informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 35

Rynek pracy tymczasowej w Polsce i państwach Unii Europejskiej [07.05.2007] Rynek pracy tymczasowej w Polsce rozwija się bardzo prężnie. Co roku ponad 40 tysięcy Polaków znajduje zatrudnienie jako pracownicy tymczasowi , a agencje pracy tymczasowej wypracowują coraz większe zyski... (info)

Rozwój firmy Trenkwalder w Polsce. [07.05.2007] Co roku w krajach Unii Europejskiej ponad 3 miliony osób podejmuje pracę tymczasową . Polacy podążają za europejskimi trendami, o czym świadczy szybko rosnąca liczba pracowników decydujących się na zatrudnienie tymczasowe... (info)

mobi.wp.pl [07.05.2007] Wirtualna Polska w wersji mobilnej w telefonie komórkowym.. (info)


Ściągniesz z nas wszystko

Ściągniesz z nas wszystko [07.05.2007] Start ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej Wirtualnej Polski.. (info)

EU MAGAZINE – nowy tytuł na rynku [07.05.2007] Na początku maja do sprzedaży trafił pierwszy numer EU MAGAZINE – nowego miesięcznika o profilu społeczno-polityczno-gospodarczym. Dwujęzyczne pismo (po polsku i angielsku) poświęcone jest funkcjonowaniu Unii Europejskiej w wymiarze politycznym, gospodarczym, kulturalnym i społecznym, ze szczególnym uwzględnieniem roli Polski w strukturach unijnych. Wydawany przez MPB Media sp. z o.o. miesięcznik dostępny jest w prenumeracie oraz salonach sieci Kolporter, Empik, Inmedio... (info)

Grilluj po świdnicku [07.05.2007] Majówka to czas biesiad i popularnego grillowania. Jeśli chcemy mieć pewność, że pieczone przez nas smakołyki na grillu będą naprawdę doskonałe, zadbajmy o to, by je dobrze przygotować. Sięgnijmy po oleje i przyprawy Świdnicki firmy M&J... (info)

Pozbądź się azbestu. Wymień stary sprzęt na nowy. [07.05.2007] Firma Wamed, która od 1949 roku wytwarza aparaturę medyczną i laboratoryjną (wcześniej pod nazwą Nysa) szacuje, że w wielu polskich szpitalach, placówkach medycznych, diagnostycznych i laboratoriach naukowych wciąż znajduje się produkowana przed laty aparatura, która zawiera azbest. Materiał ten był do 1991 roku używany do produkcji niektórych elementów suszarek laboratoryjnych oraz sterylizatorów... (info)


Histeria w Meblomarketach

Histeria w Meblomarketach [07.05.2007] Były narożniki Viki w krzykliwych kolorach, teraz kamiennogórska firma Bo Wa De, właściciel ogólnopolskiej sieci Meblomarket, wypuściła na rynek nowe wersalki... (info)


Schenker operatorem logistycznym BUGA 2007

Schenker operatorem logistycznym BUGA 2007 [07.05.2007] Niemiecka Federalna Wystawa Kwiatowa wybrała firmę Schenker do obsługi logistyczną w 2007 roku. Schenker będzie koordynatorem prac w dwóch miastach Gera i Ronneburg.. (info)


Alternatywa dla hotelu

Alternatywa dla hotelu [07.05.2007] Potrzebujesz reprezentacyjnego apartamentu dla rodziny, klientów bądź gości Twojej firmy? Wylicytuj go na aukcji w Allegro albo wynajmij przez Internet. Taką niecodzienna ofertę ma dla swoich klientów firma Warsaw Apartments Magnolie... (info)

Paweł Kiełczykowski Dyrektorem Finansów i Administracji w firmie Schenker Sp. z o.o. [07.05.2007] Paweł Kiełczykowski z początkiem marca br. objął stanowisko Dyrektora Finansów i Administracji w Schenker Sp. z o.o... (info)

Jarosław Wiśniewski Dyrektorem Logistyki w firmie Schenker Sp. z o.o. [07.05.2007] Jarosław Wiśniewski został nowym Dyrektorem Logistyki w Schenker Sp. z o. o... (info)


