informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 08.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Pozytywna energia od ENERGI na 14 Finał WOŚP w Gdańsku [08.01.2006] Koncern Energetyczny ENERGA SA zaprasza na koncert ”Gdańsk dla Orkiestry” -14 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, który odbędzie się 8 stycznia br. na Targu Węglowym... (info)

Roman Napierała dyrektorem D-Linka w Europie Wschodniej [08.01.2006] Roman Napierała, dotychczasowy dyrektor zarządzający D-Link Polska, od stycznia objął stanowisko dyrektora zarządzającego firmy w Europie Wschodniej... (info)

IPO.pl nawiązał współpracę z Bibby Factors Polska [08.01.2006] Portal Finansowy IPO.pl nawiązał współpracę z firmą faktoringową Bibby Factors Polska. Celem współpracy jest promowanie faktoringu jako sposobu na finansowanie działalności polskich przedsiębiorstw i przedstawianie rozwiązań poprawiających ich płynność finansową... (info)

Pierwsze kroki w sieci [08.01.2006] W jaki sposób składa się zlecenia na stałe przelewy? Czy przez Internet można lokować swoje pieniądze w funduszach inwestycyjnych? Jak z pomocą Internetu obsługiwać posiadaną kartę płatniczą?.. (info)

Niższe ceny telefonów w Orange Go i POP [08.01.2006] Nowe ceny zestawów z telefonami: Nokia 1100, Motorola C115, Nokia 3100, Siemens C65.. (info)

Wszystkie zakupy prowadzą do Rzymu [08.01.2006] Bank Pekao SA od 9 stycznia 2005 r. przygotował dla swoich klientów, którzy posiadają kartę Maestro konkurs „Wszystkie zakupy prowadzą do Rzymu”... (info)

DI BRE zaprasza na Dni Giełdy w Szkole Głównej Handlowej [08.01.2006] W dniach 10-11 stycznia br. w Szkole Głównej Handlowej odbędą się Dni Giełdy- projekt mający na celu zapoznanie uczestników z możliwościami inwestowania na rynku kapitałowym, adresowany do studentów wszystkich warszawskich uczelni zainteresowanych tą tematyką... (info)

Ubezpieczenie dla posiadaczy Mastercard Business [08.01.2006] Bank BPH we współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym Ergo Hestia i Europ Assistance Polska jako pierwszy w Polsce wprowadził unikalne ubezpieczenie do kart MasterCard Business dla właścicieli i prezesów firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw... (info)

Samsung X200 - Idealna prostota [08.01.2006] Samsung X200 to ponadczasowa prostota. Telefon oferuje funkcjonalność i styl w smukłej, składanej obudowie... (info)

Austriacki inwestor przejął BENEFIĘ [08.01.2006] W listopadzie 2005 roku spółki BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie zmieniły głównego inwestora... (info)

FFCreation.com i magazyn DLACZEGO o prostytucji wśród studentek [08.01.2006] Agencja FFCreation.com przygotowała kolejną kampanię dla miesięcznika "Dlaczego" na potrzeby jednego z głównych tematów wydania grudniowego "Koleżanka daje ciała - dlaczego większość prostytutek to studentki?"... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...