informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 37

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.10.2008 [07.10.2008] Kolejna decyzja FED. Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się od wzrostów w ślad za innymi giełdami europejskimi. Powodów do optymizmu wśród inwestorów w zasadzie nie było... (info)

Cyfry mówią wszystko – czyli www.szlakzdrowia.pl [07.10.2008] Interaktywny serwis www.szlakzdrowia.pl święci prawdziwe tryumfy! Przypomnijmy - koncepcja kreatywna kampanii dla firmy Żywiec Zdrój S.A pt. „Siła z gór. 14 dni” to efekt pracy Agencji Reklamowej Banah Group.. (info)


Światowy golf w stylu Ivory na Sierra Golf Club w Pętkowicach

Światowy golf w stylu Ivory na Sierra Golf Club w Pętkowicach [07.10.2008] Na polu golfowym Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa odbyły się pierwsze europejskie kwalifikacje do Mistrzostw Świata Omega Mission Hills World Cup... (info)

3 Global Challenges in Talent Management [07.10.2008] 23 października 2008, w trakcie internetowego seminarium, AchieveGlobal and Bersin & Associates zaprezentują wyniki najnowszego badania “Global Learning and Talent Solutions: Best Practices across The America’s, Europe and Asia”... (info)


Uroczysta gala otwarcia Tesoro Ivory Residences

Uroczysta gala otwarcia Tesoro Ivory Residences [07.10.2008] 6 września w Suchym Dworze na obrzeżach Gdyni odbyła się uroczysta gala otwarcia pierwszego etapu Tesoro Ivory Residences. Gospodarzem uroczystości był inwestor tego przedsięwzięcia – spółka deweloperska TS Invest S.A... (info)

Rozpoczęcie sprzedaży Certyfikatów Inwestycyjnych Investor FIZ [07.10.2008] W dniu dzisiejszym, tj. 7 października 2008 r. rozpoczęła się publiczna subskrypcja Certyfikatów Inwestycyjnych funduszu Investor FIZ zarządzanego przez Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA... (info)


Doskonałe wyniki LeasePlan Fleet Management po II kwartale 2008 roku

Doskonałe wyniki LeasePlan Fleet Management po II kwartale 2008 roku [07.10.2008] LeasePlan Fleet Management zajął pierwsze miejsce pod względem liczby obsługiwanych pojazdów, spośród wszystkich firm zrzeszonych w Polskim Związku Leasingu i Wynajmu Pojazdów (PZWLP)... (info)


Mistral PDVD 105HDATV – prezent idealny!

Mistral PDVD 105HDATV – prezent idealny! [07.10.2008] Przenośny odtwarzacz PDVD 105HDATV to mobilne urządzenie RTV wprowadzone do najnowszej, jesiennej oferty firmy Mistral. Sprzęt ten posiada wiele zastosowań i funkcji, a jego cena promocyjna okaże się najlepszym prezentem dla wszystkich użytkowników.. (info)

Jesienne horoskopy w WP – można w nie wierzyć, na pewno warto przeczytać! [07.10.2008] Jaki wpływ mają planety na nasze życie tej jesieni? Jaki potencjał jest nam dany? Czy uda nam się pokonać własne słabości i niedostatki? Na te pytanie odpowiada Horoskop jesienny Wirtualnej Polski... (info)


Fotel Comodo – zdrowe siedzenie

Fotel Comodo – zdrowe siedzenie [07.10.2008] Nowa seria krzeseł i foteli biurowych firmy Dziedzic „24h at work” to ukłon w stronę zdrowego trybu pracy. Model Comodo jest najwyższym osiągnięciem ergonomii i technologii tworzenia mebli – za nas pamięta o tym, by dbać o nasze zdrowie... (info)


Podłogi laminowane Allegretto Structure – tylko w RuckZuck

Podłogi laminowane Allegretto Structure – tylko w RuckZuck [07.10.2008] W zlokalizowanych na terenie całej Polski salonach RuckZuck jest już dostępna kolekcja paneli podłogowych Allegretto Structure. Niepowatrzalnych wzorów z tej kolekcji nie znajdziemy w żadnym innym sklepie... (info)