Finał Logistycznej Pracy Roku 2006

Finał Logistycznej Pracy Roku 2006 [07.05.2007] Studenci Akademii Ekonomicznej w Katowicach zwycięzcami konkursu firmy Schenker na najlepszą pracę magisterską. Rusza 5. edycja konkursu Logistyczna Praca Roku.. (info)


Fracht lotniczy Schenkera obsługuje Porsche

Fracht lotniczy Schenkera obsługuje Porsche [07.05.2007] Operator logistyczny przewozi 121 sportowych samochodów SUV Porsche samolotem z Lipska do Meksyku... (info)

Instrumenty strukturyzowane i derywaty kredytowe - szanse dla rynku polskiego [07.05.2007] Konferencja „Instrumenty strukturyzowane i derywaty kredytowe – szanse dla rynku polskiego”, która organizuje Top Consulting Sp. z o.o. w dniach 21-22 czerwca 2007 r. w Warszawie, podejmie dyskusje na temat szans i zagrożeń, a także możliwości jakie niesie dobre wykorzystanie tych instrumentów... (info)

Projekt Mega Airlift firmy Schenker dla Brunei Shell Petroleum [07.05.2007] Po raz pierwszy w historii aż trzy helikoptery typu Sikorsky S-92A zostały przetransportowane jednym samolotem Antonov 124 do Brunei • Transport stanowił część umowy na realizację sześciu czarterów dla giganta przemysłu paliwowego Shell.. (info)


Awans w Peppermint

Awans w Peppermint [07.05.2007] Z początkiem maja powiększy się dział strategii agencji marketing services Peppermint. Na stanowisko Strategic Plannera awansuje Ewa Dittmar – Wituska. Zasili ona zespół strategów, na czele którego stoi Monika Klama – Strategy Director... (info)


U-cam 110 - bez konkurencji na rynku w tej grupie cenowej.

U-cam 110 - bez konkurencji na rynku w tej grupie cenowej. [07.05.2007] Wzrasta zainteresowanie monitoringiem szkół, firm, obiektów handlowych. O jakości monitoringu decyduje jakość kamery. Firma Dipol wprowadza na rynek kamerę U-cam 110 wyposażoną w przetwornik SONY Super HAD o rozdzielczości 420 linii i podwyższonej czułości... (info)


Schenker nr 1 wg Swiss International Air Lines

Schenker nr 1 wg Swiss International Air Lines [07.05.2007] Biuro frachtu lotniczego Schenker Sp. z o.o. w Warszawie najważniejszym agentem Swiss International Air Lines w spedycji lotniczej w Polsce.. (info)


HealthWay zajmie się obsługą programu marketingowego dla aptek Świat Zdrowia

HealthWay zajmie się obsługą programu marketingowego dla aptek Świat Zdrowia [07.05.2007] Około 15% aptek zostanie objętych do końca 2007 roku programem marketingowym „Świat Zdrowia”. Działania związane z rozwojem programu powierzono agencji marketingu medycznego HealthWay... (info)

Ryzyko operacyjne – dlaczego jest tak istotne? [07.05.2007] Top Consulting zaprasza na seminarium pt. Zarządzanie ryzykiem operacyjnym w banku - praktyczne podejście do najtrudniejszego z ryzyk w Nowej Umowie Kapitałowej. Seminarium, które poprowadzi dr Paweł Matkowski – Operational Risk Manager, Lukas Bank SA, odbędzie się 14-15 czerwca 2007 r. w Warszawie.. (info)

Bilans firmy Schenker [07.05.2007] Schenker uzyskał dwucyfrowy wzrost we wszystkich obszarach swojej działalności w głównych regionach gospodarczych świata.. (info)

Rynek energii elektrycznej po 1 lipca 2007 [07.05.2007] Pierwszego lipca 2007, nastąpi pełne otwarcie rynku energii elektrycznej. Energia stanie się towarem, i podlegać będzie tylko mechanizmom wolnego rynku. Top Consulting Sp. z o.o. zaprasza na konferencję pt. Rynek energii elektrycznej po 1 lipca 2007, która odbędzie się w Warszawie 18-19 czerwca 2007 r... (info)

Prawo Pracy 2007 [07.05.2007] Top Consulting zaprasza do wspólnej dyskusji nad najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi zagadnieniami związanymi z prawem pracy podczas konferencji pt. PRAWO PRACY 2007, która odbędzie się 18-19 czerwca 2007 w hotelu Marriott... (info)

Domeny.pl współpracuje z Delta Travel [07.05.2007] Serwis Domeny.pl rozpoczął współpracę promocyjną z jednym z największych polskich biur podróży - Delta Travel... (info)


System Solutions w 500 pracowniach architektonicznych!

