informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 22


System EKO firmy Adpol - natura drewna, trwałość aluminium.

System EKO firmy Adpol - natura drewna, trwałość aluminium. [07.08.2007] Drewno i aluminium - nowa era technologii stolarki okiennej. Połączenie naturalnego ciepła drewna z wytrzymałością aluminium zastosowane zostało przez producenta stolarki okiennej, firmę Adpol S.A... (info)


Designer marki Beckers – nowe opakowania, nowe możliwości

Designer marki Beckers – nowe opakowania, nowe możliwości [07.08.2007] Beckers rozszerzył paletę barw farby Designer Väggfärg Helmatt [5]. Jest ona teraz dostępna w gamie ponad 2000 odcieni. Produkt łatwo rozpoznać po nowym opakowaniu, które mieni się gamą wielobarwnych paseczków... (info)


Bizhub C451 – biurowy system wielofunkcyjny Konica Minolta

Bizhub C451 – biurowy system wielofunkcyjny Konica Minolta [07.08.2007] Na polskim rynku pojawiło się nowe urządzenie wielofunkcyjne bizhub C451 firmy Konica Minolta. Najważniejsze cechy tego rozwiązania to: szybki druk w kolorze i w czerni, obsługa szerokiej gamy mediów oraz gwarancja bezpieczeństwa danych... (info)

Kaspersky Lab otwiera nowe biuro w Szwecji [07.08.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, rozszerzył swoją działalność na region nordycki, zakładając nowe biuro w Sztokholmie, w Szwecji... (info)


15 lat Gestetner w Polsce

15 lat Gestetner w Polsce [07.08.2007] Od 15 lat ATA-INT. Ltd, firma doradczo – wdrożeniowa, jest wyłącznym przedstawicielem urządzeń marki Gestetner w Polsce. W tym okresie ATA-INT. Ltd została uhonorowana ponad 30 nagrodami... (info)

Schenker wprowadza nową usługę w zarządzaniu przesyłkami [07.08.2007] Nowy usługa (4PL) integruje outsorcing procesów biznesowych z zarządzaniem usługami logistycznymi i łańcuchem dostaw. Schenker oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.. (info)


Nowe siły w Direct Publishing Group

Nowe siły w Direct Publishing Group [07.08.2007] Zespół Direct Publishing Group – wydawcy czasopism na zamówienie, powiększył się o dwie nowe osoby. Stanowiska Advertising Managerów w Biurze Reklamy objęły Monika Gostołek i Jolanta Ratkowska.. (info)

Premiera Schenkera: pociąg towarowy dedykowany spółce Kronotex [07.08.2007] Połączenie frachtu morskiego i transportu kolejowego staje się nowym i elastycznym rozwiązaniem logistycznym. Schenker łączy rentowność z ochroną środowiska w obsłudze firmy Kronotex.. (info)


DaimlerChrysler i Schenker: oficjalne otwarcie parku dostaw firm w Bremie

DaimlerChrysler i Schenker: oficjalne otwarcie parku dostaw firm w Bremie [07.08.2007] Synchronizacja produkcji i logistyki w usługach Schenkera: nowy park przemysłowy zaopatrzy zakłady produkcyjne w Bremie w podzespoły do Mercedesa klasy C.. (info)

Brytyjski oddział Schenkera zdobywcą Customer Care Award [07.08.2007] Schenker Ltd. otrzymało nagrodę za dbałość o właściwą obsługę klienta -2007 Customer Care Award, przyznawaną w trakcie jednej z najbardziej prestiżowych imprez brytyjskiego sektora spedycyjnego – IFW Freighting Industry Awards.. (info)

Porsche zleca firmie Schenker dostawy części dla swojej sieci dealerów w Rosji [07.08.2007] Schenker, wykorzystując transport lądowy i lotniczy, realizuje pełen łańcuch dostaw dla Porsche, z fabryki w Niemczech aż po Ural • Specjalne centrum logistyczne firmy w Moskwie.. (info)

Sześć diamentów Schenkera [07.08.2007] Nagroda za wkład w rozwój polskiego biznesu - Szósty Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Schenkera - globalnego operatora logistycznego.. (info)