Światowej klasy projektanci akcesoriów VM w Polsce [07.10.2008] Firma Amalteo Polska, profesjonalny dostawca rozwiązań Visual Merchandising w Polsce, zaprezentowała tegoroczną ofertę jesienną. W ofercie Jesień 2008 znalazły się manekiny, ekspozytory i akcesoria dotychczas nieobecne dla polskich klientów... (info)

Piotr Szydłowski najlepszy absolwentem WSL [07.10.2008] Rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu „ProLogis Najlepszym” na Najlepszego Absolwenta Wyższej Szkoły Logistyki roku akademickiego 2007/2008. Firma ProLogis, największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych..... (info)

Stacja czołowa MMH-3000 firmy TERRA [07.10.2008] Stacja czołowa to zespół tunerów satelitarnych wyposażonych w modulatory z których każdy odbiera inny program. Zamodulowane programy są następnie dystrybuowane w sieci RTV, w taki sposób, że do odbioru ich wystarczy zwykły telewizor... (info)

Nowy Impuls dla autostrad [07.10.2008] Grupa kapitałowa Stalexport Autostrady SA specjalizująca się w budowie i zarządzaniu autostradami zdecydowała się na równoczesne wdrożenie jednego rozwiązania informatycznego w pięciu swoich spółkach... (info)


Eric – nowa gwiazda z Hollywood

Eric – nowa gwiazda z Hollywood [07.10.2008] IVO Software zaprezentowało Erica - najnowszy anglojęzyczny, męski głos oparty na IVONIE - technologii syntezy mowy uznawanej za jedną z najlepszych na świecie. Eric pochodzi z Hollywood, a sposób jego mowy specjaliści określają jako „CNN style”... (info)


Chrupiąca uroda Marwitki w nowej odsłonie

Chrupiąca uroda Marwitki w nowej odsłonie [07.10.2008] Ileż to już razy obiecywaliście sobie: koniec z przekąskami? Dietetycy ostrzegają, ze niewinne „przekąszanie”, to wróg szczupłej sylwetki i zdrowia… Ale czy tak jest zawsze? Nie... (info)


Choroby rzadkie czy rzadko leczone?

Choroby rzadkie czy rzadko leczone? [07.10.2008] Lekarze identyfikują obecnie około 7 tysięcy chorób rzadkich, czyli takich, które dotykają 5 przypadków na 10 tysięcy mieszkańców. Na każdą z nich choruje blisko 246 tysięcy obywateli Unii Europejskiej, czyli łącznie 15 milionów osób... (info)


Polska bez eternitu

Polska bez eternitu [07.10.2008] Pod nowym, zdrowym, pięknym dachem zamieszka pani Halina Brylak z Wieruszowa, zwyciężczyni zakończonego właśnie konkursu “Dach eternitowy wymienimy Ci na Braasa zdrowy” zorganizowanego przez firmę Monier... (info)

Betacom S.A. Partnerem Microsoft Technology Summit 2008 [07.10.2008] Betacom S.A. jest Partnerem Konferencji Microsoft Technology Summit 2008, która odbędzie się w dniach 8-9 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie... (info)


Wrocławski Hasco-Lek buduje nową fabrykę

Wrocławski Hasco-Lek buduje nową fabrykę [07.10.2008] Na początku października 2008 r. zarząd firmy Hasco-Lek wmurował kamień węgielny pod nową fabrykę leków w podwrocławskich Siechnicach. W budowę zakładu firma zainwestuje 73 mln. zł... (info)

On Board PR dla marki Smirnoff [07.10.2008] Firma On Board PR wygrała przetarg na obsługę marki Smirnoff, organizowany przez Diageo Polska – producenta i dystrybutora alkoholi globalnych marek; m.in. Johnnie Walker, Baileys, Bushmills, Captain Morgan, Gordon’s i Guinness... (info)


Inteligentny sposób na sen - Nuta

Inteligentny sposób na sen - Nuta [07.10.2008] Wychodząc naprzeciw ergonomii i współczesnym trendom ortopedycznym, Fabryka Materacy JANPOL wprowadziła do swojej oferty materac NUTA z ekskluzywnej linii Perfetto.. (info)

Oracle Coherence w Agorze [07.10.2008] Oracle Polska informuje, że grupa medialna Agora nabyła oprogramowanie Oracle Coherence, aplikację, która usprawni pracę systemów obsługujących portal Gazeta.pl... (info)


