informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.02.2008 [08.02.2008] Udany koniec tygodnia. Piątkowa sesja na GPW rozpoczęła się optymistycznie. Inwestorzy w końcu doczekali się odreagowania ostatnich spadków przez amerykańskie indeksy, co wpłynęło na dobre nastroje na początku dzisiejszych notowań... (info)

BitDefender Internet Security z notebookami BenQ Joybook [08.02.2008] Notebooki BenQ Joybook sprzedawane na terytorium: Polski, Węgier, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Ukrainy, Słowacji, Litwy, Łotwy, Rumunii oraz Słowenii będą miały 90 dniową pełną wersję i zniżkę na przedłużenie licencji... (info)


Od bala do podłogi

Od bala do podłogi [08.02.2008] Barlinek S.A. jest największym przedsiębiorstwem przetwórstwa drewna na świecie, w którym produkcja podłóg od surowca do gotowego produktu przeprowadzana jest w jednym miejscu... (info)


ASTOR Trans Iceland Winter Expedition 2008 - już wkrótce!

ASTOR Trans Iceland Winter Expedition 2008 - już wkrótce! [08.02.2008] Wyruszają 14 lutego - dwaj polscy podróżnicy - Rafał Król oraz Grzegorz Szyszkowski planują dokonać Zimowego Trawersu Islandii od Oceanu Atlantyckiego do Morza Grenlandzkiego. Pieszo pokonają ponad 300 km... (info)


Bezpłatne porady wizażystek w Parku Handlowym Auchan Bielany

Bezpłatne porady wizażystek w Parku Handlowym Auchan Bielany [08.02.2008] Wizażystki z perfumerii Douglas, znajdującej się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej, będą bezpłatnie doradzać wrocławiankom, jak dobrać odpowiedni makijaż. Będzie również okazja, aby sprawdzić kondycję włosów... (info)


Super sucupira

Super sucupira [08.02.2008] Barlinek wprowadza do oferty nowy gatunek egzotyczny sucupirę. Warstwa wierzchnia nowej deski barlineckiej zbudowana jest w całości z jednego fragmentu drewna. Produkt stanowi unikalną propozycję na rodzimym rynku... (info)

Nowe ośrodki Centrum Dializ Fresenius NephroCare na Mazowszu [08.02.2008] Prawie 3,5 mln złotych zainwestowała poznańska firma Fresenius NephroCare Polska Sp. z o.o. w nowe ośrodki dializacyjne dla pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek w województwie mazowieckim... (info)


AVM na targach CeBIT 2008, hala 13, stoisko C48

AVM na targach CeBIT 2008, hala 13, stoisko C48 [08.02.2008] Produkty zgodne ze standardem n: lepsza wydajność, szybszy transfer. Firma AVM GmbH prezentuje cztery nowe produkty umożliwiające optymalne wykorzystanie łączy DSL oraz wysoką przepustowość... (info)

Szeroka gwarancja na Wacomy w Veracomp [08.02.2008] Veracomp - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - wprowadził dla użytkowników końcowych gwarancję door-to-door - zwrotu sprzętu drogą kurierską na swój koszt - na wszystkie produkty Wacoma zakupionych u swoich Partnerów... (info)

Ciąg dalszy zarządzania marką z Superbrands [08.02.2008] We wtorek 19 lutego, w warszawskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości, odbędzie się kolejny wykład z cyklu spotkań ze specjalistami odpowiedzialnymi za wykreowanie najsilniejszych marek na polskim rynku... (info)


Upominki na Walentynki w Centrum Maximus

Upominki na Walentynki w Centrum Maximus [08.02.2008] 14 lutego - dzień Świętego Walentego to wspaniała okazja do obdarowania, choćby drobiazgiem, wszystkich bliskich naszemu sercu. Centrum Maximus przygotowało propozycje walentynkowych prezentów dla naszych ukochanych na to wyjątkowe i radosne święto... (info)

NetWhere i NetWatch: pełny wgląd w sieć [08.02.2008] Firma Passus, poszerzyła ofertę o dwa nowe produkty marki Fluke Networks do monitoringu sieci LAN/WAN. NetWhere służy do lokalizacji sprzętu IT w sieci, a NetWatch pozwala na wgląd w stan i status urządzeń sieciowych... (info)

AV-Test.org: technologie proaktywne Panda Security chronią skutecznie [08.02.2008] Wyniki testu przeprowadzonego przez AV-Test.org potwierdziły, że proaktywne technologie Panda Security skutecznie chronią przed rootkitami i należą do najlepszych na rynku... (info)

Powołano organizację ds. standardów testowania rozwiązań ochronnych [08.02.2008] Porozumienie producentów oprogramowania zabezpieczającego ma na celu zagwarantowanie obiektywizmu, wysokiej jakości oraz przydatności aktualnych metodologii testowania oprogramowania chroniącego przed złośliwymi kodami... (info)


Niezniszczalny Aristo Strong 1500

Niezniszczalny Aristo Strong 1500 [08.02.2008] Firma Comes S.A. - największy producent i dystrybutor notebooków w Środkowej i Wschodniej Europie – wprowadziła do swojej oferty drugi notebook klasy RUGGED... (info)


Kruche szkło silne jak stal

Kruche szkło silne jak stal [08.02.2008] System wzmacniający szyby No-Bar pomaga chronić ludzi w budynku przed ranami powodowanymi przez szkło pękające z powodu wypadków takich jak wybuch gazu lub pożar. System powoduje również, że szyby stają się odporniejsze na ataki napastników z zewnątrz... (info)


Certyfikowane tablice suchościeralne NOBO dla szkół

Certyfikowane tablice suchościeralne NOBO dla szkół [08.02.2008] ACCO Polska – jeden z wiodących producentów sprzętu biurowego i prezentacyjnego – informuje, że oferowane przez firmę, tablice suchościeralne oraz typu flipchart marki NOBO uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa nadane przez Zakład Certyfikacji COBRABiD-BBC... (info)

Indeksy dla laureatów olimpiady [08.02.2008] Ruszyła XII edycja ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński. Turniej jest najstarszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...