informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Fild.NET potrójnym złotym partnerem Microsoft [08.01.2007] Fild.NET - spółka specjalizującą się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft – została certyfikowanym złotym partnerem Microsoft w 3 kategoriach: Business Process and Integration Solutions, Data Management Solutions oraz Information Worker Solutions... (info)


e-mieszkanie.pl - nowy portal w sieci

e-mieszkanie.pl - nowy portal w sieci [08.01.2007] W sieci pojawił się nowy portal wydawnictwa Log InMedia e-mieszkanie.pl. Swoją tematyką obejmuje wszystko co trzeba wiedzieć, by funkcjonalnie i estetycznie urządzić wnętrze domu lub mieszkania... (info)


'Nie domykajmy drzwi' - to tylko piosenka...

'Nie domykajmy drzwi' - to tylko piosenka... [08.01.2007] Okazja czyni złodzieja - to stwierdzenie, które niestety jest ponadczasowe. Kradzieże, napady i włamania to zmory, które mogą dotknąć każdego z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto zastanowić się nad zabezpieczeniem swojego domu, aby zmniejszyć ryzyko pojawienia się w nim niepożądanych gości. Proponujemy zacząć od drzwi... (info)


Bezpieczeństwo pożarowe budynków

Bezpieczeństwo pożarowe budynków [08.01.2007] Nieodpowiednie posługiwanie się ogniem, wady urządzeń i instalacji elektrycznych oraz ich nieprawidłowa eksploatacja, a także wyładowania atmosferyczne – to zgodnie z danymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej najczęstsze przyczyny pożarów... (info)


Człowiek Roku według internautów

Człowiek Roku według internautów [08.01.2007] Do 15 stycznia internauci Wirtualnej Polski wybierać będą Człowieka Roku 2006. Kolejny raz serwis Wiadomości Wirtualnej Polski (wiadomosci.wp.pl) inicjuje plebiscyt, w którym internauci wybierają najwybitniejszą, najciekawszą, najważniejszą postać minionego roku... (info)

Planete Doc Review zdobywcą Nagrody Nocne Marki 2006 i nominowany do Warszawskich Puent 2006 [08.01.2007] 3. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych PLANETE DOC REVIEW zdobył nagrodę NOCNE MARKI 2006 przyznawane przez magazyn Aktivist. Otrzymał też nominację do WARSZAWSKICH PUENT 2006 miesięcznika Warsaw Point... (info)


Nawiguj z VTrip.pl! Mapy dla wyjeżdżających na narty

Nawiguj z VTrip.pl! Mapy dla wyjeżdżających na narty [08.01.2007] Portal turystyczny VTrip.pl wprowadził kolejne interaktywne narzędzie ułatwiające planowanie podróży. Są to mapy umożliwiające sprawdzenie i wytyczenie bezpośredniej trasy przejazdu samochodem do hoteli oraz apartamentów we Włoszech... (info)


Polska premiera zegarków Roberto Cavalli!

Polska premiera zegarków Roberto Cavalli! [08.01.2007] Roberto Cavalli to światowej sławy włoski projektant, mówiący językiem sztuki w dziedzinie mody... (info)

Zrekonstruowana kobiecość [08.01.2007] Odpowiednie ubezpieczenie na życie, może w razie nieszczęścia pokryć kosztowne zabiegi takie jak rekonstrukcja piersi. W tym roku Grupa Concordia wzbogaca pakiet ubezpieczeń między innymi o odszkodowania związane z ryzykiem utraty piersi i jej rekonstrukcji lub zakupu protezy.. (info)

CZTERYCZWARTE z nowym spotem dla Krugera [08.01.2007] Na początku roku rusza kolejna edycja kampanii Mix Fix - rozpuszczalnego kakao firmy Kruger. Przypomnijmy, że spot telewizyjny jest dziełem agencji CZTERYCZWARTE, która wygrała przetarg na scenariusz i produkcję... (info)


