informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


Listopadowa inwazja mocy !!!

Listopadowa inwazja mocy !!! [07.11.2007] Nieziemsko silni mężczyźni, nieprzyzwoicie piękne kobiety, emocje, zabawa i legalna cocainowa euforia Cocaine Stimulation, czyli pierwsze w Polsce wielkie show siłaczy Power Man Siłacze Mazowsza 2007!!!.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.11.2007 [07.11.2007] Dramat małych i średnich spółek. Wczorajsze wzrosty w USA przełożyły się zaledwie na początek sesji na giełdzie w Warszawie. Po pozytywnym otwarciu, dalsza część dnia należała w całości do sprzedających... (info)


SANYO – dwa nowe projektory panoramiczne W-XGA

SANYO – dwa nowe projektory panoramiczne W-XGA [07.11.2007] Projektory PLC-WXU10 i PLC-WXU30 o rozdzielczości 1280x800, kontraście 500:1 oraz jasności 2000 i 3700 ANSI lumenów - dla biznesu, edukacji i do domu... (info)

Lisner Z myślą o ... tradycyjnych świętach [07.11.2007] Święta to wyjątkowy czas, pełen ciepła, radości i spotkań w rodzinnym gronie. Osobom, które pragną spędzić te chwile w sposób wyjątkowy, Lisner proponuje szeroką gamę produktów śledziowych, które zaspokoją oczekiwania wszystkich wielbicieli tradycyjnej kuchni... (info)

IPFON doceniany przez swoich użytkowników [07.11.2007] Operator telefonii internetowej IPFON przeprowadził badania satysfakcji wśród swoich użytkowników. Po raz kolejny potwierdziły one jednoznacznie, że klienci IPFON są bardzo zadowoleni z usług swojego operatora... (info)


Expressivo czyta „Wolne Lektury”

Expressivo czyta „Wolne Lektury” [07.11.2007] IVO Software, producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy, wzbogacił program Expressivo o pakiet bezpłatnych lektur, obejmujących klasyczne pozycje literatury. Książki zostały udostępnione w ramach społecznościowego projektu „Wolne Lektury”... (info)


Aristo Slim 1250 - czempion jakości i ceny w teście magazynu NEXT

Aristo Slim 1250 - czempion jakości i ceny w teście magazynu NEXT [07.11.2007] Aristo Slim 1250, który zadebiutował na rynku zaledwie w zeszłym miesiącu, został już nagrodzony przez redakcję miesięcznika NEXT. Notebook, jako jedyny spośród testowanych urządzeń, został wyróżniony przez redakcję tytułem czempion jakości i ceny... (info)


Inteligentny notebook ARISTO Smart 360 w wyjątkowo korzystnej cenie

Inteligentny notebook ARISTO Smart 360 w wyjątkowo korzystnej cenie [07.11.2007] Firma Comes SA wprowadziła do swojej oferty nowy model ARISTO Smart 360. Bezpośredni następca popularnego Smarta 350V jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują niedrogiego i uniwersalnego laptopa o doskonałych parametrach... (info)


NEC VT491 oraz NEC VT700 - Optymalna jasność prezentacji konferencynych

NEC VT491 oraz NEC VT700 - Optymalna jasność prezentacji konferencynych [07.11.2007] NEC Display Solutions poszerza serię projektorów VT o dwa nowe modele – NEC VT491 oraz NEC VT700. Łącząc doskonałe parametry z atrakcyjną ceną, projektory LCD zostały dostosowane szczególnie dla potrzeb szkolnictwa oraz małych i średnich przedsiębiorstw... (info)


Karta wielokrotnego zapisu

Karta wielokrotnego zapisu [07.11.2007] Bezpieczne i funkcjonalne - takie są karty ISC80 i ICM135, które działają w technologii Mifare (karty bezdotykowe). Czy wiesz, że są one w stanie funkcjonować zarówno jako bilet komunikacji miejskiej, karnet na basen oraz być kartą biblioteczną?.. (info)

Pierwsze badanie digital signage w Polsce [07.11.2007] 27 proc. przedstawicieli dużych firm spotkało się z pojęciem digital signage i rozważa wdrożenie tej technologii. Takie wyniki przyniosło badanie o nowych technologiach komunikacji wizualnej przeprowadzone przez Pentor na zlecenie Veracomp w październiku br... (info)


Canari Toffee, Canari Coffee Słodki mariaż toffi z kawą

Canari Toffee, Canari Coffee Słodki mariaż toffi z kawą [07.11.2007] Palona kawa i grzeszne toffi to nowe smaki w ofercie likierów Canariâ toruńskiej firmy „Vinpol”. Nowe smaki likierów kremowych to subtelne trunki, które doskonale sprawdzą się podane w lekko schłodzonych kieliszkach, jak i składnik wyszukanych koktajli... (info)


Ciepłe powitanie – ogrzewanie przedpokoju

Ciepłe powitanie – ogrzewanie przedpokoju [07.11.2007] Kiedy przyjmujemy gości, chcemy wywrzeć na nich jak najlepsze wrażenie, a to pierwsze, można zrobić tylko raz. Dlaczego więc nie zadziwić gości tuż po przekroczeniu progu naszego mieszkania?.. (info)


Dlaczego kredyt na 100% wartości nieruchomości?

