informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 28

Mutru [07.11.2006] Do tej pory Piotr Żaczek nie zdecydował się na wydanie autorskiego albumu, choć od dłuższego czasu kompletował pomysły i kompozycje... (info)

Najwcześniej później [07.11.2006] Debiut Joanny Lewandowskiej znalazł poparcie uznanych kompozytorów... (info)

GROOVE SOCIETY SESSIONS [07.11.2006] Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja GROOVE SOCIETY SESSIONS... (info)

Zaplanuj sieć WiFi z AirMagnet Planner [07.11.2006] Firma Passus rozszerzyła ofertę narzędzi do obsługi sieci bezprzewodowych o nowy produkt o nazwie AirMagnet Planner... (info)

Okno we mgle [07.11.2006] Problem zaparowanych szyb dotyka nas szczególnie w okresie jesienno - zimowym... (info)

OpenConnect z BMC Software dla procesów biznesowych w środowiskach mainframe [07.11.2006] OpenConnect Systems, producent rozwiązań pozwalających efektywniej wykorzystywać systemy klasy mainframe, poinformował o rozpoczęciu współpracy z BMC Software... (info)

Microsoft Dynamics wprowadza nowe warunki licencjonowania oprogramowania biznesowego [07.11.2006] Microsoft Dynamics poinformował, że w ramach nowego, bardziej przejrzystego planu Business Ready Licensing zdefiniowano dwa zestawy licencyjne wspólne dla wszystkich produktów ERP linii Dynamics, jak również nowy schemat cen, oparty przede wszystkim na liczbie jednoczesnych użytkowników... (info)

Aleve Dobre Wieści [07.11.2006] Agencja interaktywna energe21 we współpracy z agencją public relations Headlines zrealizowała serwis internetowy na potrzeby kampanii Aleve Dobre Wieści... (info)

Ludzie, bieGajcie! [07.11.2006] LG sponsorem strategicznym „XVIII Biegu Niepodległości 2006”.. (info)

Historia nauki gdańskiej na poddaszu kościoła św. Katarzyny [07.11.2006] Na poddaszach kościoła św. Katarzyny ma wielką szansę powstać nowoczesne muzeum dedykowane historii nauki gdańskiej ze szczególnym uwzględnieniem dokonań astronoma Jana Heweliusza... (info)

Pracodawcy dla aktywizacji [07.11.2006] Portal rekrutacyjny Pracuj.pl kontynuuje działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych... (info)

Bindownice ACCO do profesjonalnej prezentacji dokumentów [07.11.2006] ACCO Polska – jeden z liderów wśród dystrybutorów i producentów sprzętu biurowego – oferuje profesjonalny system do prezentacji dokumentów, na który składa się m.in. szerokie portfolio bindownic marki Ibico, GBC oraz Rexel... (info)

Wytrzymały monitor Belinea [07.11.2006] Firma MAXDATA wprowadza na rynek nowy monitor Belinea 101717... (info)

Coca-Coli świąteczne przygotowania, ...czyli radość, która płynie z obdarowywania. [07.11.2006] Już w pierwszych dniach listopada Coca-Cola rozpoczyna cykl działań wchodzących w skład bardzo bogatego programu świątecznego... (info)

illy w puszce pop-art [07.11.2006] Włoski producent kawy illy przygotował dla swoich klientów nie lada niespodziankę. Tuż przed świętami na rynku pojawi się limitowana wersja illy w nowej ekskluzywnej puszce... (info)

Pierwsze zwycięstwo Hirvonena – Ford zostawia rywali w tyle! [07.11.2006] Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen w samochodzie Ford Focus RS WRC odnieśli pierwsze w swojej karierze zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, wygrywając Rajd Australii!.. (info)

Autobus i sztuka uliczna... [07.11.2006] Wrocławskie Volvo Polska dostało dyplom na międzynarodowych targach Transexpo w Kielcach za najlepszą oprawę wystąpień targowych... (info)

Pomóżmy razem [07.11.2006] Dzięki programowi „Pomóżmy razem” Organizacje szkolące psy dla osób najbardziej potrzebujących otrzymały pierwsze szczeniaki labradora.. (info)

Rusza kolejna seria szkoleń Akademii Oszczędzania Energii Rockwool [07.11.2006] Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się kolejna seria szkoleń organizowanych przez Rockwool Polska w ramach programu edukacyjnego Akademia Oszczędzania Energii... (info)

Co nas czeka w nowym 2007 roku... [07.11.2006] Wszyscy z niecierpliwieniem czekamy, co przyniesie nowy rok 2007. Jedno jest pewne, a mianowicie istnieje obawa, iż rok 2007 przywita nas zmianami opodatkowania sprzedaży nieruchomości... (info)

Logistyka części zamiennych Fujitsu Siemens obsługiwana przez Schenkera [07.11.2006] Rozwiązania oferowane przez Schenker Industrial Logistics bardziej ekonomiczne i lepsze pod względem jakości.. (info)

Połowa firm uważa, że wdrażanie nowych aplikacji wiąże się z ryzykiem niepowodzenia rzędu 50% [07.11.2006] Badania wykazały, że w europejskich firmach brakuje sformalizowanych strategii zarządzania wydajnością aplikacji.. (info)

Zbuduj i wyposaż dom z Onet.pl [07.11.2006] Nowa tematyczna propozycja największego polskiego portalu internetowego, przybliża wszystkim użytkownikom szerokie spektrum zagadnień powiązanych z budową i wyposażeniem domu... (info)

Premiera OnetLajt [07.11.2006] Największy polski portal internetowy, z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, oferuje OnetLajt - mobilną wersję Onet.pl.. (info)

Wszystko co powinieneś wiedzieć o OnetLajt [07.11.2006] Najczęściej zadawane pytania o OnetLajt.. (info)

Lekki Onet w Twojej komórce [07.11.2006] Ciekawostki o OnetLajt.. (info)

Chrup w rytmie fitness [07.11.2006] "Od jutra nie jem słodkości"- ile razy już to sobie powtarzałaś? Przede wszystkim trzeba sobie uzmysłowić, że nie wszystko co słodkie - jest tuczące, niezdrowe i tłuste... (info)

W Gdańsku będzie monitorowany poziom hałasu, stężenia substancji szkodliwych oraz natężenie ruchu aut [07.11.2006] Do roku 2008 w Gdańsku uruchomionych zostanie co najmniej pięćdziesiąt stacji monitorujących hałas i natężenie ruchu pojazdów oraz dziesięć wizualnych informatorów przekazujących komunikaty o poziomie emisji hałasu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...