informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.02.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

Daj swojej Walentynce najcenniejszy dar - bezpieczeństwo [08.02.2013] W sklepach robi się już czerwono, a większość prezentów przybiera kształt serduszek. To widomy znak, że zbliżają się Walentynki. Wielu z nas ma dylemat, jaki prezent kupić ukochanej osobie... (info)


Latające Walentynki.

Latające Walentynki. [08.02.2013] Walentynkowe święto zadomowiło się już na dobre w naszym kalendarzu. Jako, że jest to jednak święto „importowane”, to my Polacy nie mamy jeszcze latami przyjętej tradycji jego obchodzenia... (info)


Co słychać po BUDMIE?

Co słychać po BUDMIE? [08.02.2013] Drzwi z paneli podłogowych i deski XXL Long – Classen, renomowany producent paneli podłogowych i wewnętrznych skrzydeł drzwiowych, zaprezentował swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Budowlanych BUDMA 2013... (info)


Passini pokaże efekty swojej pracy

Passini pokaże efekty swojej pracy [08.02.2013] Już w najbliższą sobotę (9 lutego) odbędzie się pokaz pracy w ramach projektu „Dynamika metamorfozy”, prowadzonego od maja 2012 roku w Instytucie Grotowskiego. Prezentacja odbędzie się w Studiu Na Grobli... (info)


Rusza budowa Galerii Dębiec w Poznaniu

Rusza budowa Galerii Dębiec w Poznaniu [08.02.2013] W marcu rozpocznie się budowa pierwszego nowoczesnego centrum handlowego na poznańskim Dębcu. Kompleks ma już pierwszych najemców.. (info)

TransStar Europa – nowy projekt literacko-tłumaczeniowy [08.02.2013] Stowarzyszenie Willa Decjusza zostało partnerem nowego projektu z zakresu promocji tłumaczeń i literatury TransStar Europa... (info)


Firma kurierska K-EX ze skanerami Motoroli

Firma kurierska K-EX ze skanerami Motoroli [08.02.2013] Firma kurierska K-EX zakupiła blisko tysiąc skanerów Motoroli – w te nowoczesne urządzenia mobilne zostaną wyposażeni wszyscy kurierzy i magazynierzy... (info)


Oszczędzaj wodę z KLUDI – ekologiczne rozwiązania

Oszczędzaj wodę z KLUDI – ekologiczne rozwiązania [08.02.2013] W trosce o środowisko naturalne KLUDI stworzyło szereg produktów pozwalających oszczędzać wodę i energię. Zastosowane w nich rozwiązania są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla portfela... (info)


ZWIASTUN KOLEKCJI WIOSNA/LATO 2013

ZWIASTUN KOLEKCJI WIOSNA/LATO 2013 [08.02.2013] Już od 8 lutego w salonach firmowych OCHNIK oraz sklepie internetowym dostępne są pierwsze modele z kolekcji wiosna-lato 2013... (info)

Happening „Mam Haka Na Raka” w Galerii Sfera [08.02.2013] Już w najbliższą sobotę (09.02) w godzinach 10:00 – 14:00 w Galerii Sfera będzie można wziąć udział w happeningu „Mam Haka na Raka”, którego celem jest propagowanie profilaktyki raka skóry – czerniaka... (info)

Malou w lutym w Galerii Sfera [08.02.2013] Już niebawem w Galerii Sfera otwarty zostanie nowy sklep z ekskluzywną bielizną damską – Malou. Produkty marki zdobyły uznanie wielu kobiet nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami... (info)

Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa po raz kolejny najlepszym festiwalem jazzowym [08.02.2013] Za nami kolejna edycja Lotos Jazz Festiwal Bielska Zadymka Jazzowa. Już trzy razy festiwal został uznany za najlepszy festiwal jazzowy w Polsce!.. (info)

Jak zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą? [08.02.2013] Nabyliśmy nasz wymarzony samochód, co zrobić, aby strach przed jego stratą nie przysłonił nam radości? Coraz częściej słyszymy o amatorach cudzej własności – jak zatem zabezpieczyć nasz samochód przed kradzieżą?.. (info)

Jak bezpiecznie podróżować w zimowych warunkach? [08.02.2013] Każdy z nas posiada wiedzę na temat bezpiecznej jazdy zimą, ale czy jest ona wystarczająca? Przede wszystkim musimy pamiętać o jak największej ostrożności oraz o tym, czego wręcz się wystrzegać podczas jazdy w zimowych warunkach... (info)