Dlaczego kredyt na 100% wartości nieruchomości? [07.11.2007] Ostatnio wszystkie Firmy Pośrednictwa Finansowego proponują kredyty w maksymalnej kwocie w odniesieniu do wartości nieruchomości oraz zdolności kredytowej Klienta. Dlaczego? Powód jest prosty... (info)

MZO Ostrów stawia na ekologię [07.11.2007] Dokumenty w MZO w Ostrowie drukowane będą na ekologicznym papierze, podobnie rachunki dla klientów. Koniec ze stertami papierowych gazet i bielonym papierem. W zamian: wszystko z odzysku, papier makulaturowy i segregacja śmieci... (info)


Precyzyjny pomiar Jotkela

Precyzyjny pomiar Jotkela [07.11.2007] Ramię pomiarowe INFINITE amerykańskiej firmy CimCore to najnowszy nabytek krotoszyńskiego Jotkela, wiodącego producenta mebli metalowych i dostawcy usług kooperacyjnych... (info)

Nowa siedziba Inter Partner Assistance Polska SA [07.11.2007] Nowoczesna infrastruktura i test antykryzysowy. 1 listopada 2007 Inter Partner Assistance Polska SA zmieniła siedzibę. Nowe biuro w Warsaw Trade Tower przy Chłodnej zastąpiło dwie dotychczasowe lokalizacje: w Millennium Plaza i budynku hotelu Sobieski... (info)


Elektroniczne brzmienia w krzyżackiej zbrojowni

Elektroniczne brzmienia w krzyżackiej zbrojowni [07.11.2007] Stara Zbrojownia na Zamku w Malborku przemieni się w wyjątkową salę koncertową. Z jedynym w swoim rodzaju występem zagra Andrzej Smolik z przyjaciółmi! Impreza odbędzie się w ramach projektu ERA NADAJE RYTM Street Gigs... (info)

Zagrożenia styczeń-czerwiec 2007 - nowy raport Kaspersky Lab [07.11.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, opublikował raport "Kaspersky Security Bulletin, styczeń-czerwiec 2007" poświęcony ewolucji szkodliwego oprogramowania, spamu oraz zainfekowanych stron internetowych w pierwszej połowie 2007 r... (info)

Codec wdrożył system controllingowy w ING Banku Śląskim [07.11.2007] Warszawska firma Codec Systems wdrożyła w ING Banku Śląskim system MPC (Management, Planning & Control, który wspomaga procesy planowania i budżetowania... (info)


Nowy kontrakt Eiffage Budownictwo Mitex SA w Krakowie

Nowy kontrakt Eiffage Budownictwo Mitex SA w Krakowie [07.11.2007] Firma Eiffage Budownictwo Mitex podpisała kontrakt na realizację Budynków Mieszkalnych Wielorodzinnych „Salwator City” w Krakowie. Umowa przewiduje budowę trzech obiektów liczących 6, 9 i 11 kondygnacji – w sumie 171 mieszkań... (info)

Już teraz wysyłka do krajów Unii Europejskiej ! [07.11.2007] Osobom mieszkającym poza granicami Polski, Vobis ułatwia bezproblemowy i szybki zakup oprogramowania. W tym celu podpisana została umowa z firmą kurierską DHL na wysyłkę oprogramowania do krajów Unii Europejskiej... (info)


Sezon rdzy za pasem

Sezon rdzy za pasem [07.11.2007] Listopad to ostatni moment na zabezpieczenie elementów metalowych przed zimą. Przewodnik po produktach marek Beckers i Tikkurila pozwoli szybko i łatwo zorientować się w dostępnych preparatach ochronnych... (info)

„Kredyt przez SMS” w Dominet Banku [07.11.2007] W październiku br. Dominet Bank umożliwił klientom uzyskanie kredytu gotówkowego poprzez SMS. „Kredyt przez SMS” oprocentowany jest wg zmiennej stopy procentowej, której wysokość ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta... (info)

Branżowe czasopisma prawnicze w wersji cyfrowej [07.11.2007] Cztery kolejne czasopisma prawnicze Wydawnictwa MEDD trafiły na platformę cyfrową eGazet. Są to: Orzecznictwo w Sprawach Oświatowych, Orzecznictwo w Sprawach Ubezpieczeń Społecznych, Orzecznictwo w Sprawach Podatkowych i Orzecznictwo w Sprawach Bankowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...