informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


Nexans wprowadza dwie przełomowe koncepcje w dziedzinie okablowania miedzianego

Nexans wprowadza dwie przełomowe koncepcje w dziedzinie okablowania miedzianego [07.11.2008] Nowe rozwiązanie Nexans Cat. 6A eliminuje potrzebę nadmiaru okablowania w data centers, podczas gdy nowy Cat. 7A przygotowuje grunt do ewolucji 40 Giga.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.11.2008 [07.11.2008] GPW: piątek dostarczył sporo emocji. Dzisiejsza sesja na GPW pomimo końcówki tygodnia charakteryzowała się dużą zmiennością. Giełdy europejskie nie zareagowały na wczorajsze spadki na Wall Street, ponieważ już w czwartek były one zawarte w cenach akcji... (info)


Luksus wciąż ma się dobrze

Luksus wciąż ma się dobrze [07.11.2008] Podczas gdy spadające na całym świecie indeksy giełdowe zwiastują spowolnienie gospodarcze, producenci ekskluzywnych nieruchomości w Polsce mają się całkiem dobrze. Czas kryzysu to najlepszy moment na inwestowanie w luksus... (info)

Kalendarium wydarzeń 10 - 14.11.2008 [07.11.2008] W przyszłym tygodniu ze względu na Święto Niepodległości na GPW odbędą się tylko cztery sesje. Można spodziewać się, że przebiegną one raczej spokojnie zwłaszcza, że impulsów ze strony publikacji makroekonomicznych będzie naprawdę niewiele... (info)


Polacy dumni ze Śnieżki

Polacy dumni ze Śnieżki [07.11.2008] Polacy dumni ze Śnieżki. Polacy uznali farby marki Śnieżka za godne polecenia swoim znajomym obcokrajowcom. Badanie przeprowadził TNS OBOP na ogólnopolskiej reprezentatywnej grupie osób powyżej 15 roku życia... (info)


AutoMapa i NAVTEQ podpisały umowę na dostawy map 44 krajów Europy

AutoMapa i NAVTEQ podpisały umowę na dostawy map 44 krajów Europy [07.11.2008] Aqurat Sp. z o.o. i GEOSYSTEMS Polska Sp. z o.o, producenci wiodącego polskiego systemu do nawigacji GPS AutoMapa, podpisali umowę z firmą NAVTEQ, światowym liderem rynku map dla rozwiązań geolokalizacyjch i nawigacji samochodowej... (info)


Oddychające obuwie Geox bliżej morza

Oddychające obuwie Geox bliżej morza [07.11.2008] Już od końca listopada, mieszkańcy Koszalina będą mogli łatwo i szybko kupić oddychające obuwie marki Geox. W nowo otwieranym Centrum Handlowym Forum Koszalin zostanie zlokalizowany, pierwszy w północnej części Polski, salon Geox - z obuwiem, które oddycha... (info)


008 Apexto zgłoś się!

008 Apexto zgłoś się! [07.11.2008] W ofercie Konsorcjum FEN pojawiło się nietypowe, wielofunkcyjne urządzenie firmy Apexto. Model DV008 to połączenie możliwości miniaturowej kamery szpiegowskiej, pamięci flash, a także kamerki internetowej... (info)


Certyfikat to podstawa

Certyfikat to podstawa [07.11.2008] Popularność certyfikatów językowych wciąż rośnie, a pracodawcy coraz częściej oczekują od przyszłych pracowników udokumentowanych umiejętności lingwistycznych... (info)


W pełni bezpieczne, wytrzymałe i stylowe

W pełni bezpieczne, wytrzymałe i stylowe [07.11.2008] Jakiś czas temu drzwi pełne straciły monopol na rynku mieszkaniowym. Nie oznacza to jednak, że stały się mniej funkcjonalne czy reprezentacyjne. Wręcz przeciwnie. Są miejsca, w których są po prostu niezastąpione.. (info)


Kontel-Telecom nagrodzony

Kontel-Telecom nagrodzony [07.11.2008] Firma KONTEL-TELECOM otrzymała prestiżową nagrodę dla „Najlepszego Resellera Systemów Wideokonferencyjnych Polycom” w regionie BEER, obejmującym Europę Środkową i Wschodnią... (info)