System Solutions w 500 pracowniach architektonicznych! [07.05.2007] Powtarzające się opinie, że dostępne katalogi firmowe, broszury i wzorniki, w tak ważnej dziedzinie jak design i projektowanie wnętrz, są dla architektów niewystarczające, były podstawą do przygotowania przez firmę Armstrong narzędzia o nazwie System Solutions – Systemy Sufitów Podwieszanych... (info)


Inspiracja dla architektów

Inspiracja dla architektów [07.05.2007] Powszechność internetu to coraz swobodniejszy i nieskrępowany dostęp do informacji w każdej dziedzinie. Zbyt często jednak nie idzie ona w parze z jakością. Tym większą wartość zyskują specjalistyczne serwisy, w których na bieżąco można śledzić nowe rozwiązania w interesującej nas branży... (info)


Tradycja i nowoczesność

Tradycja i nowoczesność [07.05.2007] Wymyślna, biała ścieżka w ogrodzie, trwały i zawsze suchy podjazd do garażu, eleganckie, bezpieczne schody do domu - to wszystko można łatwo ułożyć z klinkierowej cegły brukowej... (info)


Budującym pod rozwagę

Budującym pod rozwagę [07.05.2007] Wszyscy marzący o ciepłym, reprezentacyjnym domu, w którym panuje zdrowy klimat, powinni zainteresować się cegłą klinkierową. Za wyborem tego właśnie materiału przemawiają też racje ekonomiczne: oszczędność przy ogrzewaniu, minimalne nakłady na remonty budowli z klinkieru... (info)


Retro a nowe

Retro a nowe [07.05.2007] Amerykanie, pytając przyjezdnych z Polski, ile lat ma dom, w którym mieszkają, nie mogą się nadziwić, że w starych kamienicach mieszkają u nas zwykli ludzie. Wszak za oceanem im starszy dom - tym bogatszy właściciel. Ta sama prawidłowość powoli dociera także nad Odrę i Wisłę. To moda na retro, czyli na solidny dom z cegły... (info)

Szybko, krótko i ekonomicznie – AutoPilot w ofercie firmy Comes [07.05.2007] Wrocław, 7 maja 2007 r. – Firma Comes – największy w Polsce dystrybutor urządzeń do nawigacji satelitarnej – rozszerzył swoją ofertę o oprogramowanie AutoPilot... (info)


Motocyklisto zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Motocyklisto zadbaj o swoje bezpieczeństwo [07.05.2007] PacSafe wprowadza na polski rynek profesjonalne akcesoria do ochrony bagażu dla motocyklistów.. (info)


Router DrayTek’a z innowacyjną zaporą

Router DrayTek’a z innowacyjną zaporą [07.05.2007] DrayTek – wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego i innowator technologii VoIP – zaoferował wielofunkcyjny router z serii VigorPro 5500 wyposażony w innowacyjną zaporę typu UTM (Unified Threat Management - zintegrowane zarządzanie zagrożeniami)... (info)


Modlnica: Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji w gminie Wielka Wieś

Modlnica: Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji w gminie Wielka Wieś [07.05.2007] W dniu 3 maja w Gminie Wielka Wieś obchodzono uroczyście kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja... (info)


Leczenie światłem spolaryzowanym lamp Bioptron

Leczenie światłem spolaryzowanym lamp Bioptron [07.05.2007] Światłoterapia to coraz częściej i chętniej stosowana metoda leczenia różnych problemów zdrowotnych i kosmetycznych. Terapia ta świetnie sprawdza się w leczeniu bólu, regeneracji oraz wzmocnieniu systemu immunologicznego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...