Opel Corsa zdobywcą tytułu „AUTOBEST 2007”

Opel Corsa zdobywcą tytułu „AUTOBEST 2007” [08.01.2007] Dziennikarze motoryzacyjni przyznają najcenniejszy tytuł w Europie Środkowej i Wschodniej.. (info)

V2V: Opracowana przez GM technologia może zapobiec wypadkom [08.01.2007] „V2V” może wkrótce stać się synonimem „dialogu”. Nowe systemy wspomagania jazdy, opracowane przez General Motors, wykorzystują technologię V2V (vehicle-to-vehicle), która umożliwia komunikację pomiędzy pojazdami bez udziału kierowcy... (info)

Spokój wróci szybko [08.01.2007] W tym tygodniu na rynku złotego może być jeszcze nerwowo. Później inwestorzy powinni się uspokoić... (info)

Wpływy przekroczą 10 mld zł [08.01.2007] Na koncie drogowego inwestora przybędzie 1-1,8 mld zł. Oby tylko udało się te pieniądze wykorzystać... (info)

Obawy przed apetytem ministra [08.01.2007] Prezesi koncernu, znając już jego wyniki finansowe, dzielą zysk. Czy nie dzielą skóry na niedźwiedziu?.. (info)

Eurobiurokracja jest na rękę strefom [08.01.2007] W 2007 r. firmy nie będą mogły liczyć na wsparcie inwestycji, bo unijne programy ruszą najwcześniej jesienią. Ale nie ma tego złego..... (info)


Sposoby na oszczędzanie energii

Sposoby na oszczędzanie energii [08.01.2007] Zdaniem specjalistów z międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF (dawniej World Wildlife Fund), 40% energii w naszym kraju jest marnowane. 90% energii produkowanej w Polsce to „brudna energia”, pochodząca ze spalania węgla. W jaki sposób zużywać jej mniej, nie szkodzić środowisku i płacić niższe rachunki?.. (info)


Tynk maszynowy

Tynk maszynowy [08.01.2007] Betoniarki znikają z pejzażu budowy. Coraz większą popularnością cieszą się w Polsce gotowe, fabrycznie przygotowane mieszanki tynkarskie. Dlaczego tak się dzieje ?.. (info)

Tytan wodochronna izolacja wysokociśnieniowa Styrozol – napór wody go nie ruszy. [08.01.2007] Tytan wodochronna izolacja wysokociśnieniowa Styrozol to dwuskładnikowy wysokowydajny i szybkoschnący preparat umożliwiający wykonanie izolacji wodochronnej. Tytan Styrozol dostępny jest w zestawie wraz ze środkiem gruntującym. Dzięki temu preparat pozwala wytrzymać napór nawet 120 m słupa wody (!)... (info)

Zmiany w Systemie Sez@m [08.01.2007] Klienci Banku BPH, zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy, korzystający z dostępu do Systemu Internetowego Sez@m mogą od początku grudnia tego roku korzystać z nowych możliwości... (info)


Bezprzewodowe punkty dostępu funkwerk W1002 i funkwerk W2002 już dostępne

Bezprzewodowe punkty dostępu funkwerk W1002 i funkwerk W2002 już dostępne [08.01.2007] Access Pointy z jednym lub dwoma interfejsami radiowymi do zastosowań profesjonalnych w przedsiębiorstwach i systemach hotspot.. (info)


Cienie EYE w 40 fascynujących kolorach!

Cienie EYE w 40 fascynujących kolorach! [08.01.2007] Vipera Cosmetics wprowadza nowe pojedyncze cienie Eye w 40 odcieniach. Nowe kosmetyki przydadzą się akurat w karnawale. Można nimi wykonać nawet najbardziej przebojowy makijaż oczu... (info)

NETMEDIA S.A. uruchamia własny Centralny System Rezerwacji Online [08.01.2007] Hotele.pl i inne portale hotelowe należące do NETMEDIA S.A działają już w oparciu o autorski Centralny System Rezerwacji Online... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...