informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 26


Marcin Wiktorski szefem MediaLabu

Marcin Wiktorski szefem MediaLabu [07.07.2008] Z początkiem lipca 2008 r. Marcin Wiktorski dołączył do zespołu Mediaedge:cia. Obecnie jest szefem MediaLabu, objął stanowisko Dyrektora komórki badawczej Mediaedge:cia, która zajmuje się doradztwem w zakresie badań, insightu konsumenckiego oraz analizami ROI... (info)

Web Search Factory Polska wstępuje do IAB [07.07.2008] Agencja Web Search Factory Polska została nowym członkiem IAB. WSF działa na polskim rynku od listopada 2006 roku. Jest agencją strategiczną zajmującą się marketingiem w sieci, stąd naturalne zainteresowanie działalnością IAB... (info)

Znaczny wzrost liczby bankructw amerykańskich firm [07.07.2008] W pierwszym kwartale 2008 r. liczba upadłości amerykańskich firm nieustannie rosła, a w kolejnych miesiącach tego roku tendencja ta jest jeszcze silniejsza. Wskazuje na to analiza wiodącego ubezpieczyciela należności B2B, Euler Hermes ACI w USA... (info)

WIG20 na niewielkim plusie [07.07.2008] Poniedziałkowa sesja rozpoczęła się niewielkich wzrostów, które na skutek braku chętnych do kupna akcji szybko zamieniły się w spadki. Indeksy na GPW osuwały się pod własnym ciężarem, a sytuacji nie poprawiło nawet dobre zachowanie giełd europejskich... (info)


Ze SmartGPS na wakacje do całej Europy

Ze SmartGPS na wakacje do całej Europy [07.07.2008] SmartGPS SG320 Europa McGuider, najnowsza letnia propozycja firmy Smart Elektronik, to nawigator wyposażony w dokładną mapę Polski i 42 krajów Europy – można go zatem zabrać ze sobą w każdą wakacyjną podróż... (info)


Expander: Pierwsza rocznica bessy

Expander: Pierwsza rocznica bessy [07.07.2008] Dziś mija rok od rozpoczęcia bessy na warszawskiej giełdzie. Dokładnie 12 miesięcy temu - 6 lipca 2007 r. - indeks WIG ustanowił historyczny rekord na poziomie 67,6 tys. pkt. Od tego czasu jego wartość spadła o 42%... (info)


LATO Z GSK 2008 Przez Zabawę do Zdrowia

LATO Z GSK 2008 Przez Zabawę do Zdrowia [07.07.2008] Rusza 4 edycja lata z GSK. Uczestnicy wakacyjnych zajęć w Centrum Naukowo – Społecznym GlaxoSmithKline w Poznaniu dowiedzą się jak radzić sobie z emocjami, zdrowo się odżywiać, nawiązywać odpowiednie relacje z rówieśnikami czy bezpiecznie dotrzeć do szkoły... (info)


Coraz więcej Mercedesów na Dolnym Śląsku

Coraz więcej Mercedesów na Dolnym Śląsku [07.07.2008] Ostatnie lata przyniosły wprost niebywały boom w rozwoju usług motoryzacyjnych. Stale przybywa nowych punktów serwisowych i co ciekawsze największy rozwój można odnotować w segmencie aut ciężarowych... (info)


Skarby Italii w 8 minut!

Skarby Italii w 8 minut! [07.07.2008] Rzym, Neapol, Florencja… Często śnisz o podróżach w najciekawsze miejsca we Włoszech i smakowaniu włoskiej kuchni. Skosztuj prawdziwych polskich warzyw z tortellini w sosie pieczarkowym POLTINO i sprawdź, jak aromaty słonecznej Italii przepełnią Twój dom... (info)

arvato z certyfikatem COPC [07.07.2008] Szczeciński oddział arvato services Polska, lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, otrzymał certyfikację COPC. Tym samym, dołączył do ekskluzywnego grona call centers spełniających najwyższe wymagania w zakresie obsługi klienta... (info)


Nowa siedziba firmy Dipol w Częstochowie.

Nowa siedziba firmy Dipol w Częstochowie. [07.07.2008] Została zmieniona siedziba firmy Dipol w Częstochowie. Do tej pory sklep firmowy Dipola w Częstochowie mieścił się przy ulicy gen. Władysław Sikorskiego 104, obecnie wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowej siedziby przy ulicy 1 Maja 40... (info)

Frost & Sullivan: Ceny roamingu w UE ciągle wysokie [07.07.2008] Warszawa, 7 lipca 2008 - Po przyjęciu w ubiegłym roku dyrektywy roamingowej Viviane Reding nie ustaje w staraniach zmierzających do zwiększenia konkurencyjności stawek za usługi świadczone przez sieci komórkowe... (info)