Dobra noc gwarantowana

Dobra noc gwarantowana [07.10.2008] Unikalne połączenie dwóch, najlepszych na rynku surowców, wykorzystanych do produkcji Posejdona, to nowa propozycja Fabryki Materacy JANPOL dla tych, którzy cenią sobie komfortowy, ale i zdrowy sen.. (info)


Inwestować bezpieczniej (4) - Złote inwestycje

Inwestować bezpieczniej (4) - Złote inwestycje [07.10.2008] Akcje są aktywami płynnymi lecz nie istnieją w formie fizycznej. Nieruchomości istnieją w formie fizycznej, lecz nie są płynne. Natomiast złoto posiada obie zalety – jest aktywem płynnym oraz istnieje w formie fizycznej... (info)

IT Vision nowym partnerem handlowym Solemis Group SA [07.10.2008] IT Vision nowym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence – TARGIT. Od października br. krakowska spółka IT Vision została dwunastym partnerem handlowym Solemis Group SA.. (info)

Prognozy grupy FRU.PL na 2009 rok [07.10.2008] Grupa FRU.PL prognozuje osiągnięcie obrotów na poziomie blisko 70 mln zł w przyszłym roku. U podstaw tak optymistycznych przewidywań stoją trzy pierwsze kwartały w życiu Spółki, które przyniosły jej blisko 12 mln zł przychodu... (info)


SANYO PLC-XP200L Pierwszy na świecie projektor 4LCD

SANYO PLC-XP200L Pierwszy na świecie projektor 4LCD [07.10.2008] Rewolucja w jakości obrazu dzięki technologii SANYO QuaDrive 7000ANSI lumenów, kontrast 2200:1, rozdzielczość XGA (1024x768), głośność 35dB, 6 wymiennych obiektywów... (info)

Euronet nawiązuje współpracę z GETIN Bankiem [07.10.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator sieci bankomatów, rozpoczyna współpracę z GETIN Bankiem.Podpisana umowa dotyczy zarządzania bankomatami należącymi do banku oraz włączenia maszyn w skład sieci Euronet... (info)


Metamorfoza warszawskiego Mokotowa. Marynarska Business Park

Metamorfoza warszawskiego Mokotowa. Marynarska Business Park [07.10.2008] Warszawski Mokotów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. Przoduje w rankingach popularności pod względem najchętniej wybieranych dzielnic do mieszkania. Jest także w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o koncentrację budynków biznesowych... (info)


Super Spec™ od malowania

Super Spec™ od malowania [07.10.2008] To już ostatni moment, aby na święta nasze domowe wnętrza zyskały nowe kolorystyczne oblicze. Szybkoschnąca i niekapiąca farba Super Spec marki Benjamin Moore to gotowa recepta na udane przedświąteczne malowanie... (info)

Widar zmierza w kierunku recyklingu [07.10.2008] Polman S.A., notowany na rynku NewConnect, zakończył pierwszy etap inwestycji w spółce zależnej Widar. W ciągu kilku miesięcy przeprowadzono proces restrukturyzacji i obecnie celem strategicznym Widar jest rozwój usług związanych z recyclingiem... (info)

Nowe kontrakty w Grupie I&B System [07.10.2008] Kontrakt o wartości ponad 2,7 mln zł podpisała firma Invar Integracje z Grupy I&B System. Nową umowę zawarła również inna spółka z Grupy – I&B Consulting... (info)


Aromat wyjęty z łupiny

Aromat wyjęty z łupiny [07.10.2008] Źródła energii mogą być różne, tak jak orzechowe Aroma Snacki, które same w sobie są wzmacniającym bogactwem witamin i minerałów, wpływającym na lepszą formę psychofizyczną... (info)


Jesień-zima 2008 w najnowszej kolekcji Solo Femme

Jesień-zima 2008 w najnowszej kolekcji Solo Femme [07.10.2008] W nadchodzącym sezonie kolekcja Solo Femme zachwyci klientki bogactwem wzorów i kolorów. Jest ona adresowana do wszystkich kobiet cieszących się swoją kobiecością... (info)

KNF zatwierdziła Prospekt Emisyjny Berling S.A. [07.10.2008] W dniu 16 września b.r. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła Prospekt Emisyjny Berling S.A., lidera wśród polskich dystrybutorów maszyn i urządzeń chłodniczych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...