Mały twardziel

Mały twardziel [07.08.2007] Firma Passus wprowadziła do oferty nowego superwytrzymałego notebooka. GoBook MR-1 firmy General Dynamics Itronix łączy niewielkie rozmiary z ogromną odpornością i doskonale nadaje się do wszelkich ekstremalnych zastosowań... (info)


Adware i trojany nadal najgroźniejsze

Adware i trojany nadal najgroźniejsze [07.08.2007] Najnowsze dane zgromadzone przez Laboratorium Panda Software potwierdzają: w wakacje cyberprzestępcy nie wypoczywają, a wykorzystywane przez nich trojany i adware były przyczyną ponad połowy wykrytych w lipcu infekcji... (info)


Otwarcie wystawy fotografii żeglarskiej w Giżycku

Otwarcie wystawy fotografii żeglarskiej w Giżycku [07.08.2007] W piątek 3 sierpnia na pl. Grunwaldzkim w Giżycku została otwarta wystawa fotografii dokumentująca regaty „VELUX 5 OCEANS, 2006-2007”. Wystawę otworzył Zastępca Burmistrza Giżycka - Paweł Czacharowski oraz Dyr. Generalny VELUX Polska – Lidia Mikołajczyk-Gmur... (info)

Najlepszy antyspam ma Ogicom [07.08.2007] Najlepsze rozwiązania do walki ze spamem można znaleźć w OGICOM - ocenia lipcowy „Magazyn Internet”, po porównaniu ofert największych polskich firm hostingowych z pierwszej dziesiątki listy top100.pl... (info)


Klasyczne kuchnie w zasięgu ręki – meble Avocado i Frutti firmy Gawin

Klasyczne kuchnie w zasięgu ręki – meble Avocado i Frutti firmy Gawin [07.08.2007] Pozytywna energia naszego domu skupia się w kuchni. Kuchnia ma być ciepła i wygodna, tworzyć komfortowe środowisko codziennych czynności, a zarazem stanowić idealne odzwierciedlenie naszego zmysłu praktycznego... (info)


Firma elta Polska zdystansuje konkurencję?

Firma elta Polska zdystansuje konkurencję? [07.08.2007] elta Polska Sp. z o.o. ma ambicje zostać numerem jeden wśród dostawców lodówek termoelektrycznych na naszym rynku. Już dziś produkty elta znajdują się w co trzecim polskim sklepie... (info)


W zgodzie z naturą. Cegła zamiast kostki brukowej

W zgodzie z naturą. Cegła zamiast kostki brukowej [07.08.2007] Wiosna, lato i jesień to pory roku, w których przy sprzyjającej aurze najmilej wolny czas spędza się na tarasie lub w ogrodowej altanie. Pozytywne odczucia jeszcze się potęgują, gdy wokół otacza nas zadbana, harmonijnie skomponowana przestrzeń... (info)


Konsole LCD KVM do szaf 19' firmy Acme Portable.

Konsole LCD KVM do szaf 19' firmy Acme Portable. [07.08.2007] Komputery umieszczane są w szafach 19-calowych, by zajmowały mniej miejsca, a dostęp do nich był uporządkowany i wygodny. Gdy w szafie znajduje się kilka komputerów, istnieje potrzeba wykorzystania przełącznika... (info)


Ceglane jak klimatyzowane. Zimą ogrzeje, latem ochłodzi

Ceglane jak klimatyzowane. Zimą ogrzeje, latem ochłodzi [07.08.2007] Fala upałów, która niedawno nawiedziła Polskę wywołała cyklicznie powtarzający się temat: z czego zbudować dom, by zimą było w nim ciepło, a latem panował przyjemny chłód? W dodatku powstaje pytanie, jak to osiągnąć nie rujnując przy tym domowych budżetów?.. (info)


Szef agencji Fastline w zespole Seat Sport Polska

Szef agencji Fastline w zespole Seat Sport Polska [07.08.2007] Mariusz T. Miękoś, managing and creative director Fastline advertising, po testach na torze w czeskim Moście dołączył do zespołu wyścigowego Seat Sport Polska. 11 sierpnia 2007 r. wystartuje w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...