 letniej historii papieru toaletowego marki Velvet

Największe zmiany produktowe w 10 letniej historii papieru toaletowego marki Velvet [08.03.2007] Od lutego br. koncern Kimerly-Clark, producent artykułów higienicznych wprowadził na polskim rynku poważne zmiany w artykułach marki Velvet... (info)


Serwis eFox.pl rozpoczął kampanię reklamową poprzez OnetTeleboksy Beta

Serwis eFox.pl rozpoczął kampanię reklamową poprzez OnetTeleboksy Beta [08.03.2007] Do serwisu eFox.pl teraz można zadzwonić na infolinię 0801 - informacja o tym prezentowana jest w katalogu i wyszukiwarce Onet.pl.. (info)

Nowe twarze w JELP [08.03.2007] Aleksandra Czebotar objęła stanowisko Brand Managera w Biurze Marketingu JELP po rocznej praktyce z tą marką. Edyta Ullrich dołączyła do zespołu marki JELP i objęła stanowisko Junior Product Managera... (info)


Magdalena Marciniszyn została kierownikiem ds. marketingu Mio Technology w Europie Środkowo-Wschodniej

Magdalena Marciniszyn została kierownikiem ds. marketingu Mio Technology w Europie Środkowo-Wschodniej [08.03.2007] Firma Mio Technology Ltd. (MTL) ogłosiła, że Magdalena Marciniszyn dołączyła do firmy jako kierownik marketingu i będzie odpowiedzialna za relacje z kanałem sprzedaży oraz public relations i reklamą ATL i BTL w regionie CEE (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja i Rumunia)... (info)


Przyszłość to inteligentne, kompleksowe rozwiązania.Adgar Plaza na Mokotowie

Przyszłość to inteligentne, kompleksowe rozwiązania.Adgar Plaza na Mokotowie [08.03.2007] Firma Adgar Postępu, należąca do Grupy Adgar Investment & Development Ltd., rozpoczęła budowę kompleksu biurowego „Adgar Plaza”. Nowoczesny, dopracowany w każdym szczególe projekt i zastosowane w budynkach rozwiązania technologiczne oferują najemcom znaczną oszczędność czasu i pieniędzy... (info)


Gdy Twój maluszek ma alergię

Gdy Twój maluszek ma alergię [08.03.2007] Coraz większa liczba narodzin – coraz więcej małych alergików. Jak chronić malucha ze skłonnością do alergii... (info)


Kolekcja Mebli KLOSE rozpoczyna współpracę z siecią Eko Line

Kolekcja Mebli KLOSE rozpoczyna współpracę z siecią Eko Line [08.03.2007] Wysoka jakość mebli, klasyczny i nowoczesny styl, inspirujące rozwiązania to wszystko można znaleźć w studiach meblowych KLOSE. Firma rozbudowuje własną sieć salonów, ale również współpracuje z najlepszymi salonami meblowymi zarówno w Polsce jak i za granicą. W lutym br. Kolekcja Mebli KLOSE rozpoczęła współpracę z siecią salonów meblowych Eko Line... (info)


Awans w agencji public relations TBWAPR

Awans w agencji public relations TBWAPR [08.03.2007] Joanna Falkowska, dotychczasowy Senior Account Executive, objęła w Agencji TBWAPR stanowisko Account Managera... (info)


Tytan Grunt Koncentrat 1:4 - wydajność to jego specjalność

Tytan Grunt Koncentrat 1:4 - wydajność to jego specjalność [08.03.2007] W marcu 2007 firma Selena wprowadziła nowość w swojej ofercie - Tytan Grunt Koncentrat 1:4. Jest to wysokowydajny, uniwersalny preparat, do gruntowania wewnątrz i na zewnątrz porowatych i chłonnych podłoży betonowych, płyt cementowych i gazobetonu, płyt gipsowych, gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych. Cechą charakterystyczną produktu Tytan Grunt Koncentrat 1:4 jest jego wysoka wydajność. Teraz z opakowania 5 l możemy zagruntować aż 400 m2 powierzchni ( !)... (info)

Apriso wygrywa prestiżową nagrodę dla Najlepszego Dostawcy IT [08.03.2007] Nagroda została przyznana w kategorii Manufacturing Execution Systems. Redakcja MSI Polska, organizator konkursu oceniała elastyczność systemów informatycznych, jakość i cenę usług, współpracę zespołu wdrożeniowego z użytkownikami i poziom ich szkolenia oraz obsługę posprzedażową... (info)


HERLITZ pracuje w systemie SAP

HERLITZ pracuje w systemie SAP [08.03.2007] Firma Herlitz, producent artykułów papierniczych i biurowych, od kilku miesięcy pracuje w systemie SAP. Wdrożenie SAP metodą SPRINT prowadziła poznańska spółka 7milowy. Zakres projektu obejmował m.in. obszary: planowania i sterowania produkcją, sprzedaży i dystrybucji, EDI (Electronic Data Interchange) oraz finansów i kontrolingu... (info)

Na GPW zwyciężyła podaż [08.03.2007] W środę na warszawskiej giełdzie zwyciężyła podaż. Udana sesja w Stanach Zjednoczonych spowodowała, że w Europie dzień zaczął się od wzrostów, jednakże chęć zakupu akcji szybko wyczerpała się i do ataku ruszyli sprzedający... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...