ArtHauss z najlepszym stoiskiem na targach BUDMA 2013

ArtHauss z najlepszym stoiskiem na targach BUDMA 2013 [08.02.2013] Podczas tegorocznej edycji BUDMA 2013 firma ArtHauss została uhonorowana nagrodą Acanthus Aureus 2013 za najlepszy projekt stoiska targowego oraz przygotowanie efektywnej strategii marketingowej przedsiębiorstwa... (info)

Getin Bank – najlepszy kredyt gotówkowy stycznia [08.02.2013] Getin Bank po raz kolejny potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku bankowym, zajmując pierwsze miejsce w przygotowanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych... (info)

Credit Agricole wspiera zakochanych w rabatach [08.02.2013] Do 14 lutego specjalnie zniżki otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska. Bank przygotował z partnerami Klubu Rabatowego walentynkową promocję pod hasłem „Najsłodsze prezenty kupuj z rabatami”... (info)

Nadchodzi era mobilnego biznesu [08.02.2013] Jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju technologii mobilnych oraz rosnącej roli mobilnego dostępu do Internetu. Potencjał nowych kanałów komunikacji sprawia, że firmy coraz częściej zaczynają wykorzystywać je w swojej działalności marketingowej... (info)

Większe szanse na uratownie ofiar wypadków w Małopolsce [08.02.2013] Podejmowanie działań ratujących ludzkie życie jest jednym z ważniejszych elementów pracy Straży Pożarnej. Często to właśnie oni jako pierwsi pojawiają się na miejscu wypadku czy katastrofy.. (info)


Przyszłość bez oleju, gazu i węgla, czyli Dimplex na Budmie

Przyszłość bez oleju, gazu i węgla, czyli Dimplex na Budmie [08.02.2013] „Budownictwo przyszłości. Inteligentna Architektura”. To hasło, pod którym odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma 2013”... (info)


Grey Goose na Sundance Film Festival 2013

Grey Goose na Sundance Film Festival 2013 [08.02.2013] Największy festiwal filmów niezależnych w USA,czyli Sundance Film Festiwal już za nami. Liczni twórcy światowej kinematografii, gwiazdy oraz krytycy wspólnie przyglądali się nowym trendom w sztuce filmowej. Partnerem wydarzenia była marka Grey Goose... (info)


Świat na wyciągnięcie ręki – w książkach...

Świat na wyciągnięcie ręki – w książkach... [08.02.2013] Żyjemy w czasach, gdy podróżowanie stało się niezwykle popularną formą spędzania czasu wolnego, dlatego nie dziwi fakt, że z roku na rok liczba wyjeżdżających na wakacje w najdalsze zakątki świata rośnie... (info)


Dary od matki natury, czyli ziarna KRESTO – słonecznik, dynia, siemię lniane oraz sezam

Dary od matki natury, czyli ziarna KRESTO – słonecznik, dynia, siemię lniane oraz sezam [08.02.2013] Nasiona – będące zalążkiem nowego życia - są doskonałym z punktu widzenia żywieniowego elementem zbilansowanej i naturalnej diety. Zawierają bowiem składniki odżywcze, które umożliwiają kiełkowanie, zaowocowanie i wydanie nowych ziaren... (info)


Firma macierzysta dla Amway wygenerowała w 2012 roku sprzedaż na poziomie 11,3 miliarda USD

Firma macierzysta dla Amway wygenerowała w 2012 roku sprzedaż na poziomie 11,3 miliarda USD [08.02.2013] Lider branży sprzedaży bezpośredniej odnotowuje wzrost już siódmy rok z rzędu. Amway informuje, że w 2012 roku sprzedaż jego firmy macierzystej, Alticor, na światowych rynkach osiągnęła poziom 11,3 miliarda USD... (info)


Gazela Biznesu 2012 dla firmy NordGlass II Sp. z o.o.

Gazela Biznesu 2012 dla firmy NordGlass II Sp. z o.o. [08.02.2013] Firma NordGlass II Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji i sprzedaży eksportowej szyb, została uhonorowana zaszczytnym tytułem Gazela Biznesu 2012... (info)


Rośnie świadomość i wykorzystanie usług assistance

Rośnie świadomość i wykorzystanie usług assistance [08.02.2013] Podsumowanie badania "Rynek usług assistance widziany oczami klientów". Aż 67% pytanych przez Nielsen Polska na zlecenie Mondial Assistance wie, co to są usługi assistance. Rok temu taką świadomość miała tylko nieco ponad połowa respondentów... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...