informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 28


Wysoko wydajna wkrętarka akumulatorowa DeWALT

Wysoko wydajna wkrętarka akumulatorowa DeWALT [07.11.2013] Nowy wkrętak DeWALT został wyposażony w żyroskopowy system sterowania prędkością obrotową i kierunkiem obrotów. Dzięki temu rozwiązaniu DCF680 posiada ogromne możliwości, które zostały zamknięte w kieszonkowym modelu... (info)


Nowe wyzwania dla Creative

Nowe wyzwania dla Creative [07.11.2013] Marka Creative wypracowała sobie silną pozycję na rodzimym rynku akcesoriów. Nadszedł czas, aby wykonać następny krok... (info)


ADVAN NEOVA AD08R – najszybsza opona świata z nową mieszanką

ADVAN NEOVA AD08R – najszybsza opona świata z nową mieszanką [07.11.2013] YOKOHAMA, japoński producent opon premium, wprowadza na rynek udoskonalaną wersję opony okrzykniętej najszybszą na świecie... (info)


Plextor: Klonowanie w cenie dysku

Plextor: Klonowanie w cenie dysku [07.11.2013] Każdy kto zdecyduje się na zakup napędu SSD Plextor z serii M5 Pro Xtreme, otrzyma pakiet komercyjnego oprogramowania zupełnie za darmo. NTI SSD Solution Suite to komplet programów do klonowania dysku i wykonywania kopii zapasowych... (info)


Plextor: Klonowanie w cenie dysku

Plextor: Klonowanie w cenie dysku [07.11.2013] Każdy kto zdecyduje się na zakup napędu SSD Plextor z serii M5 Pro Xtreme, otrzyma pakiet komercyjnego oprogramowania zupełnie za darmo. NTI SSD Solution Suite to komplet programów do klonowania dysku i wykonywania kopii zapasowych... (info)

Comarch Wealth Management w raporcie Celent [07.11.2013] Szczegółowy opis platformy Comarch Wealth Management znalazł się w raporcie Celent: European Wealth Management Technology Vendors: Evaluating Front-to-Back Office Technology wśród profili głównych europejskich producentów aplikacji wealth management... (info)


Głośniki Leitz Complete - perfekcyjny design i doskonałe brzmienie.

Głośniki Leitz Complete - perfekcyjny design i doskonałe brzmienie. [07.11.2013] W linii produktów Leitz Complete dla urządzeń mobilnych znajdziemy trzy rodzaje głośników, które zostały wykonane nie tylko z myślą o doskonałej jakości dźwięku, ale również jako ozdoba i gadżet dla ich użytkowników... (info)

Frost & Sullivan: Autobusy hybrydowe i elektryczne przyszłością komunikacji miejskiej [07.11.2013] Tanie układy hybrydowe i elektryczne zdominują globalny rynek transportu publicznego ze względu na oszczędność kosztów i ochronę środowiska.. (info)


Agnieszka Wnuczak nowym Managerem w Epson

Agnieszka Wnuczak nowym Managerem w Epson [07.11.2013] Agnieszka Wnuczak jest od października br. Business Account Managerem w dziale biznesowych urządzeń biurowych Epsona.. (info)

Czy nowe funkcje bezpieczeństwa Androida 4.4 mają znaczenie? [07.11.2013] Niedawno firma Google opublikowała wersję 4.4 (KitKat) swojego mobilnego systemu operacyjnego Android. Wśród usprawnień pojawiły się zmiany związane z bezpieczeństwem... (info)


Gęsina w Uroczysku Siedmiu Stawów

Gęsina w Uroczysku Siedmiu Stawów [07.11.2013] Święto Niepodległości związane z dniem św. Marcina, to świetna okazja do wypróbowania autorskich dań na bazie gęsiny. W nawiązaniu do tradycji spożywania gęsi, Uroczysko Siedmiu Stawów przygotowało wyjątkowe menu i luksusowy pakiet na długi weekend... (info)


BenQ – dwa nowe projektory z gniazdem HDMI w cenie poniżej 2000 zł

BenQ – dwa nowe projektory z gniazdem HDMI w cenie poniżej 2000 zł [07.11.2013] Firma BenQ wprowadził na polski rynek dwa nowe projektory: MS521P o rozdzielczości SVGA (800x600) i MW523 - WXGA (1280x800). Obydwa modele mają jasność 3000 ANSI lumenów i kontrast 13 000:1 oraz wbudowany głośnik 2W i gniazdo HDMI... (info)


Już za dwa tygodnie rusza pierwsza w Polsce wystawa poświęcona zapachom współczesnym i historycznym

Już za dwa tygodnie rusza pierwsza w Polsce wystawa poświęcona zapachom współczesnym i historycznym [07.11.2013] Jeszcze tylko 14 dni dzieli nas od rozpoczęcia wystawy „Zapach – niewidzialny kod”, przygotowanej przez Centrum Nauki Kopernik, Instytut Francuski w Polsce i Goethe-Institut... (info)

Jak dobrać wycieraczki? [07.11.2013] Grzegorz Wroński, ekspert z firmy NordGlass, podpowiada kierowcom, kiedy wycieraczki należy wymienić na nowe i jak idealnie dopasować je do modelu naszego samochodu... (info)

