informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 07.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Galeria Mokotów – nowa kampania w stylu Cosmo

Galeria Mokotów – nowa kampania w stylu Cosmo [07.03.2008] W marcu rusza kolejna kampania reklamowa Galerii Mokotów. Linia kreatywna przygotowana przez agencję Communication Unlimited kontynuuje założenia dotychczasowej strategii marketingowej ale w zupełnie nowej, kosmopolitycznej odsłonie... (info)

Moda w Focus Park Bydgoszcz [07.03.2008] Już za 2 miesiące, w Bydgoszczy, otwarta zostanie galeria rozrywkowo- handlowa, budowana przez Parkridge Retail Poland- Focus Park,który ze swoimi 140 butikami będzie największą galerią w mieście... (info)

A "Herkules" za rok… [07.03.2008] 26 lutego w Sali Ludwikowskiej warszawskiego hotelu Polonia zostały wręczone wyróżnienia Budowlana Firma Roku i Herkules Budownictwa. Dwa wyróżnienia powędrowały do Parkridge Retail Poland... (info)

Parkrigde zbiera żniwo CEE Quality Awards dla Johna Cuttsa [07.03.2008] W warszawskim Hiltonie, 27 lutego wręczono nagrody CEE Real Estate Quality Awards. Wyróżnienie, za całokształt działań na rzecz rozwoju sektora nieruchomości, otrzymał założyciel i prezes Parkridge- John Cutts... (info)

HASP nominowany do Codie Award [07.03.2008] Rozwiązanie izraelskiej firmy Aladdin Knowledge Systems (www.aladdin.com), HASP SRM, zostało finalistą w konkursie Codie Award w kategorii „Najlepsze rozwiązanie DRM”... (info)


Ściany z przeszłością

Ściany z przeszłością [07.03.2008] Niemodne kolory ścian, stare tapety i powłoki nasiąknięte papierosowym dymem. Mieszkania w starych kamienicach i blokach mogą zaskoczyć wymagającym remontem ścian. Jak sobie poradzić, doradza ekspert Tikkurila... (info)

Warsztaty SEM - czwarta edycja [07.03.2008] 17 – 18 kwietnia 2008 w Łodzi odbywają się Warsztaty SEM, organizowane przez agencję Bluerank. Czwarta już edycja, podobnie jak poprzednie, poświęcona jest kampaniom linków sponsorowanych... (info)

"Sugestia" najlepszym projektem! [07.03.2008] Znamy już polskiego laureata konkursu „Triump Inspiration Award”. Na światowy finał, który odbędzie się 31 lipca 2008 roku w Pekinie, pojedzie Dorota Odój... (info)

Mazowsze i Dolny Śląsk liderami planowanych inwestycji [07.03.2008] TAI Sp. z o.o. opracowała raport, w którym przeanalizowano i podsumowano inwestycje budowlane ogłoszone w Polsce, w styczniu i w lutym 2008 r. Wynika z niego, iż w Polsce najwięcej inwestycji planowanych jest w województwie mazowieckim i dolnośląskim... (info)


Nowy serwis internetowy Dekoral

Nowy serwis internetowy Dekoral [07.03.2008] W lutym 2008 ruszyła nowa wersja serwisu internetowego: www.dekoral.pl. Serwis internetowy marki Dekoral zawiera rozbudowaną sekcję inspiracji, porad oraz narzędzia pomocne przy wyborze kolorystyki do własnego domu... (info)


Uniwersalny detektor FTM 3-1 – i czujesz się bezpiecznie…

Uniwersalny detektor FTM 3-1 – i czujesz się bezpiecznie… [07.03.2008] Firma Proma Polska dołączyła do swojej bogatej oferty uniwersalny detektor FTM 3-1 marki Ferm, przeznaczony do wykrywania elementów metalowych i drewnianych w ścianach oraz napięcia w elektroinstalacjach... (info)


Kluczowe technologie firmy Stanley

Kluczowe technologie firmy Stanley [07.03.2008] Firma Stanley wzbogaciła swoją ofertę narzędzi mechanicznych o zestawy kluczy nasadowych wykorzystujących innowacyjne technologie MicroTough i Maxi Drive... (info)

Kalendarium wydarzeń 10 -14.03.2008 [07.03.2008] Początek przyszłego tygodnia nie będzie obfitował w wiele publikacji makroekonomicznych. We wtorek opublikowany zostanie bilans handlu zagranicznego w USA w styczniu... (info)


Kampania „Dulux® - Wiemy, jak łączyć kolory”

Kampania „Dulux® - Wiemy, jak łączyć kolory” [07.03.2008] „Dulux® - Wiemy, jak łączyć kolory” to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej firmy ICI Polska, producenta farb Dulux®. Spoty telewizyjne emitowane będą w okresie marzec – wrzesień 2008 r., między innymi w stacjach TVN, Polsat i TVP... (info)


Tytan Professional klej montażowy neoprenowy CSX 343

Tytan Professional klej montażowy neoprenowy CSX 343 [07.03.2008] Znany i doceniany przez użytkowników klej montażowy neoprenowy Tytan CSX 343 jest od niedawna dostępny pod marką Tytan Professional. Atutem kleju jest szeroki zakres zastosowań, a także doskonałe parametry techniczne... (info)


Podróżnik Świata Wełny

Podróżnik Świata Wełny [07.03.2008] Podróżnik Świata Wełny to ogólnop. konkurs filmowy firmy WOOL STAR na najciekawszy film amatorski o przyrodzie.Patronat medialny objęły gazeta Foto i National Geographic Channel;partnerami są firma Nordre, Ambasada Australii, Woolmark oraz portal Świat Wełny... (info)


Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK

Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK [07.03.2008] Firma elta Polska przedstawia nową pozycję w swojej ofercie. Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK to jedno z ciekawszych rozwiązań wśród urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku. Będzie ją można obejrzeć na nadchodzących targach Forum Wentylacja... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...