informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 08.01.2008 [08.01.2008] Odbicie indeksu WIG20. Podczas wczorajszej sesji na Wall Street amerykańskim indeksom udało się obronić ważne poziomy wsparć, co wpłynęło na lepszy nastrój inwestorów na GPW i spowodowało wzrost głównych indeksów na początku notowań... (info)

Dyskusyjna nowelizacja warunków technicznych dla budynków [08.01.2008] Na stronach ministerstwa ds. budownictwa pojawił się 19.11.2007 projekt zmian warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Proponowane zapisy w branży akustyka w architekturze są nader dyskusyjne... (info)


Nowość: Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano Silver

Nowość: Emulsja impregnująca do podłóg laminowanych Classen Nano Silver [08.01.2008] Firma Classen, lider w branży podłóg laminowanych, wprowadziła na rynek nowoczesny środek impregnujący do pielęgnacji podłóg. Innowacyjna formuła emulsji Classen Nano Silver tworzy powłokę ochroną, która niczym tarcza odpycha mikroorganizmy i kurz... (info)


Kolorowy żel A3 – Nashuatec GX7000

Kolorowy żel A3 – Nashuatec GX7000 [08.01.2008] Euroimpex SA wprowadza na rynek kolorową drukarkę GX7000. Urządzenie drukuje na formatach do A3 i gramaturze do 256g/m2. Drukarka pracuje w innowacyjnej technologii żelowej, która zapewnia wysoką jakość druku, dużą szybkość i niskie koszty eksploatacji... (info)

Leasing nieruchomości komercyjnych [08.01.2008] Leasing jest formą finansowania inwestycji przez przedsiębiorstwa i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W największym uproszczeniu firma leasingowa kupuje dla Klienta wybrany przez niego przedmiot... (info)

4 nowe kamery Panasonic – szersze spektrum formatów [08.01.2008] Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES 2008, Panasonic prezentuje cztery nowe modele kamer, które zostaną wprowadzone na rynek w bieżącym roku... (info)

Transmisja HD bez kabli [08.01.2008] Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES 2008, Panasonic poinformował o opracowaniu pierwszego na świecie systemu bezprzewodowej transmisji audio i video wysokiej rozdzielczości (HD), opartego na standardzie „WirelessHD™”... (info)

Domowa rozrywka XXI wieku [08.01.2008] Podczas targów CES 2008, Panasonic zaprezentował wizję rozwoju domowej rozrywki związaną z technologią Full-HD. Podczas przemówienia inauguracyjnego, prezes AVC Networks Company, Toshihiro Sakamoto przedstawił plany koncernu na najbliższe lata... (info)

Gigantyczna karta SD Panasonic [08.01.2008] Podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES 2008, poinformował o opracowaniu pierwszej na świecie* 32-gigabajtowej karty pamięci SDHC** klasy 6, która umożliwi 8-godzinne nagrywanie sekwencji video w rozdzielczości HD... (info)


Avnet Sp. z o.o. uruchomił serwis internetowy Centrum Wiedzy Avnet

Avnet Sp. z o.o. uruchomił serwis internetowy Centrum Wiedzy Avnet [08.01.2008] Warszawa, 7 stycznia 2008: Avnet sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD) i Partner IBM o statusie Premier, uruchomił serwis internetowy Centrum Wiedzy Avnet: www.avnet.edu.pl... (info)


Nice prezentuje…

Nice prezentuje… [08.01.2008] Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania się prezentami. O ile wybór prezentu dla bliskiej osoby wydaje się sprawą dość prostą, o tyle w biznesie trudno jest ofiarować oryginalny prezent, który szczególnie zapadnie w pamięć klientowi... (info)


Polowanie na okazje w Porcie Rumia

Polowanie na okazje w Porcie Rumia [08.01.2008] W Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan trwa sezon wyprzedaży. Większość butików przygotowała dla klientów specjalne obniżki, z których największe sięgają nawet 70%. Warto zatem jak najszybciej wybrać się na zakupy... (info)


Edimax WP-S1000 - prezentacje bez kabli

Edimax WP-S1000 - prezentacje bez kabli [08.01.2008] Edimax Technology, wiodący producent rozwiązań sieciowych, oferuje bezprzewodowy serwer prezentacji WP-S1000. Dzięki zintegrowanemu punktowi dostępowemu rozbudowuje zwykły biurowy projektor o funkcje bezprzewodowe... (info)

Rośnie popularność telefonii internetowej w Polsce [08.01.2008] Z najnowszych badań TNS OBOP, przeprowadzonych na zlecenie IPFON wynika, że – w porównaniu do podobnego badania sprzed roku - wzrosła popularność i wiedza o telefonii internetowej w Polsce... (info)


Nowe siły kreatywne w Peppermint

Nowe siły kreatywne w Peppermint [08.01.2008] Agencja marketing services Peppermint ma dwóch nowych Dyrektorów Artystycznych. Z początkiem roku pracę w agencji rozpoczęli: Andżelika Jarkowiec oraz Sébastien Ploszaj... (info)


Ciepły dom, zimny dom…

Ciepły dom, zimny dom… [08.01.2008] Wiele elementów wystroju wnętrza naszego domu wpływa na panujący w nim klimat. Dobierając odpowiednie kolory farb, do każdego pomieszczenia można wprowadzić ciepły lub chłodny nastrój... (info)

Centrum Migracyjne Oracle w ITL Polska [08.01.2008] ITL Polska ogłasza otwarcie pierwszego w Polsce Oracle ISV Migration Center dla partnerów handlowych z regionu środkowej i wschodniej Europy. Jest to trzecie centrum na świecie, pozostałe zlokalizowane są w Istambule i Monachium... (info)


Panele podłogowe Lapacho Rojo – egzotyka na co dzień

Panele podłogowe Lapacho Rojo – egzotyka na co dzień [08.01.2008] Lapacho Rojo, najnowsze panele podłogowe marki Classen, to niepowtarzalna gra barw rodem z Ameryki Południowej. Połączenie ciepłych odcieni z kolorami mahoniu przechodzącymi w ciemny brąz to egzotyczna mozaika, która nada wyrazistości każdemu wnętrzu... (info)


Podłoga drewniana w dużych obiektach. Popierać czy unikać?

Podłoga drewniana w dużych obiektach. Popierać czy unikać? [08.01.2008] Z podłogami drewnianymi w obiektach użyteczności publicznej związanych jest wiele obaw. Symbolizują komfort, prestiż i elegancję. Z drugiej strony ich zakupowi towarzyszy niepokój o trwałość, wysokie koszty oraz łatwość montażu i eksploatacji... (info)


Allegro Agency zakochało się w Warszawie!

Allegro Agency zakochało się w Warszawie! [08.01.2008] Allegro Agency na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa była producentem wykonawczym sylwestrowej imprezy „Zakochaj się w Warszawie”. Agencja zajęła się koordynacją wydarzenia, a także promocją i działaniami public relations wokół wydarzenia... (info)

Polska wprowadza świat w tajniki SEO [08.01.2008] Polska agencja search engine marketing - Bluerank, szkoli członków międzynarodowego stowarzyszenia wydawców - International Classified Media Association, podczas lutowego Search Lab odbywającego się w Amsterdamie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...