Autobusy na nowym moście w Toruniu [07.11.2013] Zmiany tras autobusów i wydłużenie niektórych linii – miasto przygotowało projekt organizacji komunikacji miejskiej w rejonie nowego mostu drogowego w Toruniu. Teraz o opinię prosi mieszkańców... (info)

Ciężkie próby na moście [07.11.2013] Dwanaście ciężarówek wypełnionych kruszywem, z których każda będzie ważyła około 33 tony. Najpierw będą stały, potem ruszą z niewielką prędkością. W piątek na nowym moście w Toruniu rozpoczną się próby obciążeniowe... (info)


NVC - metoda komunikacji Rosenberga

NVC - metoda komunikacji Rosenberga [07.11.2013] Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC) ‒ metoda komunikacji opracowana przez amerykańskiego psychologa Marshalla B. Rosenberga, która pozwala na wyeliminowanie lub ograniczenie przemocy w dialogu... (info)


Madej Wróbel sponsorem programu „Kuchenne Rewolucje”

Madej Wróbel sponsorem programu „Kuchenne Rewolucje” [07.11.2013] Firma Madej Wróbel została sponsorem popularnego programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje” obecnego w stacji TVN od 2010 r. Pierwsza emisja billboardu sponsorskiego MW odbędzie się już 7 listopada br... (info)

Bezpieczeństwo elektryczne sprzętu medycznego [07.11.2013] W dzisiejszych czasach ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo elektryczne sprzętu medycznego. W razie awarii urządzeń medycznych może zaistnieć niebezpieczeństwo poparzenia, porażenia, nawet może doprowadzić do zaburzeń rytmu serca... (info)


Newspoint i panel Ariadna wprowadzają Barometr Antykryzysowy

Newspoint i panel Ariadna wprowadzają Barometr Antykryzysowy [07.11.2013] Firmy Newspoint i Ariadna uruchomiły wspólne narzędzie badawcze - Barometr Antykryzysowy - przeznaczony dla firm i organizacji doświadczających kryzysu wizerunkowego w sieci internetowej... (info)


Nowy serwis internetowy pomoże studentom zdobyć praktyki za granicą

Nowy serwis internetowy pomoże studentom zdobyć praktyki za granicą [07.11.2013] Serwis internetowy Feender.com to nowy gracz na arenie portali agregujących oferty praktyk i staży zagranicznych dla studentów. Zaletą serwisu, oprócz unikalnych ofert zatrudnienia są również porady dotyczące rekrutacji oraz kariery... (info)


Zdecyduj, o której godzinie przywitasz Nowy Rok!

Zdecyduj, o której godzinie przywitasz Nowy Rok! [07.11.2013] Chcesz powitać Nowy Rok inaczej niż zwykle? Możliwości jest wiele – ośnieżone góry, piękne miasta, czy ciepłe morze. Możesz zdecydować czy będziesz witać Nowy Rok wcześniej czy później od swoich znajomych w kraju!.. (info)


Pioneer Pekao TFI: Rośnie zainteresowanie klientów funduszami

Pioneer Pekao TFI: Rośnie zainteresowanie klientów funduszami [07.11.2013] Tylko w październiku klienci Pioneer Pekao TFI wpłacili do funduszy i subfunduszy pierwszego w Polsce TFI prawie 126 mln zł. Największym zainteresowaniem cieszyły się fundusze rynku pieniężnego oraz rynku akcji... (info)

RAFAMET WYPŁACIŁ DYWIDENDĘ [07.11.2013] 6 listopada do akcjonariuszy RAFAMETU trafiła druga transza dywidendy za 2012 r. w wysokości 15 gr za akcję. Pierwsza rata wypłacona została 5 lipca. Łącznie akcjonariusze Spółki otrzymali 1,29 mln zł, po 30 gr za akcję... (info)


Polacy podczas wideokonferencji: między Azją a Zachodem

Polacy podczas wideokonferencji: między Azją a Zachodem [07.11.2013] Polycom, lider w komunikacji wideo i współpracy zunifikowanej, przeprowadził badanie w 12 krajach z całego świata, w tym w Polsce, o różnicach kulturowych i ich wpływie na zachowania podczas połączeń wideo. Jak zatem wypadliśmy na tle innych państw?.. (info)

Toys”R”Us zawita do Lublina! [07.11.2013] 9 listopada, Toys”R”Us – największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży otworzy pierwszy sklep na Lubelszczyźnie. Tym razem marka Toys”R”Us zawita do Galerii Olimp w Lublinie... (info)


Śnieżka podaje wyniki finansowe za trzy kwartały 2013 roku

Śnieżka podaje wyniki finansowe za trzy kwartały 2013 roku [07.11.2013] FFiL Śnieżka SA opublikowała wyniki finansowe za trzy kwartały 2013 roku. W tym okresie Grupa Kapitałowa Śnieżka odnotowała przychody na poziomie 481,2 mln zł, co oznacza dynamikę rzędu 98,8% w porównaniu do analogicznego okresu roku 2012... (info)


Minimalizm w łazience: nowe kolory mebli Memento Villeroy & Boch

Minimalizm w łazience: nowe kolory mebli Memento Villeroy & Boch [07.11.2013] Minimalizm. Wprowadzili go Japończycy, pokochał – cały świat. Zaprośmy go do łazienki! Zadanie ułatwią meble z kolekcji Memento Villeroy & Boch. Teraz w nowym kolorze White Matt i ze szklanym wykończeniem w odcieniu Soft Grey... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...