informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.08.2008 [07.08.2008] GPW: Realizacji zysków ciąg dalszy. Czwartkowa sesja na GPW upłynęła pod znakiem dalszej realizacji zysków. Przy umiarkowanych obrotach indeks WIG20 zakrył dzisiaj lukę hossy z zeszłego tygodnia... (info)


Arkady Wrocławskie – brama współczesnego Wrocławia

Arkady Wrocławskie – brama współczesnego Wrocławia [07.08.2008] Polskie miasta coraz częściej przechodzą proces gruntownej modernizacji – powstaje wiele nowoczesnych świadomych inwestycji – wizytówek miast, które nie tylko znakomicie komponują się z otoczeniem, ale także odpowiadają współczesnym trendom w architekturze... (info)


Już stoliki są jak nowe, Na nich misie kolorowe

Już stoliki są jak nowe, Na nich misie kolorowe [07.08.2008] Kolorowy i bezpieczny pokój dla dziecka pozytywnie wpływa na jego rozwój. Dzieci szybko rosną i co zrobić, aby pokój niemowlaka zmienił się w królestwo przedszkolaka. Renowacja mebli może być świetnym rozwiązaniem oraz zabawą zarówno dla nas jak i dla dziecka... (info)

Akademia Infovide-Matrix dla Centrum Wolontariatu [07.08.2008] Akademia Infovide-Matrix zrealizowała szkolenie z zarządzania projektami metodą Prince2 dla pracowników Regionalnych Centrów Wolontariatu. Kurs miał na celu przygotowanie uczestników do egzaminu certyfikującego z metodyki Prince2... (info)


Royal Floor Jesion Rustic – królewskie podłogi w Twoim domu

Royal Floor Jesion Rustic – królewskie podłogi w Twoim domu [07.08.2008] Drewno w naszych domach stwarza wrażenie bliskości natury i bezpieczeństwa.Podłoga Jesion Rustic marki Royal Floor to prosty sposób, aby urzekający czar natury wprowadzić do domu... (info)

Rozwój telefonii INEA [07.08.2008] Już 10 tysięcy gospodarstw domowych w Wielkopolsce zdecydowało się skorzystać z usługi telefonicznej INEA. Do zmiany operatora skusił je abonament od 0 złotych, niska cena rozmów lokalnych i międzymiastowych oraz możliwość przeniesienia numeru z TP SA... (info)


Najpopularniejsze linie lotnicze w Polsce

Najpopularniejsze linie lotnicze w Polsce [07.08.2008] LOT, niegdyś absolutny monopolista na rynku lotniczym w Polsce przewozi obecnie 19,7% podróżnych. Dwa kolejne miejsca na podium w klasyfikacji popularności przewoźników przypadły tanim liniom lotniczym Wizz Air i Ryanair... (info)

Zarządzanie procesami w agencji 4people - wspierane przez CRM7 [07.08.2008] Jedna z wiodących w Polsce agencji marketingu w wyszukiwarkach - "4people" - wybrała system CRM7 firmy more7 Polska Sp. z o.o. spośród kilku innych wiodących rozwiązań klasy CRM... (info)

CRM7 w Francuskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Polsce [07.08.2008] Wybierając system CRM Francuska Izba Przemysłowo - Handlowa w Polsce poszukiwała firmy oraz systemu, który odzwierciedlałby jej cechy oraz filozofię działania, czyli stawiała nacisk na wiedzę, doświadczenie, prestiż oraz niestandardowe rozwiązania... (info)

Eiffage Budownictwo Mitex SA wykona II etap realizacji „Giełdowa Residential” [07.08.2008] 24 czerwca 2008 r. firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała kontrakt na wykonanie II etapu inwestycji „Giełdowa Residential”. Cały kompleks mieścić się będzie przy ul. Giełdowej 4 w Warszawie... (info)


Ostatni sprawdzian najlepszych żeglarzy przed Mistrzostwami Polski!

Ostatni sprawdzian najlepszych żeglarzy przed Mistrzostwami Polski! [07.08.2008] Już w najbliższy weekend, od 8 do 10 sierpnia, przy Skwerze Kościuszki w Gdyni odbędą się regaty meczowe Gdynia Match Race – Grade3, zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)


Minimalnie - Idealnie

Minimalnie - Idealnie [07.08.2008] Minimalnie najczęściej nie znaczy wcale mało. To raczej kontrolowany umiar i stylistyczne wyważenie, które mają ogromną siłę wyrazu. Prezentowane wazony z oferty Ter Steege Poland to przykład, jak mniej rzeczywiście może znaczyć więcej... (info)

Pro-Creation promuje w sieci reklamę Ibuprom MAX [07.08.2008] Agencja interaktywna Pro-Creation (www.pro-creation.pl) zrealizowała dla leku Ibuprom MAX projekt internetowy jako wsparcie emitowanej kampanii reklam telewizyjnych „Mount Everest”... (info)

Szczęśliwe Czwartki w Superfoto.pl [07.08.2008] Fotolab Superfoto.pl zaprasza swoich klientów na czwartkowe „happy hours”. Każdy, kto zamówi odbitki 10x15 cm w czwartek między godziną 12:00 a 18:00 zapłaci tylko 35 groszy za sztukę, niezależnie od wielkości zamówienia... (info)

Oracle w polu liderów w raporcie „Magic Quadrant for Enterprise GRC Platforms” [07.08.2008] Firma Oracle poinformowała, że rozwiązanie Oracle Governance, Risk and Compliance Manager (Oracle GRC Manager) zostało umieszczone w polu liderów w najnowszym raporcie firmy Gartner pt. Enterprise Governance, Risk and Compliance Platforms Magic Quadrant 2008... (info)


„Polska jest fajna” na półmetku

„Polska jest fajna” na półmetku [07.08.2008] Od początku lipca specjalni wysłannicy Wirtualnej Polski podróżują po Polsce, by udowodnić użytkownikom sieci, że „ Polska jest fajna”. Ich relacje możemy śledzić na specjalnie przygotowanej stronie http://polskajestfajna.wp.pl/.. (info)


Więcej o hałasie przy projektowaniu inwestycji

Więcej o hałasie przy projektowaniu inwestycji [07.08.2008] Podpisana przez prezydenta RP nowelizacja Prawa budowlanego spowoduje zwiększenie ilości informacji o hałasie projektowanej inwestycji już na jej początkowym etapie... (info)

ECCO Walkathon – spacer nie tylko dla zdrowia! [07.08.2008] Zalety spaceru są nie do przecenienia! Dotlenia, dodaje energii, poprawia kondycję, jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Okazuje się, że nie tylko!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...