informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Blogfrog.pl się rozwija [08.02.2006] Szeroko komentowany w mediach Blogfrog, czyli wyszukiwarka polskich blogów wzbogacił się o nowe funkcje. W miesiąc od premiery serwis udostępnił wiele nowych narzędzi ułatwiających wyszukiwanie blogów i śledzenie dyskusji blogowych... (info)

Wyszukaj z Gadu-Gadu [08.02.2006] Od dzisiaj na witrynie Polskiego Komunikatora Internetowego Gadu-Gadu - www.gadu-gadu.pl - można korzystać z popularnej wyszukiwarki Google... (info)

Skórzana elegancja Prestigio [08.02.2006] Pamięci USB przydają się często w najmniej spodziewanych momentach. Dzięki nowej praktycznej obudowie można je zawsze mieć przy sobie, gdziekolwiek jesteśmy... (info)

Nagrody, sprzedaż a podatki [08.02.2006] W warunkach silnej konkurencji rynkowej coraz trudniej jest firmom zrealizować oczekiwany poziom sprzedaży... (info)

Nauka w Akademii Kletta szansą na zdobycie nowych umiejętności! [08.02.2006] Niezależnie od czasu i miejsca poszerzysz swoje kompetencje zawodowe w Akademii Kletta, która oferuje kursy korespondencyjne wspierane platformą e-learningową e@kademia, bezpłatnymi seminariami warsztatowymi i stałą opieką nauczycielską!.. (info)

Karty graficzne S3 Graphics Chrome S27 dostępne w sklepie Newegg.com [08.02.2006] Karty graficzne PCI Express marki S3 Graphics gwarantują wysoką wydajność dzięki zegarowi o częstotliwości 700 Mhz i wysokiej przepustowości pamięci DDR3.. (info)

MIO 180 z modułem GPS SiRFStar III pracuje w poziomie [08.02.2006] Nowy model komputera kieszonkowego w ofercie firmy COMES, MIO Digi Walker 180, z systemem MS Pocket PC 2003 SE, posiada wbudowany moduł GPS SiRFstar III... (info)

Faks ze skrzynki pocztowej? To możliwe. [08.02.2006] Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych opracował nowatorskie , jak do tej pory jedyne w Polsce rozwiązanie, które pozwala na znaczne przyspieszenie procesu wysyłania faksów... (info)

Nie tylko seks, pieniądze i władza [08.02.2006] Seks, pieniądze i władza w praktyce sprzedaży, ofertowaniu i promocji to temat spotkania szkoleniowo-doradczego, jakie SALAMON CONSULTING przeprowadzi w końcu marca w Wiśle (27.03), Poznaniu (29.03) i Warszawie (31.03)... (info)

Bankowość detaliczna jednym z motorów rozwoju BRE Banku w 2006 r. [08.02.2006] Ambitne plany sprzedażowe na rok 2006, w tym pozyskanie w ciągu roku: 0,3 mln Klientów, 2,5 mld zł kredytów, 1,6 mld depozytów w ciągu roku... (info)

Rozwiązania Microsoft dla urzędów [08.02.2006] Na specjalne zaproszenie przedstawicieli Microsoft, władz Poznania oraz tygodnika "Computerworld" w Polsce gości oficjalna delegacja władz hiszpańskiego miasta Pozuelo de Alarcón wraz z burmistrzem Jesús Sepúlveda Recio... (info)

Walentynkowy zawrót głowy w mSZOPIE [08.02.2006] mBank przygotował szereg promocji i pomysłów na walentynkowe prezenty dla Zakochanych. Coraz więcej mKlientów korzysta z możliwości zakupów on-line w mSZOPIE. W samym styczniu 2006 obroty w ramach usługi mTRANSFER i na eKARTACH wyniosły ponad 10 mln zł... (info)

Funkwerk Enterprise Communications na targach CeBIT 2006 [08.02.2006] Funkwerk Enterprise Communications (Funkwerk-EC) w czasie targów CeBIT 2006 w Hanowerze zaprezentuje konwergentne rozwiązania dla firm: połączenie telefonii tradycyjnej z VoIP, profesjonalny WLAN, dostęp do Internetu i firmowej sieci oraz specjalistyczne produkty radiowe i telefoniczne... (info)

Walentynkowy konkurs w Portalu 4GIRLS.PL [08.02.2006] W konkursie walentynkowym wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, by mieć szansę wygrać płytę DVD lub książkę... (info)

Ultranowoczesny Walenty! [08.02.2006] Gdyby święty Walenty żył współcześnie na pewno korzystałby z Internetu. Podpowiedziałby też zakochanym, że wyznać miłość można także za pośrednictwem Wirtualnej Polski... (info)

Zakoduj wyznanie [08.02.2006] Od kilku lat wiadomo, że faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus, w związku z czym porozumienie bywa trudne... (info)

Czas to pieniądz [08.02.2006] 40 godzin - tyle w ciągu tygodnia powinni spędzać Polacy w pracy. Jednak mało którzy pracodawcy (jak i pracownicy) mogą stwierdzić, czy naprawdę tyle pracujemy... (info)

Oras Ventura - tradycja i nowoczesność [08.02.2006] Kolejna nowość w ofercie firmy Oras - nowatorska bateria umywalkowa Ventura - zmienia oblicze łazienki i standardy korzystania z wody... (info)

Assureon zdobył prestiżowe wyróżnienie od CTR [08.02.2006] Assureon - najnowsze rozwiązanie Nexsan Technologies do przechowywania i zabezpieczania danych niemodyfikowalnych - otrzymał prestiżowe wyróżnienie "Editors Choice" od redakcji Computer Technology Review (CTR)... (info)

Symfonia od Serca! [08.02.2006] W lutowym, walentynkowym nastroju Sage Symfonia zaprasza na specjalne serduszkowe strony www.walentynki.symfonia.pl. Znajdują się tam konkursy z nagrodami oraz sympatyczne e-kartki, które można wysyłać swoim "walentynkom"... (info)

FFCreation.com dla Inter Partner Assistance Polska S.A. [08.02.2006] Nową identyfikację wizualną w mediach online i offline stworzyła agencja interaktywna full service FFCreation.com dla Inter Partner Assistance Polska SA, zmieniającego nazwę z Axa Assistance Polska SA... (info)

Nie tylko dla szejków [08.02.2006] Skorzystać z pomocy architekta. Jeszcze do niedawna oznaczało to życie w stylu potentatów naftowych. Ten, kto zatrudniał projektanta był dziedzicem fortuny, albo wyjątkowo szczęśliwym finansistą... (info)

PR i relacje z mediami w sytuacjach kryzysowych w firmach farmaceutycznych [08.02.2006] Top Consulting zaprasza na Interaktywne warsztaty dla managerów firm farmaceutycznych pt. Public Relations i relacje z mediami w sytuacjach kryzysowych w firmach farmaceutycznych, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 6-7 kwietnia 2006 r... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...