informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Ogłoś wielką szesnastkę “GAY FRIENDLY”! [07.05.2008] Kontrowersyjny, wyróżniający się, przyciągający wzrok – to określenia, które charakteryzować będą najnowszą okładkę magazynu Marketing&more! Powód? Magazyn wraz z zespołem IAA Young Professionals ogłasza otwarty konkurs..... (info)


Ferrari. Po Hiszpanii czas na Turcję.

Ferrari. Po Hiszpanii czas na Turcję. [07.05.2008] Pełne emocji GP Hiszpanii przyniosło kolejne w tym sezonie zwycięstwo zawodnikom Ferrari, drużynie sponsorowanej przez Martini. Już niedługo kolejne emocje. 11 maja Formuła 1 zagości w Turcji. Wyścig będzie odbywać się w ruchu przeciwnym do wskazówek zegara... (info)

Łódzkie Warsztaty SEM już w czerwcu [07.05.2008] 12 - 13 czerwca 2008 w Łodzi odbywają się warsztaty szkoleniowe z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych, organizowane przez agencję SEM - Bluerank... (info)

32 plany inwestycji budowlanych dziennie [07.05.2008] TAI Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w marcu i w kwietniu 2008 r. Wynika z niego, iż codziennie w Polsce informowano o 32 planach inwestycji budowlanych... (info)


Wysoki nakład w kolorze – Nashuatec MPC6000 i MPC7500

Wysoki nakład w kolorze – Nashuatec MPC6000 i MPC7500 [07.05.2008] Euroimpex SA wprowadza na rynek kolorowe, wysokonakładowe urządzenia wielofunkcyjne Nashuatec MPC6000 i MPC7500. Pełnią one funkcje kopiarki, drukarki, skanera oraz faksu. Drukują w kolorze z szybkością 55/70 str./min. lub 60/75 str./min. w trybie mono... (info)

Uczniowie ze Sztumu w światowym finale konkursu Panasonic Kid Witness News! [07.05.2008] Reportaż „Eco Pret-a-Porter”, laureat tegorocznej polskiej edycji międzynarodowego konkursu Panasonic Kid Witness News, został zakwalifikowany do światowego finału, w którym zmierzy się z filmami zrealizowanymi przez młodzież z pięciu krajów... (info)


Ruszyła II edycja Mobilnej galerii designu!

Ruszyła II edycja Mobilnej galerii designu! [07.05.2008] 23 kwietnia ruszyła II edycja Konkursu Mobilnej Galerii Designu 2008 na najlepszy autorski projekt grafiki na tramwaj i autobus. W tym roku hasłem przewodnim projektu jest: Make them smile!.. (info)


Euro2008 w Wirtualnej Polsce!

Euro2008 w Wirtualnej Polsce! [07.05.2008] Ekskluzywne wywiady z reprezentantami Polski i sztabem trenerskim, unikalne materiały wideo z wizyt u polskiej kadry, wiadomości, zdjęcia, komentarze. Wystartował serwis Wirtualnej Polski dedykowany Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej – euro2008.wp.pl... (info)


Drzwi wprost do Twojego wnętrza

Drzwi wprost do Twojego wnętrza [07.05.2008] Firma Classen poszerzyła swoją ofertę o nowe kolekcje drzwi wewnętrznych, które wyróżniają się oryginalnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Najnowsze skrzydła drzwiowe można nabyć w punktach RuckZuck... (info)


IAA na Festiwalu Plakatu Reklamowego Barbakan 2008

IAA na Festiwalu Plakatu Reklamowego Barbakan 2008 [07.05.2008] Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA Polska obecne jest na trzeciej edycji Festiwalu Plakatu Reklamowego Barbakan 2008, jako patron samego wydarzenia oraz kampanii społecznej „Prowadzę – jestem trzeźwy”... (info)


Drugi sklep Coccodrillo w Gnieźnie

Drugi sklep Coccodrillo w Gnieźnie [07.05.2008] Coccodrillo, znana polska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji odzieży i obuwia dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, otworzyło sklep w Gnieźnie... (info)


Overclockerski pokaz Mushkina

Overclockerski pokaz Mushkina [07.05.2008] Pod koniec kwietnia na zaproszenie firmy Yamo oraz marki Mushkin gościł w Polsce jeden z trzech najlepszych overclockerów na świecie - Michael „No_name” Schnetzer... (info)


Nowi autoryzowani partnerzy 3M - Polska Grafika Samochodowa i Waran

Nowi autoryzowani partnerzy 3M - Polska Grafika Samochodowa i Waran [07.05.2008] Kolejne dwie firmy dostały się do grona autoryzowanych partnerów firmy 3M, wykonujących grafiki reklamowe Scotchprint®. Są nimi Polska Grafika Samochodowa specjalizująca się w reklamie na pojazdach oraz Waran, producent wysokiej jakości reklam świetlnych... (info)


Rozwód.pl rozwija swoją sieć ekspertów

Rozwód.pl rozwija swoją sieć ekspertów [07.05.2008] Największa europejska spółka do spraw separacji, rozwodu i nowego początku Added Life Value S.A. rozbudowuje na portalu www.rozwod.pl sieć ekspertów rozwodowych... (info)

Krok po kroku do własnego M [07.05.2008] Pierwsze kroki Sprawą, wydawałoby się banalną, jednak niezbędną do rozpoczęcia procesu kredytowego jest znalezienie odpowiedniej nieruchomości. Może się to okazać elementem najbardziej czasochłonnym..... (info)

Oracle Database Vault chroni dane w systemie Siebel CRM [07.05.2008] W czasie konferencji COLLABORATE 2008, odbywającej się w Denver, Kolorado, Oracle poinformował o uzyskaniu przez rozwiązanie Oracle Database Vault certyfikatu zgodności z systemem Siebel CRM... (info)

Szkolenia blended – zrób to sam [07.05.2008] Kontrakt SBL – www.kontraktsbl.pl - firma szkoleniowa specjalizująca się w szkoleniach blended learning, udostępniła na swojej stronie mechanizm pozwalający na samodzielnie skomponowanie pakietu szkoleniowego blended... (info)


Design w służbie ergonomii

Design w służbie ergonomii [07.05.2008] Jednym z najważniejszych elementów każdego biura, sali konferencyjnej czy po prostu pokoju do nauki – jest ładne, ale i wygodne krzesło lub fotel. Często o wyborze odpowiedniego siedzenia decyduje jednak jego wygląd, kolorystyka, wykończenie..... (info)


Witaj wiosnę bez kataru

Witaj wiosnę bez kataru [07.05.2008] Nadejściu wiosny towarzyszy zwykle więcej słońca, ale i zmienna temperatura za oknem. Podczas pierwszych wiosennych spacerów, i nie tylko, możemy być narażeni na dolegliwości, jakie często pojawiają się w okresie przesilenia. Jak się przed nimi chronić?.. (info)


Auraton na Instalacjach 2008

Auraton na Instalacjach 2008 [07.05.2008] Zakończyły się Międzynarodowe Targi Instalacyjne – INSTALACJE 2008. Podczas kilkudniowej poznańskiej imprezy firma LARS zaprezentowała swoje produkty z serii Auraton... (info)

Investor Gold FIZ dostępny już w maju [07.05.2008] Investors TFI poinformowało, że został zaakceptowany nowy prospekt emisyjny funduszu metali szlachetnych Investor Gold FIZ. W dniach 19-27 maja certyfikaty serii F będzie można nabyć w placówkach Banku BGŻ... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...