W nowy sezon elta Polska wkracza z nowym klientem

W nowy sezon elta Polska wkracza z nowym klientem [07.07.2008] Firma elta Polska konsekwentnie umacnia swoją pozycję wśród dostawców lodówek termoelektrycznych na naszym rynku. Ostatnio pozyskanym partnerem jest znana na całym świecie marka Absolut... (info)


BenQ T850 super płaski aparat z dotykowym ekranem

BenQ T850 super płaski aparat z dotykowym ekranem [07.07.2008] Nowoczesny aparat cyfrowy z innowacyjnymi funkcjami „Circle to Zoom”, „Swipe to Slide” i „Smile Catch” oraz edycji zdjęć w aparacie. Aparat obsługuje karty SD do 8GB.. (info)

Dekoral – marka z wysoką reputacją [07.07.2008] Dnia 23 czerwca 2008 w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród trzeciej edycji badania Premium Brand. Marka Dekoral znalazła się w elitarnym gronie firm, cieszących się najwyższą reputacją... (info)


Urządzamy gabinet

Urządzamy gabinet [07.07.2008] Dzisiejszy świat coraz częściej nie wymaga od nas przebywania w biurze – elastyczny czas pracy, telepraca czy wolne zawody. Duża część naszego życia zaczęła toczyć się w przestrzeni domowej. Na co więc zwrócić uwagę projektując domowy gabinet?.. (info)


Święto Kwiatów na VI Festiwalu Róż

Święto Kwiatów na VI Festiwalu Róż [07.07.2008] Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego oraz Biuro Kwiatowe Holandia zapraszają na plenerową imprezę rodzinną w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się 12 i 13 lipca br... (info)

Lider rośnie szybciej niż rynek [07.07.2008] zanox, globalny lider w marketingu online, zamknął rok fiskalny 2007 przychodem przekraczającym pół miliarda złotych. Dynamika wzrostu wyniosła 55%, tym samym przekroczyła średnią rynkową o ponad 20%. Polski oddział ma w tym roku zwiększyć przychód aż o 100%!.. (info)

S4 i Sklepy Komfort [07.07.2008] Agencja Reklamowa S4 przygotowała kampanię ATL dla Sklepów KOMFORT S.A. Sklepy KOMFORT S.A. to największy na polskim rynku dystrybutor pokryć podłogowych, posiadający sieć ponad 120 sklepów detalicznych w całym kraju... (info)


Skarby Indonezji w Polsce

Skarby Indonezji w Polsce [07.07.2008] Onegdaj transport towarów z Dalekiego Wschodu nastręczał wielu trudności – nie dość, że podróż statkiem trwała wiele miesięcy, to jeszcze po drodze czyhało wiele niebezpieczeństw. Dlatego w Europie produkty orientalne były niemal niedostępne... (info)


Wakacyjne Horoskopy w Wirtualnej Polsce

Wakacyjne Horoskopy w Wirtualnej Polsce [07.07.2008] Czy Wodnik znajdzie miłość tego lata? Gdzie i z kim Strzelec powinien spędzić urlop? W Wirtualnej Polsce wystartowały letnie horoskopy – horoskop.wp.pl.. (info)

Lemoniq.pl - Pachnąca biżuteria [07.07.2008] W galerii Lemoniq.pl nowa, Pachnąca pomarańczą i egzotyczna kolekcja biżuterii pochodząca z Kolumbii. Piękny, subtelny zapach, oryginalna forma i letnie, piękne kolory - to cechy nowej kolekcji... (info)

Komentarz Expandera: Wsparcia blisko, ale kupujących brakuje (7.07.2008) [07.07.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Po fatalnie zakończonym tygodniu, z wyraźnym spadkiem WIG poniżej psychologicznej granicy 4 tys. pkt i naruszeniem przez WIG20 silnego wsparcia, jakim jest dołek z czerwca 2006 r..... (info)


Dla każdego coś dobrego.

Dla każdego coś dobrego. [07.07.2008] Rodzina wafelków Grześki powiększyła się o dwa nowe produkty. Na rynku są teraz dostępne MEGA Grześki kakaowe oraz Grześki o smaku malinowym w mlecznej czekoladzie... (info)

W królestwie domowych przetworów [07.07.2008] Koncern Südzucker Polska, producent cukru marki „Cukier Królewski”, w okresie wakacji postanowił przypomnieć nam o unikalnej wartości domowych przetworów... (info)


Urządzenie do zdalnego zarządzania serwerów/przełączników KVM w ofercie TRENDnet

Urządzenie do zdalnego zarządzania serwerów/przełączników KVM w ofercie TRENDnet [07.07.2008] Rozwiązanie typu KVM over IP pozwala zarządzać wieloma przełącznikami KVM, połączonych kaskadowo lub serwerami zdalnie z każdej przeglądarki podłączonej do Web serwera przez połączenie HTTPS... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...