informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Nowa AutoMapa 5 - prowadzi tam, gdzie chcesz. Bezbłędnie.

Nowa AutoMapa 5 - prowadzi tam, gdzie chcesz. Bezbłędnie. [07.04.2008] Blisko 700 miast i miejscowości z budynkami w wizualizacji 3D. Rewolucyjny interfejs użytkownika sprawiający, że nawigacja staje się banalnie prosta. AutoMapa 5, po raz kolejny wytycza nowe standardy nawigacji!.. (info)

Ruszyła sprzedaż mieszkań przy ulicy Pomorskiej we Wrocławiu [07.04.2008] Od 20 marca br. Gant Development S.A. oferuje mieszkania i lokale usługowe w budynku zlokalizowanym w centrum Wrocławia przy ul. Pomorskiej 32. Niewątpliwym atutem jest także zaawansowana faza realizacji inwestycji - IV kwartał 2008 roku... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 07.04.2008 [07.04.2008] Spokojny początek tygodnia. Pierwsza sesja w tym tygodniu upłynęła pod znakiem wzrostów. Główne indeksy giełdowe rozpoczęły poniedziałek zwyżkami, które utrzymywały przez cały dzień... (info)

Czystość do wynajęcia – rewolucja w toalecie [07.04.2008] Firma HTS Polska, znana z urządzeń łazienkowych i mat wejściowych, zmieniła nazwę na CWS-boco. Nowa firma łącząca w sobie dwie marki, CWS oraz boco, oferuje “wynajem czystości”... (info)


Miedziany HP Pavilion – to się nosi w tym sezonie

Miedziany HP Pavilion – to się nosi w tym sezonie [07.04.2008] Specjalna, limitowana edycja laptopa HP Pavilion zaskakuje najwyższym poziomem elegancji i designu. HP Pavilion dv6799 to definicja dużej mocy do zaawansowanych zastosowań rozrywkowych. Ten wiosenny produkt oferuje klientom tylko sieć sklepów Vobis... (info)

Szpalty Roku - zaproszenie na konferencję i uroczyste ogłoszenie wyników [07.04.2008] Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród Szpalt Roku 16 kwietnia o godzinie 17.00 w Centralnym BASENIE Artystycznym przy ul. Konopnickiej 6 w Warszawie... (info)


Oras Cubista

Oras Cubista [07.04.2008] Wrażenie, jakie robi na nas pomieszczenie, do którego wchodzimy zależy w głównej mierze od efektownych szczegółów przyciągających naszą uwagę. Do takich wysmakowanych wnętrzarskich akcentów niewątpliwie należeć będą baterie z nowej kolekcji Oras Cubista... (info)

Poznać uniepalniacze z ChemiParkiem [07.04.2008] Dają nam cenne sekundy, aby uciec z palącego się budynku i szansę na ocalenie życia, dzięki oddaleniu w czasie potencjalnej eksplozji samochodu po wypadku... (info)


Sanyo PLC-XU105 i PLC-XU115 duży, jasny obraz z małej odległości

Sanyo PLC-XU105 i PLC-XU115 duży, jasny obraz z małej odległości [07.04.2008] Dwa najnowsze projektory Sanyo ustalają nowy standard w zastosowaniach biznesowych i edukacyjnych. Modele Sanyo PLC-XU105 i PLC-XU115 mają jasność 4500 ANSI lumenów, kontrast 500:1 i ważą 3,5 kg... (info)


Kluseczki ze Śląska rodem

Kluseczki ze Śląska rodem [07.04.2008] Kluski śląskie Kulinari to jedna z tych regionalnych potraw, która szybko podbiła serca, a właściwie żołądki smakoszy w całym kraju, stając się daniem znanym w całej Polsce... (info)


Wiosenne światy Ecco

Wiosenne światy Ecco [07.04.2008] Ruszyła internetowa kampania reklamowa pod hasłem „Przejdź bajeczny Świat ECCO”. Jej startowi towarzyszy uruchomienie nowego serwisu ECCO World, który dostępny jest pod adresem http://www.ecco.com.pl/eccoworld.. (info)


Optoma HD75 - domowe kino z miliardami kolorów

Optoma HD75 - domowe kino z miliardami kolorów [07.04.2008] Optoma zaprezentowała nowy projektor DLP® do kina domowego w rozdzielczości High Definition - HD75. Kontrast 5000:1, jasność 1400 lumenów, złącze HDMI 1.3 i umiarkowana cena, to wyróżniające się cechy nowego projektora... (info)


Aksamitny smak piękna – Essential Brzoskwinia

Aksamitny smak piękna – Essential Brzoskwinia [07.04.2008] Brzoskwiniowe drzewka uprawiane są od niepamiętnych czasów. W starożytnych Chinach otaczano te owoce czcią i traktowano jak relikwię, ich rysunkiem ozdabiano ściany świątyń, a do dziś uważane są tam za symbol długowieczności. Nie każdy jednak wie..... (info)


Aquaprotect ® 4 lata : wyjątkowa ochrona powierzchni drewnianych

Aquaprotect ® 4 lata : wyjątkowa ochrona powierzchni drewnianych [07.04.2008] U progu wiosny, tradycyjnego sezonu na renowacje powierzchni drewnianych na działkach czy w ogrodach, firma Dyrup wprowadza na rynek transparentną lazurę do drewna Aquaprotect ® 4 lata. To środek wyprodukowany przy zastosowaniu nanotechnologii... (info)


To-Max - pierwszy silnik rurowy z inteligentną funkcją rozpoznania przeszkód

To-Max - pierwszy silnik rurowy z inteligentną funkcją rozpoznania przeszkód [07.04.2008] W bogatej ofercie siłowników roletowych dystrybuowanych przez Nice Polska - wiodącego importera automatyki bramowej - pojawił się produkt innowacyjny i rewolucyjny siłownik wyposażony w „sztuczną inteligencję” – To-Max... (info)


Ogólnopolska kampania reklamowa firmy Classen

Ogólnopolska kampania reklamowa firmy Classen [07.04.2008] „Drzwi Classen. Jesteśmy otwarci na Twoje wnętrze” – to hasło wizerunkowej kampanii firmy Classen-Pol S.A., producenta drzwi wewnętrznych. Z początkiem kwietnia ruszyła pierwsza w historii ogólnopolska kampania ATL promująca drzwi marki Classen... (info)

Rozwiązania Oracle HRMS uzyskują najlepszą ocenę w raporcie Gartnera [07.04.2008] Firma Oracle poinformowała, że biuro badawcze Gartner wyróżniło w raporcie „MarketScope for Large Enterprise - HRMS, 2008"* system zarządzania zasobami ludzkimi Oracle oceną bardzo pozytywną... (info)


Mobijoy! i eFresh zwyciężyły w przetargu dla marki KROSS.

Mobijoy! i eFresh zwyciężyły w przetargu dla marki KROSS. [07.04.2008] Agencje Mobijoy! (grupa One-2-One) oraz eFresh wygrały przetarg na realizację działań marketingowych dla producenta rowerów Kross. Promocja ukierunkowana została na interakcję oraz budowanie społeczności rowerzystów wokół portalu www.gdzienarower.pl... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...