Assistance domowe i medyczne SOS PZMOT w ofercie ubezpieczeniowej PZM TU S.A. [07.11.2008] Ubezpieczenie „Rodzina” oferowane przez Polski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wzbogacone o usługi assistance domowego i medycznego zapewniane przez SOS PZMOT... (info)

Hotele nagrodzone 20 kategoriach podczas Gali tragów hotelowych WorldHotel [07.11.2008] Tophotel 2008 to nagroda wyróżniająca najlepsze hotele w Polsce o jej przyznaniu zdecydowali goście hoteli głosując i oceniając wybrane przez siebie obiekty na stronach Hotele.pl i Tophotel.pl.. (info)


Sanyo: PLC XW65

Sanyo: PLC XW65 [07.11.2008] Lekki(1,6 kg), poręczny i niezwykle jasny, nowy, ultrakompaktowy projektor dla biznesu i oświaty.Firma SANYO wprowadza na rynek kolejne produkty, zwiększające elastyczność i wygodę użytkowników biznesowych i korzystających z nich placówek oświatowych... (info)


Megapikselowy przewrót w monitoringu miejskim

Megapikselowy przewrót w monitoringu miejskim [07.11.2008] Kamery megapikselowe stanowią obecnie podstawę najnowszych rozwiązań w CCTV. Nawet 1.3 Mpix daje obraz znacznie lepszej jakości niż rozdzielczość standardowa PAL... (info)


Wystartowała kolejna edycja Konkursu na Biznesplany

Wystartowała kolejna edycja Konkursu na Biznesplany [07.11.2008] „Aktywność Fundacji AIP przynosi ogromne efekty - przyczynia się do realizacji ważnych dla gospodarki celów. Wierzę, że Konkurs na Biznesplany pozytywnie wpłynie na powstanie nowych firm. Ministerstwo wspiera i będzie wspierało takie inicjatywy... (info)

Podwykonawca kompleksowych systemów elewacji [07.11.2008] Ponad 200 zakończonych projektów, aktywność na irlandzkim, brytyjskim, polskim, szwedzkim, ukraińskim i amerykańskim rynku budowlanym, pełny pakiet prac zewnętrznych, System Zarządzania Wiedzą On-line... (info)

Publikacja prospektu Investor LBO FIZ [07.11.2008] Gdy na giełdzie i w funduszach akcji inwestorzy tracą pieniądze rynek aktywów niepublicznych pokazuje swe korzystne oblicze. Nie rządzą na nim spekulanci ani emocje lecz zdrowe zasady, oparte na fundamentalnych wartościach... (info)


GeIL - gruntowne testy pamięci DDR2

GeIL - gruntowne testy pamięci DDR2 [07.11.2008] GeIL, jeden z wiodących producentów pamięci RAM, poinformował, że wszystkie obecnie produkowane układy DDR2 podlegają testom w technologii DBT. Die-hard Burn-in to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych modułów... (info)

Zmysłowa elegancja w promocji na Intymna.pl [07.11.2008] Portal Intymna.pl wraz z nadejściem jesiennych chłodów proponuje swoim klientom rozgrzewającą ofertę. W promocji cenowej znalazły się niezwykle kobiece biustonosze z linii SZAME oraz bardzo zmysłowe komplety bielizny... (info)


Od przyjacielskiej pomocy do kompleksowego programu CSR.

Od przyjacielskiej pomocy do kompleksowego programu CSR. [07.11.2008] Minął trzeci rok współpracy BPSC SA z Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach Trzy lata aktywnego wspierania katowickiej ASP to wymierne korzyści dla jej studentów oraz niebanalny sposób na wykreowanie nowego wizerunku firmy... (info)


Świat wschodnich inspiracji - premiera zegarków KENZO w Polsce

Świat wschodnich inspiracji - premiera zegarków KENZO w Polsce [07.11.2008] We wszechświecie mody KENZO do 2008 roku jeden zasadniczy element był pominięty- zegarki. Idea wprowadzenia do świata KENZO czasomierzy stopniowo wzrastała... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...