informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków zaakceptowała Angeliq [07.10.2005] Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (FDA, Food and Drug Administration) zaakceptowała Angeliq® w leczeniu średnich do ciężkich objawów menopauzalnych... (info)

HiMountain w Silesia City Center [07.10.2005] W połowie listopada br. w centrum handlowym Silesia City Center otwarty zostanie salon HiMountain – jednego z największych polskich producentów odzieży i sprzętu turystycznego... (info)

ERICSSON - KOMUNIKACJA - WARSZAWA [07.10.2005] 6 października br., w Galerii Ericsson odbył się jedenasty wernisaż kończący konkurs fotograficzny „Ericsson - Komunikacja - Warszawa” zorganizowany przez firmę Ericsson dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie... (info)

Wybory prezydenckie 2005 - Niemal 80% Internautów będzie głosować na Prezydenta! [07.10.2005] Aż 76% Internautów zamierza głosować w wyborach prezydenckich – wynika z sondy przeprowadzonej przez portal Wirtualna Polska. W analogicznej ankiecie przeprowadzonej przed wyborami parlamentarnymi chęć głosowania deklarowało 67% Internautów... (info)

Polscy klienci Hyundaia jadą do Manchesteru na mecz Polska-Anglia [07.10.2005] 12 października 2005 r. dwudziestu klientów Hyundaia będzie miało okazję na żywo obejrzeć mecz Polska - Anglia w eliminacjach do Mistrzostw Świata World Cup 2006 i kibicować polskiej reprezentacji... (info)

Wielkie zmiany w Domeny.pl [07.10.2005] Po wakacjach krakowska firma hostingowa Domeny.pl przechodzi wiele zmian. Wzmocniony został skład personalny zespołu. W firmie pojawiło się siedem nowych osób odpowiedzialnych za kontakt z klientami, Marketing i PR, a także rozwój produktu... (info)

Dibi wchodzi na polski rynek kosmetyki profesjonalnej [07.10.2005] Lider włoskiego rynku kosmetyki profesjonalnej wchodzi do Polski. Spółka wprowadza jednocześnie trzy marki: Dibi, Olos oraz Spazio Uomo. Dibi jest firmą-matką włoskiego koncernu GTS Group Spa... (info)

VoIP, VPN, PABX, WLAN - w akcji [07.10.2005] Funkwerk Enterprise Communications (Funkwerk-EC) zaprasza Partnerów i Klientów na Roadshow, podczas którego odbędą się prezentacje rozwiązań VoIP, VPN, PABX, WLAN oraz szkolenia techniczne. Roadshow odbędzie się w 7 miastach Polski, w dniach 18.10-3.11... (info)

NOBO X16P - projektor do prawie każdej kieszeni [07.10.2005] Już niedługo do oferty projektorów multimedialnych firmy Acco Polska dołączy wyjątkowy model marki NOBO – X16P... (info)

Pamiętajmy o ogrodach [07.10.2005] Dzieła malarzy i grafików w odpowiednim obramowaniu znajdują swe dopełnienie. Wtedy pozwalają się zauważyć, zwrócić na siebie uwagę oglądających... (info)

SEB Finance Cup - Turniej Squasha Sektora Finansów [07.10.2005] 8 października w klubie Kahuna w Warszawie odbędzie się SEB Finance Cup - Indywidualny Turniej Squasha Sektora Finansów... (info)

863 klientów sieci Orange zablokowało numery IMEI w skradzionych im telefonach we wrześniu br. [07.10.2005] W ciągu 9 miesięcy 2005 r. blisko 10 tys. klientów sieci Orange skorzystało z nieodpłatnej usługi blokowania telefonów... (info)

Wojna AutoMapy z piratami trwa [07.10.2005] Zatrzymanie sprzętu używanego do nielegalnej działalności oraz pociągnięcie do odpowiedzialności finansowej kilkunastu osób handlujących nielegalnymi wersjami systemu do nawigacji satelitarnej AutoMapa® to pierwsze efekty współpracy producentów programu z firmą Lege-Artis-Service... (info)

Wielkopolscy giganci [07.10.2005] W jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu Złote Firmy Wielkopolski kolejny raz nie zabrakło Profim z Turku - producenta foteli i krzeseł biurowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...